reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Wiecie co, juz nie jedna osoba mi mowiła włąsnie ze nie powinno sie czytac ,siedziec na tego typu forach,o zadnych objawach itp itd.Bo podobno to strasznie meczy psychike:-(Kiedys sie nad tym zastanawiałam,czy nie pisac nigdzie!!!!
Ale przeciez wszystkie sie staramy i wiemy co to znaczy,a tak naprawde to nie kazdy ma z kim o tym pogadac,chociaz by ja ile mozna???jak wszyscy dookoła maja dzieci???'
Ktos kto nie przezył długotrwałych staran nie wie co to znaczy:zawstydzona/y:

zgadzam się z Tobą ja odkąd jestem na forum nie męcze już mojego męża jakimiś filmami o ciąży, zawsze moge się wygadać u was moje drogie :tak:
 
Wiecie co, juz nie jedna osoba mi mowiła włąsnie ze nie powinno sie czytac ,siedziec na tego typu forach,o zadnych objawach itp itd.Bo podobno to strasznie meczy psychike:-(Kiedys sie nad tym zastanawiałam,czy nie pisac nigdzie!!!!
Ale przeciez wszystkie sie staramy i wiemy co to znaczy,a tak naprawde to nie kazdy ma z kim o tym pogadac,chociaz by ja ile mozna???jak wszyscy dookoła maja dzieci???'
Ktos kto nie przezył długotrwałych staran nie wie co to znaczy:zawstydzona/y:


to prawda , moja mam i bacia mi to caly czas powtarzaja, ale tak jak napislalas z kim nie pogada sie lepiej niz z osoba ktora tez sie stara.
U mnie tez same zaciazone,
jedna tylko znajoma z PCOS i leczy sie od 5lat a stara od 7 i ciagle nic lekarz powiedzial jej ze zostaje tylko in vitro- a oni na to drogo- no fakt tanie to nie jeste niestety leczenie ( tylko ze to dziwne - ale sie nic nie odzywam- a tv za 10 tys na raty wzieli- a in vitro tez mozna na to leczenie u nas w Wawie w klinikach wziac na raty- gdybym ja byla w takiej sytuacji to ja bym nie tv ale in vitro na raty wziela....) ehh tak mnie jakies takie komentarze wziely... sorki ale moze ja jestem w bledzie
 
zgadzam się z Tobą ja odkąd jestem na forum nie męcze już mojego męża jakimiś filmami o ciąży, zawsze moge się wygadać u was moje drogie :tak:

No własnie!!!!!Ja nie raz miałąm jakies pytanie i tworzyłam do niego miljon odpowiedzi:zawstydzona/y:A tak to pytam i mam z głowy,bo wiem ze zawsze mozna na was liczyc;-):tak:No i co najwazniejsze wiecie "o co chodzi" .

to prawda , moja mam i bacia mi to caly czas powtarzaja, ale tak jak napislalas z kim nie pogada sie lepiej niz z osoba ktora tez sie stara.
U mnie tez same zaciazone,
jedna tylko znajoma z PCOS i leczy sie od 5lat a stara od 7 i ciagle nic lekarz powiedzial jej ze zostaje tylko in vitro- a oni na to drogo- no fakt tanie to nie jeste niestety leczenie ( tylko ze to dziwne - ale sie nic nie odzywam- a tv za 10 tys na raty wzieli- a in vitro tez mozna na to leczenie u nas w Wawie w klinikach wziac na raty- gdybym ja byla w takiej sytuacji to ja bym nie tv ale in vitro na raty wziela....) ehh tak mnie jakies takie komentarze wziely... sorki ale moze ja jestem w bledzie

Betusia ja bym sie tez nie zastanawiała ani sekundy co wybrac:dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to prawda , moja mam i bacia mi to caly czas powtarzaja, ale tak jak napislalas z kim nie pogada sie lepiej niz z osoba ktora tez sie stara.
U mnie tez same zaciazone,
jedna tylko znajoma z PCOS i leczy sie od 5lat a stara od 7 i ciagle nic lekarz powiedzial jej ze zostaje tylko in vitro- a oni na to drogo- no fakt tanie to nie jeste niestety leczenie ( tylko ze to dziwne - ale sie nic nie odzywam- a tv za 10 tys na raty wzieli- a in vitro tez mozna na to leczenie u nas w Wawie w klinikach wziac na raty- gdybym ja byla w takiej sytuacji to ja bym nie tv ale in vitro na raty wziela....) ehh tak mnie jakies takie komentarze wziely... sorki ale moze ja jestem w bledzie
Dobrze gada!!! Polac jej;-)

wlasnie jutro ide do ginka i poprosze o badania,
w zeszlym roku mialam badanie na PRL robione 5 dniu cyklu i wyniki byly:
20,5 ng/ml ( norma 3,24 - 29,12)

)
I zbijalas ta prl? Zeby zajsc w ciaze powinna byc ponizej 15...
 
Mam pytanie czy Wy tez średnią dł cyklu wyliczacie sumując 6 ostatnich i to co wyjdzie dzielicie na 6?
kiedys mi tak gin powiedzial baardzo dawno temu ze to tak sie liczy
No chyba ze macie jak w zegarku co 28 dni
 
No własnie!!!!!Ja nie raz miałąm jakies pytanie i tworzyłam do niego miljon odpowiedzi:zawstydzona/y:A tak to pytam i mam z głowy,bo wiem ze zawsze mozna na was liczyc;-):tak:No i co najwazniejsze wiecie "o co chodzi" .

a staremu tłumaczysz jak krowie przy rowie a on nic :-D
a tu każda dziewuszka wie o co chodzi nie trzeba za wiele tłumaczyć :-D

Dziękować za to że jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak: i mam takie pytanie wiem że każda kobieta ma inny organizm i tez inne objawy...
tak więc zacznę od początku moje cykle są różne 3 miesiące temu i dalej cykle wahały mi się 28-29dniach w listopadzie cykl miałam 26 dniowy a już w grudniu 32 dniowy @ trwa u mnie 5 dni a ostatni dzień był 25 grudnia.....no i staranka były 1, 2 i 6 grudnia na pewno owu nie miałam już 7o bo śluzu żadnego nie było,,,,, od dobrych kilku dni boli mnie podbrzusze takie skurcze jakby taki ból jaki odczuwam zawsze w trakcie @ do tego doszło wrażliwość piersi i sutków.. no i miałam suchość a od wczoraj zauważyłam niewielkie ilości białego śluzu....bardzo byśmy chcieli z mężem 2 dzidzi :tak:
czy to mogą być wczesne objawy ciąży ....
 
Do góry