reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
To jesteśmy krajanki :-)

Suzi, nie martw buźki. Widocznie WASZ dzidziulek nie jest jeszcze gotowy.
Ja sobie tak pół serio tłumaczę. Troszkę wierzę w horoskopy, wedle tego mego wierzenia gwiazdki się jeszcze nie ustawiły tak, aby Twój-mój-Czyjś mały ludzik mógł być taki, jaki będzie :tak:
 
Ja mam ostatnio dużo stresów w pracy. i co cykl to jakaś stresująca draka. I myślę, że to jes powodem. W tym miesiącu jestem na zwolnieniu, więc może tym razem. Zwolnienie na zajście w ciążę:-D:-D:-D
Czy któraś z was tak miała?

Ryab 30

41dc? A testy jak wychodzą??? Robiłaś? Udało się??:-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Loczek, nie robiłam testu bo ten cykl mi się wydłużył prawdopodobnie do 42 dni. Ginek robił mi USG i pęcherzyk dopiero rósł i stwierdził, że owu może być ok. 29-30dc, więc jeszcze cierpliwie czekam.
 
Jeszcze raz dzieki dziewczyny za miłe powitanie!!!!!

Lecę teraz dalej sprzatac i gotowac!

Napewno bede do Was czesto zaglądała! No i oczywiscie trzymam mocno kciuki za kazda z osobna, oraz wszystkie razem
 
Suzi witaj:-):-)
Marulka ale nas trzymasz w niepewności:tak: ehhhh zaraz się wkurze i za Ciebie zrobie ten test;-)
Kinga spoko, spoko wiadomo święta:tak: ja mam godzinkę ale robię obiad więc też nie napiszę.....
ryba ale długie cykle:szok::szok::szok: tyle czekania..no ale trzeba:tak:
 
reklama
Do góry