reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ciesze sie bardzo i dziekuje :-)

asiulka jak widzisz po moich suwaczkach jestem ponad miesiac po przedwczesnym porodzie w 23 tc... od maja bylam na staraczkach i pozniej zaciazylam , i od nowego roku bedziemy sie znow starac by dzidzius byl znami juz tu na ziemi w 2010 roku :tak: dlatego chce sie juz dolaczyc i was wszystkie poznac :-)


mam na imie Emilia i mam 21 latek mieszkam sobie w opolu studiuje i pracuje , obecnie odsiaduje polowe macierzynskiego bo mi sie nalezalo... wczesniej jak sie staralismy przeszlam wszystkie mierzenia temperatury badanie szyjki i sluzu :-p:-) takze wiem co to znaczy jakis czas sie starac ;-) na Antosia czekalismy 4 miesiace i sie udalo , teraz czekam na pierwsza @ po porodzie i pozniej staranka oby wszystko ladnie poszlo i zeby proby pierwsze byly owocne i wszystko skonczylo sie happy endem

a wam zycze szybkiego zafasolkowania!! :tak:

missiiss fakt dopiero teraz spojrzałam na suwaczzki twoje. Przykro mi że miałaś takie złe przejścia ale trzymam kciuki i na pewno niedługo się uda.

hej!
bardzo chetnie dolacze do watku, zeby poznac te, ktore tez chca byc w przyszlym roku mamami! Oby sie wszystkim powiodlo i zle mysli przychodzily jak najrzadziej. Mieszkam od jakiegos czasu zagranicą, za gorami, za lasami. U nas cale szczescie sluzba zdrowia jest swietna i poki nie urodze nie mam zmaiaru wracac do Polski lub przeprowadzac sie gdzie indziej.
Poki co probuje byc wyluzowana, niczego nie mierze, sluzu nie sprawdzam. Na razie probujemy zdac sie nature. Cos czuje jednak, ze dlugo jesli jeszcze cykl lub dwa nie wyjdzie to sie zaopatrze w testy owu, powinny sprawe ulatwic - bo do mierzen zadnych ja sie nie nadaje - ale nie mowie nigdy nigdy. Kwas foliowy biore, przebadalam sie ogolnie i wszystko zdrowe.
A czy dajecie tez cos Waszym partnerom/mezom?

ściskam mocno!

Pok witaj wśród nas!
A skąd jesteś?

Witam!!!!!
Chciała bym do Was dołączyć:tak:
Mam nadzieję że pozwolicie;-)
Staramy się o dzideziusia od ok.kwiecien br. i nadal nic:no::confused2:


Bardzo mocno trzymam za Was kciuki;-)

Witaj Suzi!


U nas dziewczynki tak zimno że jak szłam do pracy to myslałam że mi tyłek odmarźnie, jest teraz -15 :szok:
Ja dziś ostatni dzień w pracy a od jutra wielkie porządki w domku, już je zaczęłam ale niestety nie skończyłam. Mam już zrobiony zaczyn na barszcz i ciasto na piernika :-) ale wiecie jakoś nie czuje jeszcze tego klimatu świątecznego.:-(

Marulka no testuj dziewczyno bo się nerwicy nabawie! :rofl2:
 
reklama
suzi witaj !!

asiuchal no jakos tak wyszlo ... :-( ale co mi po smutkach, cho i tak wyje po nocach i we dnie mis ie zdarzy bo przeciez wszystko swieze jeszcze ...
tylko ze wiem ze nie mozna sie poddawac i trzeba zyc dalej i choc lekarz kazal czekac 6 miesiecy to my to walimy i jak sprawdzi co tam u mnie bo jutro ide na kontrole po porodzie... jesli sie zagoilo to po nowym roku zaczynamy :-) oby mi sie szybko udalo z mezem bo naprawde chcielibysmy na swieta bn 2010 tulic juz dzidziusia w raminonach ... może Antoś do mnie wróci...

masakra ale ja sie nabiegalam dzisiaj po sklepach, kurka masakra jeden raz poszlam i ze nie mialam juz jak wiecej kupic to musialam sie wrocic do domu i znow isc bo na jeden raz bym sie nie zabrala a maz mis ie rozchorowal i sama moge tylko na sobie polegac...
bylysmy wlasnie na obiedzie w restauracji pod naszym blokiem i chwilka dla sloninki i zabieram sie do pracy, tesiowa jutro przyjezdza , wizyta u lekarza, obiad i wszystko na mojej glowie wiec musze sie strescic a pewnie padne wieczorem jak kafka;-):tak:
 
są dwie kreski... wyraźnie... potem dodam zdjęcie, a póki co porcja fluidków dla Was moje kochane pipki:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapać i fasolkować - nie zostawiajcie mnie samej:-)

A. cieszy się jak dziecko... ja modlę się żeby było w porządku... po świętach zajrzymy do brzucha u lekarza.
 
TY PICZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! qwa wiedziałam, wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale fajowo!!!!!!!!!! dawaj fote testu zaraz tu go oglendne:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
są dwie kreski... wyraźnie... potem dodam zdjęcie, a póki co porcja fluidków dla Was moje kochane pipki:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapać i fasolkować - nie zostawiajcie mnie samej:-)

A. cieszy się jak dziecko... ja modlę się żeby było w porządku... po świętach zajrzymy do brzucha u lekarza.
SPUER! GRATULUJE!!!!:tak:
To po ilu cyklach sie udalo?
 
Marulka babo!!!!!!!
Gratulacje kochana, jeju każda zafasolkowana to jak normalnie wygrana w totka:D jak ja się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dawaj tu zdjęcie teściora i pisz na kiedy termin:D
 
po 4 cyklach... ten cykl był oparty na samoobserwacji - żadnych leków... zobaczymy co z tego będzie bo to dopiero początek 5. tygodnia... mam nadzieję, że będzie w porządku... Wam życzę z całego serducha tego samego co ja dziś zobaczyłam!!!!!!

i jeszcze garstka: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

wszystkim się uda!! zobaczycie :tak:
 
GGGGRRRRAAAATTTTUUULLLLAAAACCCCJJJJEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Marulka ale sie ciesze i trzymam kciuki buziak:*****:-)

dawaj no tego testa szybciutko ;-)

cudnych 9 miesięcy życzę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry