reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Marulka czy mnie się wydaje, czy łapiesz się jeszcze na sierpień:D Jeżeli tak to zapraszam do sierpnióweczek:) i wrzucaj tego wymarzonego teściorka:D
 
reklama
Marulka GRATULACJE!!!!To wspaniale:-)

U mnie dziewczyny masakra-41dc @ brak-glowa mne tak boli(jakby mi ktos imadlem sciskal) az mi uszy zatyka i z oczu lzawi:-(

Chyba od stresu i tych hormonow!:wściekła/y:

Odebralam moje wyniki z moczu z piatku i NEGATYWNE:-(
 
milusia owszem - łapię się na sierpień... wychodzi mi 29.08 :-D

kochane teścik dodam jutro, dziś już wyjeżdżamy na zakupy świąteczne. pozdrawiam ciepło i dziękuję za gratulacje. oby było dobrze!

Olcia bardzo mi przykro, że negatyw. koniecznie się zbadaj i dbaj o siebie maleńka!
 
Marulka GRATULACJE!!!!To wspaniale:-)

U mnie dziewczyny masakra-41dc @ brak-glowa mne tak boli(jakby mi ktos imadlem sciskal) az mi uszy zatyka i z oczu lzawi:-(

Chyba od stresu i tych hormonow!:wściekła/y:

Odebralam moje wyniki z moczu z piatku i NEGATYWNE:-(

Olciu zobaczysz, że niebawem załapiesz się na wrzesień lub październik, prędzej czy później:)
Trzymam mocno kciuki:)
buziaki
 
gratulacje dla Marulki
ja dziś robiłam test, wyszedł negatywny, żyje jednak nadzieję, że się mylił;-) Tak chciałabym na święta dowiedzieć się że jest fasolka, na święta spełniają się marzenia, może spełni się i to.
 
reklama
asiuchal no jakos tak wyszlo ... :-( ale co mi po smutkach, cho i tak wyje po nocach i we dnie mis ie zdarzy bo przeciez wszystko swieze jeszcze ...
tylko ze wiem ze nie mozna sie poddawac i trzeba zyc dalej i choc lekarz kazal czekac 6 miesiecy to my to walimy i jak sprawdzi co tam u mnie bo jutro ide na kontrole po porodzie... jesli sie zagoilo to po nowym roku zaczynamy :-) oby mi sie szybko udalo z mezem bo naprawde chcielibysmy na swieta bn 2010 tulic juz dzidziusia w raminonach ... może Antoś do mnie wróci...


Missiiss na pewno w 2010 będziesz miała śliczną dzidzię.
Podziam z siłę i determinację!

są dwie kreski... wyraźnie... potem dodam zdjęcie, a póki co porcja fluidków dla Was moje kochane pipki:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapać i fasolkować - nie zostawiajcie mnie samej:-)

A. cieszy się jak dziecko... ja modlę się żeby było w porządku... po świętach zajrzymy do brzucha u lekarza.



Marulka Gratuluję!!! :-)

Ale masz cudny prezent na święta! Dbaj o siebie, życzę cudnych 9 miesięcy.
 
Do góry