reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a u mnie dzis @ niet
pomimo wczorajszych przewidywań...
pewno bedzie na swieta :wściekła/y: wredny @piszon;-)

Wiecie co Kochane,
Jak sie przeczyta taka wspaniałą wiadomość to od razu cieplej się robi na serduchu i człowiek tak pozytywnie nastawiony do wszystkiego....
i ma ochotę na kolejne działania i nie załamuje się:tak::-)


Oj Marulka jeszcze raz gratuluję!!!!!:-)


aa i witam Nowe staraczki :) trzymam kciukasy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wiecie co Kochane,
Jak sie przeczyta taka wspaniałą wiadomość to od razu cieplej się robi na serduchu i człowiek tak pozytywnie nastawiony do wszystkiego....
i ma ochotę na kolejne działania i nie załamuje się:tak::-)


Oj Marulka jeszcze raz gratuluję!!!!!:-)

Popieram, od razu człowiek wierzy, że i mnie się uda. Każda z nas prędzej czy później taką wiadomość tu napisze. Boże ja to bym chyba oszalała ze szczęścia jak bym tak II kreski zobaczyła, oh pomarzyć dobra rzecz :happy:
 
asiucha dzieki ale to chyba przez to mam tyle sil ze wierze sie uda w koncu miec dzieciatko tu na ziemi bo Antos byl z nami za krociutko... o wiele za krotko... ale uda sie i bede miala z mezem dzidzie na swieta za rok !!!! musze :-)

marulka gratulacje i dziekujemy za fluidki :-);-)
 
są dwie kreski... wyraźnie... potem dodam zdjęcie, a póki co porcja fluidków dla Was moje kochane pipki:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapać i fasolkować - nie zostawiajcie mnie samej:-)

A. cieszy się jak dziecko... ja modlę się żeby było w porządku... po świętach zajrzymy do brzucha u lekarza.

a nie mowilam :-D
dziewczynki melduję co u lekarza :-)
fasolka rośnie to jest prawie 6 tydzien i moj maluszek zaszczysił mnie połuchaniem bicia serduszka :tak: wiec jestem dobrej mysli. Lekarka powiedziała, ze wszystko jest w porządku fasolka rosnie szybciutko więc jest dobrze :-)
 
Pajkaa super, że wszystko dobrze.
Marulko a nie pisałam że to fasolka- GRATULUJĘ GRATULUJĘ ale macie prezencik cudny.
Witam nowe koleżanki na naszym wątku. Byłoby cudownie abyśmy spotkały sie w innych okolicznościach np. jakie kaszki podawać żeby dzidziuś jadł.:-)
No nie a tutaj co druga -to lepszy przypadek z tablketkami witaminkami.
 
Marulka GRATULUJE

i życze mnóstwo zdrówka dla Maleństwa :-)

Ja dostałam jakiegos uczulenia, a raczej jakiś czerwonych plamek :-( i chyba dermatolog mnie czeka...
 
witam sie ładnie ;-)

czy moge sie dolaczyc??

jak najbardziej :tak: i oby nie na długo ;-) fasolcia i myk na forum dla zafasolkowanych :-)

hej!
bardzo chetnie dolacze do watku, zeby poznac te, ktore tez chca byc w przyszlym roku mamami! A czy dajecie tez cos Waszym partnerom/mezom? ściskam mocno!

nowa staraczka = nowa zafasolkowana ;-) mój jeszcze nic nie łyka, ja zresztą mam folik, ale coś zapominam o nim :sorry:

Witam!!!!!
Chciała bym do Was dołączyć:tak:
Mam nadzieję że pozwolicie;-)
Staramy się o dzideziusia od ok.kwiecien br. i nadal nic:no::confused2:
Bardzo mocno trzymam za Was kciuki;-)

witaj :-) jak od kwietnia to mocno będziemy trzymać kciukaski, żeby jak najszybciej się udało :tak:;-):-)

Kerna, ja po porodzie miałam 30 dniowe cykle, czasami 1 lub 2 dniowa obsuwa w tą czy w tą, a teraz po czerwcowym poronieniu coś mi się poprzestawiało i jest na zmianę od 30-42 dni.

nie martw się ;-) ja mam do 44 dc :tak: ciężko jak tak długo... :sorry: ja dostałam luteinę by były do 35 dni i od tego cyklu zacznę brać :-)

są dwie kreski... wyraźnie... potem dodam zdjęcie, a póki co porcja fluidków dla Was moje kochane pipki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
łapać i fasolkować - nie zostawiajcie mnie samej:-)
A. cieszy się jak dziecko... ja modlę się żeby było w porządku... po świętach zajrzymy do brzucha u lekarza.

GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!! UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! Fluida jednego zabieram i dziękuję :-)

U mnie dziewczyny masakra-41dc @ brak-glowa mne tak boli(jakby mi ktos imadlem sciskal) az mi uszy zatyka i z oczu lzawi:-(
Chyba od stresu i tych hormonow!:wściekła/y:
Odebralam moje wyniki z moczu z piatku i NEGATYWNE:-(

nie smutkaj ;-) tulam mocno :-)

gratulacje dla Marulki
ja dziś robiłam test, wyszedł negatywny, żyje jednak nadzieję, że się mylił;-) Tak chciałabym na święta dowiedzieć się że jest fasolka, na święta spełniają się marzenia, może spełni się i to.

to trzymam kciukaski :-) mocno!!!! :-)

a nie mowilam :-D
dziewczynki melduję co u lekarza :-)
fasolka rośnie to jest prawie 6 tydzien i moj maluszek zaszczysił mnie połuchaniem bicia serduszka :tak: wiec jestem dobrej mysli. Lekarka powiedziała, ze wszystko jest w porządku fasolka rosnie szybciutko więc jest dobrze :-)

Pajkaa superowo :-) mówiłam, że plamienia to nic takiego :tak: pogłaskaj fasolcie w brzuszka odemnie :-):-):-)

Milusia - a jak tam u ciebie i fasoleczki? też słyszałaś już serduszko?? :-)


U mnie super :-) @ przyszła dziś i się cieszę jak głupia :-):-):-) będę mogła staranki szybciej rozpocząć :-):-):-)
 
reklama
No i najbardziej aktualna lista :-):-):-)

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia – 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 -
 
Ostatnia edycja:
Do góry