reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dc 26 myślicie że za wcześnie na teścik, niekóre moje oleżanki robiły tydzień po zajściu i test im wychodził pozytywnie ???
 
ojej jak miło :-) aż mi trudno wszystkich wymienic, ale szczerze dziekuje Wam za gratulacje, tym bardziej ze to własnie to FORUM czyli Wy kobietki dowiedziałyscie sie jako pierwsze;-) hehehe nawet Małz mój jeszcze nie wie, bo..........nie wiem jak mu to powiedziec:no:
@ jak nie było tak nie ma........a sluzik tylko mokry ciagle i podbrzusze ciagnie, no i ta mega sennosc:szok:
lopop sama nie wiem czy ekstra kolacja wchodzi w grę, nie mamy z kim zostawic córeczki, czy cos mu kupic w stylu buciki niemowlece- jak na reklamie ;-)
pozdrawiam gorąco wszystkich
 
Hej laseczki:-)
U mnie dziś spadek temp o 0,2* co jest jednoznaczne z nadejściem @ więc pewnie najdalej jutro przylezie.
A kiedy masz dostać i jak długie masz cykle?
Dziś mam 29 dc i powinnam dostać @

Zaraz idę budzić dzieciarki, dzis starszy idzie na drugą lekcję więc mogli trochę dłużej pospać. Nie chce mi się dziś gotować obiadku i zamierzam iść z chłopakami na pizze, a potem na zakupki do marketu i do decathlonu kupić młodemu buty i oblukać dla niego sprzęcik narciarski bo wyrosło mi dziecię :tak:
Wpadnę na śniadanko jak porozwożę towarzystwo
 
lopop sama nie wiem czy ekstra kolacja wchodzi w grę, nie mamy z kim zostawic córeczki, czy cos mu kupic w stylu buciki niemowlece- jak na reklamie ;-)
pozdrawiam gorąco wszystkich
No rzeczywiście z kolacją może być problem. Ja kupiłam mojemu ładne zamszowe buciki i powiedziałam, że to szybki prezent na walentynki bo nie mogłam wytrzymać do 14 lutego( no ale to było 7 lat temu wtedy tego w reklamie nie było:-D). Więc albo jakiś gadżet niemowlęcy lub teścik na poduszce nie wiem usiądź przy dobrej herbatce a ntchnienie samo spłynie.

Witam z rana z poranną kawką, synek w zerówce ja mam na później, więc mogę trochę poczytać, ale widzę że wczoraj nie było długich pisanek. Chyba taki dzionek męczący. Czy jeszcze ktoś jest na forum aktywny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć Dziewczynki.

Ja wpadłam się tylko pożegnać na jakiś czas. Muszę jedną rzecz ogarnąć... Niestety nie za miłą... Cóż,bywa i tak...
Nie wiem,na ile znikam. Czy tylko na dziś,czy na dłużej... Jak mi się to poukłada w jakikolwiek sposób - odezwę się...

Buziaki Słonka!
 
Do góry