reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Dziewczynki!

Udało mi się dopisać do listy samej, teraz nadrabiam zaległości bo mnie 3 dni nie było.

LISTA STARACZEK 2010

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 4 cykl (test 21.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl (test 5.12.)
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
Cameo - (test 8.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - 4 cykl
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987 - 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
asiucha-L - 6 cykl
 
reklama
Kerna,nie wiem. :eek: Ale powiem Ci,że tu któraś dziewczyna pisała,że miała owulkę bodajże w 6dc,więc,jak widać - wszystko jest możliwe. :sorry:



Dlatego najlepiej kochać się codziennie i na pewno się na ten dzień trafi,hehehe. ;-)
Tak robiła moja znajoma i w 1szym cyklu im się udało,ach... :tak:

Witam Was dziewczynki.
Szczerze mówiąc codziennie to bym chyba nie dała rady :) Jak już pisałam wcześniej, my serduszkujemy co drugi dzień i czasem już naprawdę nie mam siły :-) Tylko moja podświadomość mi podpowiada, że nic z tego nie będzie, a wtedy nie wiem czy serduszkować codziennie czy może raz na trzy dni ;-) chyba trzeba spróbować wszystkiego :-D
 
Myślisz że w ogóle @ dostaniesz? A kiedy zrobisz teścik za trzy dni?
Wiesz to już małpowo nie wygląda bardziej na fasolkę:-)
Trzymam kciukasy.

Jutro ide zrobic (badanie moczu) do przychodni,wynik w pn i jak za tydz nie dostane to krew.Robilam ostatni w niedz i byl negatywny:-(

No chyba ze te testy mnie nie lubia...

marulko -oj ale by bylo fajnie:tak:
 
Hej Koleżanki Staraczki. Jestem nową Staraczką, ale z doświadczeniem, niestety:-(
Dzisiaj dostałam @, w 37dc, choć cykle mam zwykle 29 dniowe. Czyż to nie złośliwość losu???? Smutno mi więc łażę po forach i szukam pocieszenia. Starania rozpoczęliśmy w zasadzie rok temu. Dwa razy zaszłam za pierwszym razem , lecz niestety obie ciąże poroniłam. Po ostatnim poronieniu odczekaliśmy pełne trzy miesiące i od września podjęliśmy kolejne starania. I co? Popsuło mi się coś??? Już sama nie wiem. Czwart cykl to nie dramat, ale....To takie strasznie długie cztery miesiące. Pocieszycie?

Witaj nowa Staraczko!
Przykro mi z powodu takiej sytuacji ale myśl pozytywnie, na pewno któregoś dnia zobaczysz dwie kreseczki. A na forum dziewczyny są super, zawsze można porozmawiać i człoweik czuje się lepiej bo nie jest sam ze swoim problemem.
A badanka hormonow robiłaś?

No moj wlasnie tez niezbyt gadatliwy jest...
A gdy nie peka to sie robia torbiele czy cos takiego nie? Czy nie zawsze?
A jak boli podbrzusze w okolicach owulki (nie jajniki tylko cale podbrzusze) to moge miec nadzieje, ze owulka przebniegla oki? Wiesz moze cos na ten temat?
Sorry, ze tyle pytan, ale moze jeszcze cos ciekawego wiesz:tak:

Maćku ja właśnie mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka. Miałam monitoring, pęcherzyk ładnie rósł a jak przyszłam na trzecie usg to okazało się że nie pękł i mam torbiel. Jajnik z torbielą pobolewa mnie zarówno w czasie w którym powiennam mieć owu jak i w czasie @. A owulacje mam z drugiego jajnika tylko zastanawiam się czy co drugi cykl bo jajniki z tego co wiem to owulują na zmiane, może któraś z dziewczyn wie.

hello :)

Byłam dzisiaj u lekarki akurat dostała nowe usg jestem w 4 tygodniu i 6 dniu i widać pęcherzyk. Jest w macicy to juz plusik. Ale jak wspomniałam, ze mama moja miała poronienia od razu dostałam luteine 3xdziennie tak na wszelki wypasdek, mowilam tez o tych skurczach wiec lekarka powiedziała NOSPE + witaminki dla ciężarnych + kwas foliowy. Do tego powiedziała, ze endometrium jest bardzo grube i mocne.
Musze Wam powiedziec, ze moja ginka jest naprawde super. Jak mnie zobaczyła to mi mowi, a my nie bylysmy umowione na monitoring a ja jej na ucho,z e test pozytywny wyszedł i widziała jak sie denerwowałam, ze przyjeła mnie 2 h przed czasem :)

Pajka jeszcze raz gratulację i trzymam kciuki za fasolinkę!
 
maćku
byłam wczoraj u gina. Powiedział, że prolaktyna tragiczna nie jest ale raczej bez leków nie zajdę w ciążę. Dał oczywiście bromergon, ale niską dawkę 1/2 tabletki na noc. wczoraj wzięłam pierwszą. Jeśli zajdę to nie mam odstawiać leku (chociaż w ulotce piszą, że nie stosować w ciąży), więc posłucham lekarza...

Obiecałam że napiszę :) jak coś nowego będę wiedzieć o prolaktynie to dam znać
 
Dziewczyny dopisuję się do was...pisuję też w temacie ciąża po antykoncepcji widzę że niektóre z was starają sie nieco dłużej,u mnie już nadchodzi 6 cykl a tu nic...jutro ma być@ więc pewnie znowu nici juz nawet sie nie łudzę w styczniu wybiorę się do ginia zobaczymy co powie,tak jak pisałam gdzie indziej niby kurcze zdrowa,młoda a tu bociana wyczekuję od pól roku,teraz święta to może powinnam Dzieciątka wypatrywać:confused:Podtrzymajcie na duchu bo już naprawdę tracę nadzieję i martwię się czy wszystko jest ze mną w porządku

Witaj na forum!

Dziewczyny,chciałam tylko przekazać,że zrobiłam test i jest druga kreska,a więc test taki sam jak wczoraj :)))))))))))))))) więcej nie robie!

Jagodka gratuluję!

pozytywne myślenie od mojej choinki:-)

Kerna choinke masz śliczną!

A ja dziewczynki po plamieniach wkońcu dostałam @, przyszła przedwczoraj za to wczoraj miałam dzień wyjęty z życiorysu takie skurcze i ból że myslałam że na pogotowie pojadę, dawno tak bolesnej @ nie miałam. Wziełam aż 4 nospy i 3 ibupromy. Dzisiaj jeszcze mnie łapie ale nie jest tak strasznie chociaż ból okropny. Zaczęłam więc nowy cykl ale nie wiem czy bedzie owocny bo niestety chyba w dni płodne mój m ma wyjazd i nic z tego.
Podłamałam się tez trochę bo musze w Sylwestra pracować, myslałam że to mnie ominie ale niestety padło na mnie. Jestem tak naprawdę wściekła bo miałam z M fajne plany. Coś nic po mojej myśli mi się ostatnio nie układa. :-(
W wigilie też miałam pracować ale okurat koleżance nie zależy na tym dniu więc się ze mną zamieniła.

Dziewczynki czy wy coś wiecie może o badaniu na wrogość sluzu bo rozkminiam czy nie zrobić takiego badania przy okazji badania plemników mojego M w styczniu.
 
reklama
Witaj nowa Staraczko!
Przykro mi z powodu takiej sytuacji ale myśl pozytywnie, na pewno któregoś dnia zobaczysz dwie kreseczki. A na forum dziewczyny są super, zawsze można porozmawiać i człoweik czuje się lepiej bo nie jest sam ze swoim problemem.
A badanka hormonow robiłaś?



Maćku ja właśnie mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka. Miałam monitoring, pęcherzyk ładnie rósł a jak przyszłam na trzecie usg to okazało się że nie pękł i mam torbiel. Jajnik z torbielą pobolewa mnie zarówno w czasie w którym powiennam mieć owu jak i w czasie @. A owulacje mam z drugiego jajnika tylko zastanawiam się czy co drugi cykl bo jajniki z tego co wiem to owulują na zmiane, może któraś z dziewczyn wie.



Pajka jeszcze raz gratulację i trzymam kciuki za fasolinkę!

Tak właśnie jest, jajniki pracują na zmianę.
Też mam torbiel na lewym jajniku średnica 2cm :no::wściekła/y: :crazy:Prawdopodobnie od nie pękniętego pęcherzyka.
W styczniu wizyta u gina-zmuszę go do monitoringu kolejnego cyklu, no :confused:
 
Do góry