reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dziewczyny a ja u dentysty byłam i sie ciesze jeszcze jak powiedziałam lekarzowi, ze biore leki na podtrzymanie to powiedział, zeby tego zeba sobie odpuścic a jak bedzie bolał założy jakos opatrunek gipsowy cokolwiek to jest, zeby dzidziusia nie narażac bo powiedział, ze samo znieczulenie nie jest groźne, ale stres związany z usuwaniem + później mogą dojsc antybiotyki - stwierdzł poczekamy a mi w to graj :))

Suzi ja prolaktyne robiłam w 3 dc a potem w 12 dc przed samą owulką bo prolaktyna moze ją blokować dlatego ważny jest jej poziom przed owu.
 
reklama
tak się zastanawiam czy jutro nie isć, ale robiłabym w przychodni, więc wynik miałam bym dopiero w poniedziałek pewnie.

@ nadal nie widać, a ja już jestem wyczerpana tym czekaniem i domyśłaniem się co się dzieje

Kochana idź rób :-) i daj znać jaki wynik :tak:
@ - jest wiele czynników który wpływają na opóźnienie dlatego idz potwierdz bedziesz wiedziala na czym stoisz
 
dziewczyny a ja u dentysty byłam i sie ciesze jeszcze jak powiedziałam lekarzowi, ze biore leki na podtrzymanie to powiedział, zeby tego zeba sobie odpuścic a jak bedzie bolał założy jakos opatrunek gipsowy cokolwiek to jest, zeby dzidziusia nie narażac bo powiedział, ze samo znieczulenie nie jest groźne, ale stres związany z usuwaniem + później mogą dojsc antybiotyki - stwierdzł poczekamy a mi w to graj :))

Suzi ja prolaktyne robiłam w 3 dc a potem w 12 dc przed samą owulką bo prolaktyna moze ją blokować dlatego ważny jest jej poziom przed owu.


Ja ja mam chyba zrobić daltego ze: zauwazyłam ze jaak mam cykle bezowulacyjne to bola mnie pieris od połowy cyklu az do samej @ !!!!
Ale w kolejnym cyklu zrobie sobie na poczatku:tak:Tylko tak sie zastanawiam czy CLo i te sterydy nie zmienią jej wyniku????
 
Strasznie cieżko was nadrobić, oczy mi wysiadają.

Hej Dziewczynki:)))
Dziś zrobiłam kolejny test i są wyraźne dwie kreseczki.:tak::tak::tak: Zaczyna do mnie docierać ten fakt. Dzisiaj wieczorkiem idę do mojego ginka po zwolnienie i zaczynam liczyć dni. Jejku, żeby się w końcu udało!!!!!
Plissssssssssssssss:tak::tak::tak::tak::tak:

Kolejna porcja ciążowych fluidko-wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mają kolor zielony...jak nadzieja!!!

Loczek oficjalne gratulacje!


Witajcie kobietki!!

Ja jestem świeżuchno po badaniu i jest pięknie. Młode rośnie, tętno widoczne - Bajeczka :-D

Marulka cieszę się bardzo że wszystko dobrze z fasolką! :-)

Hey mamuśki... :-)
Ja dziś zrobiłam 2 test zamiast cień cienia wyszła juz spora krecha więc nie mam wątpliwości fasolka już uwiła sobie gniazdko...:-)
Moje Kochanie jest rozradowane jak by wygrało 6 w totka...:-)
Padam już ze zmęczenia bolą mnie plecy i brzuch więc kładę się do łóżeczka...
Spokojnej nocy dla każdej mamusi...
Dla staraczek przesyłam mnóstwo fluidek ciążowych :tak::tak::tak::tak:
Pomału przenoszę się na forum wrześniówki 2010 :cool: :-D:-):-D:-):-D:cool:

Pysiu cieszę się ogromnie! Gratuluję!
Ale wpadnij do nas czasami i pochwal się jak fasolinka rośnie i jak się czujesz.

Jestes w ciazy?????????????????????++
wowwwwwwwwww
a mnie 2 tyg nie bylo a tu takie jaja masakra


haloooo miska odpisz jestem w szoku

Svensonka wróciłaś!

Ale dawno ciebie nie było. Super że wróciłaś! :-):-):-)
 
dziewczyny a ja u dentysty byłam i sie ciesze jeszcze jak powiedziałam lekarzowi, ze biore leki na podtrzymanie to powiedział, zeby tego zeba sobie odpuścic a jak bedzie bolał założy jakos opatrunek gipsowy cokolwiek to jest, zeby dzidziusia nie narażac bo powiedział, ze samo znieczulenie nie jest groźne, ale stres związany z usuwaniem + później mogą dojsc antybiotyki - stwierdzł poczekamy a mi w to graj :))

Suzi ja prolaktyne robiłam w 3 dc a potem w 12 dc przed samą owulką bo prolaktyna moze ją blokować dlatego ważny jest jej poziom przed owu.


i jakie sa prawidlowe wartości prl przed owulką?
Maćku pisala ze ponizej 15
ja w 5dc mialam 20,5 ( ale rok temu)
 
Ja ja mam chyba zrobić daltego ze: zauwazyłam ze jaak mam cykle bezowulacyjne to bola mnie pieris od połowy cyklu az do samej @ !!!!
Ale w kolejnym cyklu zrobie sobie na poczatku:tak:Tylko tak sie zastanawiam czy CLo i te sterydy nie zmienią jej wyniku????

Ale wysoka prolaktyna powoduje bardziej, ze masz mleko w piersiach a nie i8ch ból bo mnie piersi tez bolały a prolaktyne miałam w normie.
Clo nie działa na prolaktyne a nie wiem jak sterydy bo nie wiem jakie bierzesz.

i jakie sa prawidlowe wartości prl przed owulką?
Maćku pisala ze ponizej 15
ja w 5dc mialam 20,5 ( ale rok temu)

ja miałam na wykazie norme do 25, ale nie wie w jakich miałas jednostkach bo ja miałam w ng/ml od 1,90 do 25,0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale wysoka prolaktyna powoduje bardziej, ze masz mleko w piersiach a nie i8ch ból bo mnie piersi tez bolały a prolaktyne miałam w normie.
Clo nie działa na prolaktyne a nie wiem jak sterydy bo nie wiem jakie bierzesz.

Hmmmm tak mi lekarz kazał zrobic:dry::confused:

Te sterydy nazywaja sie jakos: Tbacon,bacom<nie umiem rozczytac>a jeszcze ich nie wykupiłam:baffled:Poszłam tylko do apteki zapytac co to jest!

Pajeczko powiedz mi jak dokładnie nazywa sie ten zastrzyk na pekniecie pecherzyka????On ma jakies rózne dawki????Bo w aptece kazała mi sie dokładnie dowiedziec:tak:
Bo ja nawet nazwy nie umiełam wymówic:dry:
 
Ale wysoka prolaktyna powoduje bardziej, ze masz mleko w piersiach a nie i8ch ból bo mnie piersi tez bolały a prolaktyne miałam w normie.
Clo nie działa na prolaktyne a nie wiem jak sterydy bo nie wiem jakie bierzesz.


ale mleko tzn ile tego mleka kropelke czy codziennie czy jak?


czy Ciebie ciągnelo podbrzusze i czulas jajniki przed @ jak zaszłas w ciąże?
 
reklama
kurde wkoncu doczytalam hura ALE BABKI NIENADAZAM DZIS ZA WAMI ZAWSZE COS MNIE NA CHWILE ODCIAGNIE OD KOMPA I JUZ MAM 2 STRONY DO NADROBIENIA ALE TERAZ JUZ SIOEDZE AZ DO 22 JAK SIE DOKTOR HAUS SKONCZY:tak:
 
Do góry