reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Mam pytanie czy Wy tez średnią dł cyklu wyliczacie sumując 6 ostatnich i to co wyjdzie dzielicie na 6?
kiedys mi tak gin powiedzial baardzo dawno temu ze to tak sie liczy
No chyba ze macie jak w zegarku co 28 dni
Tez to gdzies czytalam... Ja mam zwykle 27 dni wiec odchylen nie biore pod uwage i stwierdze, ze cykle sa 27dniowe

cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak: i mam takie pytanie wiem że każda kobieta ma inny organizm i tez inne objawy...
tak więc zacznę od początku moje cykle są różne 3 miesiące temu i dalej cykle wahały mi się 28-29dniach w listopadzie cykl miałam 26 dniowy a już w grudniu 32 dniowy @ trwa u mnie 5 dni a ostatni dzień był 25 grudnia.....no i staranka były 1, 2 i 6 grudnia na pewno owu nie miałam już 7o bo śluzu żadnego nie było,,,,, od dobrych kilku dni boli mnie podbrzusze takie skurcze jakby taki ból jaki odczuwam zawsze w trakcie @ do tego doszło wrażliwość piersi i sutków.. no i miałam suchość a od wczoraj zauważyłam niewielkie ilości białego śluzu....bardzo byśmy chcieli z mężem 2 dzidzi :tak:
czy to mogą być wczesne objawy ciąży ....
Moga ale nie musza...:tak:

Jesu musze isc z piesa na spacer bo marudzi, a tam jest tak zimno.......
 
gdzie wkleić suwaczek pomocy!!!


wchodzisz w:
ustawienia
potem w :
edytuj sygnature

i w pole sygnatury wklejasz adres TU CHYBA JA PAMIETAM TO HTML ALBO Z BB CODE cos takiego
robisz podglad wiadomosci i widzisz czy masz dalej adres czy pasek- z reguly przy adresach jest info ze to do forum :)
 
cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak: i mam takie pytanie wiem że każda kobieta ma inny organizm i tez inne objawy...
tak więc zacznę od początku moje cykle są różne 3 miesiące temu i dalej cykle wahały mi się 28-29dniach w listopadzie cykl miałam 26 dniowy a już w grudniu 32 dniowy @ trwa u mnie 5 dni a ostatni dzień był 25 grudnia.....no i staranka były 1, 2 i 6 grudnia na pewno owu nie miałam już 7o bo śluzu żadnego nie było,,,,, od dobrych kilku dni boli mnie podbrzusze takie skurcze jakby taki ból jaki odczuwam zawsze w trakcie @ do tego doszło wrażliwość piersi i sutków.. no i miałam suchość a od wczoraj zauważyłam niewielkie ilości białego śluzu....bardzo byśmy chcieli z mężem 2 dzidzi :tak:
czy to mogą być wczesne objawy ciąży ....

dokładnie mogą ale nie muszą! zrób test lub betę ale przyoadkiem nie nakręcaj się że już jesteś rozczarowanie boli bardzo:tak:
 
Dobrze gada!!! Polac jej;-)


I zbijalas ta prl? Zeby zajsc w ciaze powinna byc ponizej 15...


no lekarka przepisalam mi w sumie 5 bromków( najpier 1/2 tabl)
i duphaston miedzy 15-26dc ale jak poczytalam o bromku to sie przerazilam- ja caly czas jezdze samochodem i nie moge sobie pozowlic na niedyspozycje :-(
i wtedy stwierdzilam ze bedziemy probowac bez bromka i jak nic nie bedzie wychodzilo to znow do lekarza i wtedy badania i zobaczymy
a duphastonu nie bralam - czytal ze w zaleznosci od fazy cyklu , w kotrej sie go przyjmuje to roznie dziala

dokładnie mogą ale nie muszą! zrób test lub betę ale przyoadkiem nie nakręcaj się że już jesteś rozczarowanie boli bardzo:tak:


święte slowa

cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak: i mam takie pytanie wiem że każda kobieta ma inny organizm i tez inne objawy...
tak więc zacznę od początku moje cykle są różne 3 miesiące temu i dalej cykle wahały mi się 28-29dniach w listopadzie cykl miałam 26 dniowy a już w grudniu 32 dniowy @ trwa u mnie 5 dni a ostatni dzień był 25 grudnia.....no i staranka były 1, 2 i 6 grudnia na pewno owu nie miałam już 7o bo śluzu żadnego nie było,,,,, od dobrych kilku dni boli mnie podbrzusze takie skurcze jakby taki ból jaki odczuwam zawsze w trakcie @ do tego doszło wrażliwość piersi i sutków.. no i miałam suchość a od wczoraj zauważyłam niewielkie ilości białego śluzu....bardzo byśmy chcieli z mężem 2 dzidzi :tak:
czy to mogą być wczesne objawy ciąży ....

Witaj trzymam kciuki :-)

Betusia ja bym sie tez nie zastanawiała ani sekundy co wybrac:dry:

no dokladnie ja tez:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczynki a prolaktyne robi sie w którym dniu????bo ja chyba mam teraz zrobic pomiedzy 22-23 dniem cyklu!!!!!!

Kurde ale zjadła bym monte:dry:
 
Do góry