reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się.

Pajkaa pisze:
dziewczyny ja sie podłamałam
przy badniu macicy miałam sluz zabarwiony krwią nie było tego duzo, ale było :(( to chyba niezbyt dobry objaw? :(( wyc mi sie chce :(
mam zle przeczucie :( a luteine biore 3xdziennie :(
Pajkaa, spokojnie to wcale nie musi oznaczać nic złego. Ale jak bardzo się martwisz to idź do gina. Ja w pierwszej ciąży też plamiłam ale więcej bo miałam śluz z krwią widoczny na wkładce, pojechałam wieczorem do szpitala na izbę i tam lekarz przepisał mi właśnie luteinę, a i tak plamiłam jeszcze przez tydzień i to mocniej. Dopiero po tyg. zaczęło być lepiej tzn. mniej krwi aż po ok. 2 tyg. ustało.

Agutko, przykro mi, że @ się pojawiła. Ale tak jak mówisz imieninowy napewno będzie udany. Sylwester napewno będzie owocny.

Kerna, wow jak fajnie dużo śniegu, u nas jest zdecydowanie mniej.

Laura, będzie dobrze, wszystko się ułoży i doczekasz się swojej Fasolinki.

agutka pisze:
Ja już zgłupiałam... Nie wiem,na ile ustawić suwaka...
Ja też już nie wiem. Przy mojej rozbieżności cyki to też jest trudne.

 
reklama
lopop z tą rodziną zatępczą to nie miałam pojęcia, że można być nawet panną.
Co do ogłupienia, to poszłam w pracy do toalety umyć zęby i zabrałam dziurkacz zamist pasty i szczotki,potem umyłam ręce i zapomniałam o tych zębach, następnie wrzuciłam klucz z toalety do szlanki z herbatą:crazy: Normalnie to chyba przedświąteczna gorączka.
W ubiegłym tygodniu posoliłam mojemu prezesowi kawę (dopiero teraz mi powiedział) i teraz robi sobie sam.Noramlnie szok.
 
bardzo chętnie...tylko, że ja prysznic mam :eek:
Poza tym nie marnuje czasu.. od konca ostatniej @ serduszkujemy srednio co drugi dzien. Czasem nawet sie zastanawiam czy nie za często :-)
Kurcze czasem mam straszna ochotę walnąć teścik... :-)

ja tam nie widzę problemu ;-) maseczka na twarz, muzyczka, wysmarować się maseczką do ciała, owinąć folią, posiedzieć i pod prysznicem spłukac ;-):tak::-) wiem, że za późno, ale może następnym razem... :-)

LauraOna - kochana nie załamuj się ;-) będzie dobrze :tak: mi wczoraj gin powiedział, że teraz nie ma problemu z ciążą... :tak: ...a zależy ona tylko od metody :tak:;-):-) a ja trzymam kciukaski, żeby udało się :tak: I SIĘ UDA!!! :-)

kerna - super fotka :tak: u mnie też sypie ;-) i tak sobie pracuje i przez okno zaglądam :-) co do owu to może ona tak szybko być (niestety), ale myślę, że przy twoich długich cyklach to jeszcze nie ona ;-)

agutkaZG - przykro...:-( ale nie jest źle w końcu święta idą :tak: ...i magiczny czas na zafasolkowanie :tak:;-):-)

A ja 1 dzień (wczorajszy) po luteinie i już dziś skok 36,5 :sorry: może za miesiąc zobaczę wykres dwu fazowy :tak: ja niestety na świąteczne staranka się nie załapię, ale w styczniu kto wie czy fasolki nie będzie :-)
 
Kerna ja zawsze po @ mam 2 dni takiego śluzu i to na pewno nie jest owulacyjny. Jak porównasz ten i ten z połowy cyklu to dostrzeżesz róznicę. Ćwiczenia czynia mistrza więc kiedyś się uda- to myśl to od mnie.
Zamówiłam sobie nawet kamasutrę- więc jak sie nie uda w tym cyklu to może następny będzie owocny:-) oj będziemy, ćwiczyć będziemy:-D.
No właśnie terż dziwne żeby był owulacyjny...no ale tu już była owulka w 6tym dc:rofl2: zwariowac idzie. u mnie śnieżnie i to jak na syberii. Jeszcze koleś nie odśnieżył do nas drogi i ledwo wyjechałam pod góre!!! Moje bejbe znowu zakatarzone na maxa...tak mu leci z nosa że załamka...a czyszczenie ssakiem to czysta przyjemność:wściekła/y:
Laurka co jest??? Co to za chumory???? Młoda jestes, a jak próbujesz zafasolkowac to na pewno Ci się uda:tak::tak::tak: A może ta słona kawa to bardziej z zakochania:rolleyes2:to dam Ci linka na super energetyzującą pieśń. Ja jej słucham non top bo mnie jakoś tak pociesza:tak: nie wiem czy Twoje klimaty ale może pomogę [ame="http://www.youtube.com/watch?v=CpTv-uzZ0zM"]YouTube- 'Looking For Paradise' Alejandro Sanz feat. Alicia Keys[/ame]
Scully dobrze gadasz:tak: najlepiej to zabłocić się po same uszy i leżeć, leżeć, leżeć...
 
lopop z tą rodziną zatępczą to nie miałam pojęcia, że można być nawet panną.
Co do ogłupienia, to poszłam w pracy do toalety umyć zęby i zabrałam dziurkacz zamist pasty i szczotki,potem umyłam ręce i zapomniałam o tych zębach, następnie wrzuciłam klucz z toalety do szlanki z herbatą:crazy: Normalnie to chyba przedświąteczna gorączka.
W ubiegłym tygodniu posoliłam mojemu prezesowi kawę (dopiero teraz mi powiedział) i teraz robi sobie sam.Noramlnie szok.
Coś Vi poradzę. Idź do specjalisty zażywaj wszystko co Tobie zapisze. A po pół roku czyli w wakacje w czsie owulki wybierz się z twoim partnerem na wczasy nie wiem może Teneryfa. Dużo sexu wieczornych balang i wina powinno sie udać. Nie daj się zwariować i coś myśl najlepiej już dzisiaj. Bo sfiksujesz Laura myśl o przyjemnych rzeczach. Ja wiem że to czekanie jest najgorsze ale cóż zrobić
 
kerna oj dzięki kochana za miłe słowa i muzyka pewnie ładna ale........mam w pracy monitor bez głośników a w domu limitowany net i nic nie mogę sobie niestety pooglądać.Mi muzyczka zawsze pomaga - fakt.
lopop wizja szaleonego wyjazdu pełnego balang i sexu na plaży to jest to:-pJuż kiedyś próbowaliśmy tego ( no bez balang bo lubimy spokój), ale się wtedy nie udało - no ta Teneryfa to raj na ziemi - kto wie...........:tak:przywieść w brzuszku mała Teneryfiańską fasolkę..........
wbaczcie mi dziś ten nastrój - poprostu te wyniki to dla mnie szok bo się takich złych nie spodziewałam
Wypiłam na pocieszenie drugą kawkę a co do soli wsypanej do szklanki szefa - to on pewnie też myśli,że to z zakochania.Łoooo matko oby nie myślał,że w NIM hehe:-p
 
Cześć Dziewczyny!!!
Ja dzisiaj czekam na moją wizytę :tak: oby wszystko było ok!!!

dziewczyny ja sie podłamałam
przy badniu macicy miałam sluz zabarwiony krwią nie było tego duzo, ale było :(( to chyba niezbyt dobry objaw? :(( wyc mi sie chce :(
mam zle przeczucie :( a luteine biore 3xdziennie :(

Pajkaa- to nie musi znaczyć nic złego,ale powinnas szybko skonsultować się z lekarzem i odpoczać!!! To równie dobrze może być plamienie przy @,jakaś pozostałość,ale musisz uważać,jak masz skurcze tym bardziej!

dziewczyny a jest to prawda ze jak sa mdlosci to dobrze swiadczy?

To najlepsze co może być dla ciebie w tej chwili nie musisz wymiotować....

Cześć małpowo... No,niestety. :-(
Brzuch mnie napiernicza,że hej! A jak wyszłam z łóżka,to mnie zalało. :zawstydzona/y: :-(

Wczoraj,oczywiście,nie mogłam się oprzeć G. i sobie myślę: "Jak mam dostać @,to i tak dostanę,a jak nie,to nie". No i ... muszę zrobić nowy suwaczek... Chociaż nie mam ochoty zbytniej...

Co do wieku,to ja miesiąc temu też skończyłam 25.

Przykro mi!!!Przytulam mocno!!!

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- ZAFASOLKOWANA
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl (test 5.12.)
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
Cameo - (test 8.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - 4 cykl
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987 - 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl

Coś Wam powiem, jak byłam młodsza to nikt nie chciał ze mną dzieci mieć bo ..............powodów milion jak to u facetów.Każdy powód był dobry, a to studia, a to kariera a to za wcześnie a to musi się wyszumieć a to mama mu nie pozwoli!! A teraz to mają dzieci z innymi kobietami a ja zostałam na lodzie:-(
Kiedyś myślałam,że jakby co to mogę adoptować dziecko a kobieta mi w ośrodku adopcyjnym kiedyś powiedziała,że pannom dzieci nie dają!!:wściekła/y:Więc też odpada.
Sorki za mój nastrój ale już w sobotę jadę do rodziny na 2 tyg gdzie same zaciążone panie są i już zorganizowały spotkanie na którym ja też będę i chyba sobie z pół litra przed tym wypiję:-( Beczałam mojemu wczoraj,że nie jadę bo nie dam rady ale jak to facet-nie do końca to rozumie.
marulko ten Twoj małpiszon idzie idzie i nie przychodzi.Może wogóle juz nie przyjdzie?Ale byłby prezent.
Dziewczyny piszcie o Waszych II i ciążach to mnie trochę pocieszy.................

LauraOna- musisz iść do lekarza i według jego zaleceń działać,i głowa do góry!!!!!
 
Jak wrócę w styczniu od rodziny to wybiorę się do lekarza.
Nie umiem się wpisać na listę - jakby ktoś mi pomógł i wypisał dla mnie URLOPIK
Za godznię koniec dnia pracy huuuuurrrrrrraaaaa
 
Witam!
Ja tez mam 25 lat:tak:
U mnie tempka na szczescie ciagle na tym samym poziomie:-) I to juz sukces, bo faza poowulacyjna bedzie dluzsza niz w ostatnim cyklu!
Cześć małpowo... No,niestety. :-(
Brzuch mnie napiernicza,że hej! A jak wyszłam z łóżka,to mnie zalało. :zawstydzona/y: :-(

Przykro mi:-(

Witam Was kochane zimowo i śnieżnie

Dziewczyny czy mogę się Wam trochę pożalić?
Sorki ale odebrałam wczoraj wyniki badań hormonów (kolejne) i są tak złe że w pierwszej chwili myślałam,że laborantka wydała mi nie moje wyniki.
Już ostatnio Wam pisałam że mam nieprawidłowy stosunek FSH do LH ( tzw. rezerwę jajnikową – mało komórek jajowych albo i może wcale ich nie ma). A teraz prolaktynę mam 27 a od bodajże 20 jest już ostra choroba prolaktyninowa czyli całkowity brak możliwości zajścia w ciążę.Estradiol 20 a min norma to 40!
No wez przestan kobieto!!! Moj progesteron to ponad 39 (!!!), a stosunek FSH do LH jakies 0,75 wiec w sumie tez nie najlepiej, ale nawet mi przez mysl nie przejdzie, ze sie nigdy fasolki nie doczekam! Doczekam, tylko moze dopiero za jakis czas! I Ty tez sie doczekasz! Bo przeciez kobiety po 40 tez rodza dzieci, a Tobie do 40 daleko! Idz do lekarza, obgadaj z nim sprawe, a dopiero pozniej sie martw... NO!:tak:

babeczkia ja mam kłeszczyn:eek:
@skończyła sie 2 dni temu a ja dziś zauważyłam śluz lekko ciągnący i póki co mętny, rzadki.....no i co teraz????hmmmm owulka się zbliża tak szybko????????????
Ja (i wiem ze inne dziewczyny tez) miewam sluz jak bialko kurze nawet w czasie @, a owulki przeciez nie ma... Wiec moze sprobuj z testami owu, jak Ci ciezko wychwycic TE dni...?

No właśnie daltego zagaduję....bo by mnie chyba @#%$&$^@ jakbym ja ominęła:wściekła/y:
A co do codziennych pieszczot to ja czytałam że plemniki muszą mieć swój czas na dojrzewanie i z codziennego sexu to raczej nic nie wyjdzie:eek::eek::eek:
I z tymi plemnikami to tez rozne teorie sa - jedni mowia, zeby co drugi dzie, wtedy bedzie wiecej. A inni, ze jak sie para seksi codziennie to jest ich mniej, ale sa lepszej jakosci. I badz tu madrym...:eek:
 
reklama
Laseczki wpadam, żeby się podzielić zmęczeniem... czekam na gości i wypucowałam cały domek... UFFFFF :-p

Małpiszonica nadal się nie zapowiada, cycuchy mam już tak nabrzmiałe, że mi chyba pękną - gdyby nie teścik pomyślałabym normalnie, że to laktacyjny ból :laugh2::laugh2::oo:

Gdy mały spał poużywaliśmy sobie z małżem więc humorek mam wyśmienity... choć niebardzo mam ochotę on wziął sprawy w swoje ręce i nie powiem - relaksik był ;-);-);-):rofl2:

jagodka cieszę się ogromnie, zazdraszczam widoku bąbelka na usg :-D
 
Do góry