reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
a nie mowilam :-D
dziewczynki melduję co u lekarza :-)
fasolka rośnie to jest prawie 6 tydzien i moj maluszek zaszczysił mnie połuchaniem bicia serduszka :tak: wiec jestem dobrej mysli. Lekarka powiedziała, ze wszystko jest w porządku fasolka rosnie szybciutko więc jest dobrze :-)

Pajka super, normalnie ciepło na serduszku się robi ja czyta się takie miłe rzeczy. Cieszę się, że wszystko wporządku, pewnie niedługo uciekniesz do ciężarówek ale wpadnij tu czasem zdać relacje co u Ciebie.

A ja siedzę w pracy i rozplanowuje jutrzejsze sprzątanko. Będę mieć pracowity dzień ale na pewno do was zawitam.

Dwa dni temu byłam na chwilę u koleżanki która urodziła córeczkę niecałe 2 tygodnie temu, Boże dziewczyny zapomniałam już że niemowlaczek jest taki malutki. Śmiesznie to wyglądało, wielkie łóżeczko z baldachimem a w środku taka kruszynka, 53 cm szczęścia. Kupiłam jej w prezencie karuzelkę z projektorem bo sama jak będe mieć dzidzie to marzyłam o tej karuzelce, trochę egoistyczny prezent ale co tam.
 
Hej laski;-):-)
Skąd wy bierzecie czas, ja 3 razy dziś zaglądałam i ciągle mnie coś odrywało.
marulka GRATKI OGROMNIASTE, ŻYCZ ZDROWYCH I SZCZEŚLIWYCH 9 MIESIĘCY. Miałam dobre przeczucia. Strasznie się cieszę, aż łzy mi się zakręciły.
Pajka super że słyszałaś bicie serduszka, tez zyczę zdrowych i szczęśliwych 9 miesięcy.
Nowe staraczki wszystkie witam serdecznie i życzę szybkiego kiełkowania:tak::-)
agutka a Ty gdzie się podziewasz

Dziś do południa pakowałam prezenty póki dzieciaczki w szkole i w przedszkolu, potem ostatnie zakupki. Mąż z młodym przytargali choinę więc ubieraliśmy i tak zrobiła się 21, ale ten czas zapiernicza:szok:.

U mnie według kalkulatora zaczęły się dni płodne, ale coś mam przeczucie, że ten cykl będzie bez owulki bo tempka strasznie wariuje. Gdzieś w podświadomości jednak mam nadzieję na zafasolkowanie w najbliższych tygodniach, bo moi obydwaj synowie są z września a to ten czas na fasolkowanie. Więc łudzę się, że tym razem mi się uda w tym terminie.
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie:)

Ja mam tkie pytanko: do tych witamin!Czy bierzecie cos po za kwasem foliowym????
Mój maz tez bieze go + androwit(zalecenie lekarza)!!!!

Widze ze wspaniałe wiadomosci dziewczyny przynoszą ,to serdecznie gratuluje!!!!1:tak:

Ja tez mam nadzieje ze niebawem sie uda:)
 
Pajka super, normalnie ciepło na serduszku się robi ja czyta się takie miłe rzeczy. Cieszę się, że wszystko wporządku, pewnie niedługo uciekniesz do ciężarówek ale wpadnij tu czasem zdać relacje co u Ciebie.

A ja siedzę w pracy i rozplanowuje jutrzejsze sprzątanko. Będę mieć pracowity dzień ale na pewno do was zawitam.

Dwa dni temu byłam na chwilę u koleżanki która urodziła córeczkę niecałe 2 tygodnie temu, Boże dziewczyny zapomniałam już że niemowlaczek jest taki malutki. Śmiesznie to wyglądało, wielkie łóżeczko z baldachimem a w środku taka kruszynka, 53 cm szczęścia. Kupiłam jej w prezencie karuzelkę z projektorem bo sama jak będe mieć dzidzie to marzyłam o tej karuzelce, trochę egoistyczny prezent ale co tam.

oj ja tam zamierzam was podpatrywac cały czas nie ma :eek: nie ucieknę stąd tak szybko :-D


Dziś do południa pakowałam prezenty póki dzieciaczki w szkole i w przedszkolu, potem ostatnie zakupki. Mąż z młodym przytargali choinę więc ubieraliśmy i tak zrobiła się 21, ale ten czas zapiernicza:szok:.

U mnie według kalkulatora zaczęły się dni płodne, ale coś mam przeczucie, że ten cykl będzie bez owulki bo tempka strasznie wariuje. Gdzieś w podświadomości jednak mam nadzieję na zafasolkowanie w najbliższych tygodniach, bo moi obydwaj synowie są z września a to ten czas na fasolkowanie. Więc łudzę się, że tym razem mi się uda w tym terminie.

nie patrz na to co mówią te kalkulatiry obserwuj tempkę i śluz jak bedziesz miała pytania wal smiało nawet staraj sie badac szyjkę macicy u mnie to pomoglo
 
oj ja tam zamierzam was podpatrywac cały czas nie ma :eek: nie ucieknę stąd tak szybko :-D




nie patrz na to co mówią te kalkulatiry obserwuj tempkę i śluz jak bedziesz miała pytania wal smiało nawet staraj sie badac szyjkę macicy u mnie to pomoglo
Wiem, że te kalkulatory to lipa. Zeszły cykl mierzyłam tempke i obserwowałam śluz (tempka była prawie książkowa). W tym cyklu zawziełam się na obserwację szyjki dodatkowo, więc robię to od kilku dni pierwszy raz w życiu i dopiero się uczę siebie ( a tempka wariuje, skacze jak szalona). Dla mnie ta szyjka to czarna magia, ale mam nadzieję, że w przyszłym cyklu juz bedzie lepiej.
 
zmiany:
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
martulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 24.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia – 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 -

Przykra wiadomość bo Biedroneczka straciła fasoleczkę... :-( (*)
 
Ja też łapie fluidki, chociaż kilka, żeby dla innych zostało :tak:
U mnie dziś 29dc a ja nie wiem kiedy powinnam zrobić test. Te moje @ to są wredoty straszne...:wściekła/y:

Zgadzam się, że kalkulatory to lipa. Jak sprawdziłam w kilku pod rząd to w każdym wyszło inaczej:-D

Biedna Biedroneczka... szczerze współczuje :-(
 
reklama
Przede wszystkim współczucie dla Biedroneczki:(:(:( Biedroneczko na pewno ujrzysz swoje upragnione kreseczki i następnym razem będzie dobrze:*

Kochana Scully a pewnie, że słyszałam kochaniutka:)
Wrzucam filmik mojej kroptusi:)
[video=youtube;IB-Ti5ySvII]http://www.youtube.com/watch?v=IB-Ti5ySvII[/video]
W środku 3D kropeczki:) a pod koniec - lekarz pokazał ciałko ciążowe:)

buziaczki słoneczka

P.S. Bardzo bardzo mocno trzymam za was kciuki i tak jak Pajka przyrosłam już do wątku:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry