reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć Dziewczynki.

Ja wpadłam się tylko pożegnać na jakiś czas. Muszę jedną rzecz ogarnąć... Niestety nie za miłą... Cóż,bywa i tak...
Nie wiem,na ile znikam. Czy tylko na dziś,czy na dłużej... Jak mi się to poukłada w jakikolwiek sposób - odezwę się...

Buziaki Słonka!
To powodzenia w swoich sprawach. Owocnych ogarnięć. I szybko tutaj wracaj do nas.

Agutka tajemnicza to ty potrafisz być:-(.Napisałaś tak smutnie że nie wiem czy to coś strasznego - tak to brzmi

No dziewczyny piszcie coś bo sama ze sobą rozmawiać nie będę i jakoś tak głupio przez kompa.:-p

Kawka wypita więc zmykam do pracy. No pierwszy raz tak ze soba po korespondowałam ze sobą. Nawet na głos nie musiałam mówić do siebie bo wystarczy że przeczytam:confused: Jak ktoś dzisiaj to z was zobaczy to sobie o mnie pomyśli- jakiś czubek czy co:-pA co tam nudziło mi się samej w chacie:-)
Pozdrawiam i zazdroszczę tym co nie musza wychodzić w ten zimny dzionek,, brrr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem, śniadankuję i kawkuję.
Zanim zdążyłam zasiąść do śniadania przylazła @ więc zgodnie z planem nastawiam sie na 21 stycznia.
O 10 mam spotkanie, a jeszcze buziaka muszę doprowadzić do stanu używalności, żeby ludzi na ulicy nie straszyć;-):-)
agutka zaintrygował mnie Twój pościk:baffled::confused::shocked2:
 
Dziewczyny mam pytanko bo wy bardziej jesteście dopatrzone w objawach ....wczoraj był śluz ciągliwy i pełno no i było przytulanie no trochę inne niż zawsze ale wszystko dostało się tam gdzie miało dostać ...dziś myśle że jest owulacja ale inaczej się czuje bo zawsze kuł mnie jajnik a dziś ciągnie podbrzusze jak na @ ...może i dziś przytulanie powtórzyć ....????


LOPOP miłego dzionka w pracy życze. :)
 
dc 26 myślicie że za wcześnie na teścik, niekóre moje oleżanki robiły tydzień po zajściu i test im wychodził pozytywnie ???
no też zależy od testu..jedne są bardzziej czułe inne wychodzą neg. nawet w tydzień po spodziew.@:sorry2: ja bym poczekała:tak:

@ jak nie było tak nie ma........a sluzik tylko mokry ciagle i podbrzusze ciagnie, no i ta mega sennosc:szok:
lopop sama nie wiem czy ekstra kolacja wchodzi w grę, nie mamy z kim zostawic córeczki, czy cos mu kupic w stylu buciki niemowlece- jak na reklamie ;-)
pozdrawiam gorąco wszystkich
a mój sposób????

Cześć Dziewczynki.

Ja wpadłam się tylko pożegnać na jakiś czas. Muszę jedną rzecz ogarnąć... Niestety nie za miłą... Cóż,bywa i tak...
Nie wiem,na ile znikam. Czy tylko na dziś,czy na dłużej... Jak mi się to poukłada w jakikolwiek sposób - odezwę się...

Buziaki Słonka!
Agutka!!!!!!!!!!!no co Ty!!!!!!!! Naprawde wystraszyłaś mnie.......:-:)-:)-( a ja czekam na 15 z testem a Ty mi zniaksz nie wiadomo gdzie i na ile..no ale życzę Ci szybkiego i pozytywnego poukłądania:tak:

Jestem, śniadankuję i kawkuję.
Zanim zdążyłam zasiąść do śniadania przylazła @ więc zgodnie z planem nastawiam sie na 21 stycznia.
O 10 mam spotkanie, a jeszcze buziaka muszę doprowadzić do stanu używalności, żeby ludzi na ulicy nie straszyć;-):-)
agutka zaintrygował mnie Twój pościk:baffled::confused::shocked2:
no to kolejna próba:tak:

Dziewczyny mam pytanko bo wy bardziej jesteście dopatrzone w objawach ....wczoraj był śluz ciągliwy i pełno no i było przytulanie no trochę inne niż zawsze ale wszystko dostało się tam gdzie miało dostać ...dziś myśle że jest owulacja ale inaczej się czuje bo zawsze kuł mnie jajnik a dziś ciągnie podbrzusze jak na @ ...może i dziś przytulanie powtórzyć ....????
no myślę, że możesz sięporzytulać chociaż mówią że najlepiej co dwa dni. Ale jak miałś dobry śluz wczoraj, to plemniczki sobie poczekają:tak::tak::tak:
 
Witajcie dziewczyny:-)
Jestem poczatkujaca w staraniach i na forum...
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona..
Od paru dni tutaj jestem i musze powiedziec, że dzieki Wam jestem juz troszke madrzejsza, za co bardzo dziekuje;-)
 
Ja dopiero pierwszy cykl;-)
Może dlatego tak do głowy dostaję, i nie mogę się doczekać czy to może już...
Obkawy juz znam na pamiec i wszystkiego sie dopatruje...
podbrzusze mnie od kilku dni boli i tak sobie mysle ze przed okresem tak nie bolalo,
moze jeden dzien tylko, ale z drugiej strony moglam nie zracac na to tak uwagi
 
Ja dopiero pierwszy cykl;-)
Może dlatego tak do głowy dostaję, i nie mogę się doczekać czy to może już...
Obkawy juz znam na pamiec i wszystkiego sie dopatruje...
podbrzusze mnie od kilku dni boli i tak sobie mysle ze przed okresem tak nie bolalo,
moze jeden dzien tylko, ale z drugiej strony moglam nie zracac na to tak uwagi
nie zwracanie uwagi to najlepszy sposób na fasolkowanie:tak:życzę szybkiego przejscia do watku mamusiek:tak:
a ja dziś chyba czuję się jak na @.....nom...napieprzają mnie plecy...tzn.niby krzyże ale jeszcze niżej po dwóch stronach, i coraz mocniej dokucza podbrzusze....no niczobaczymy...
 
Mnie tez tak brzuch boli jak na okres... Ale to juz jakos czwarty dzien, a okres dopiero grubo po 10tym ma być...

Oj, żeby łatwo było tak uwagi nie zwracać...;-)
 
reklama
Do góry