reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Tak właśnie jest, jajniki pracują na zmianę.
Też mam torbiel na lewym jajniku średnica 2cm :no::wściekła/y: :crazy:Prawdopodobnie od nie pękniętego pęcherzyka.
W styczniu wizyta u gina-zmuszę go do monitoringu kolejnego cyklu, no :confused:

Lewe jajniki chyba są pechowe bo moja torbiel też jest w lewym, mysle o niej coraz więcej bo się nie wchłonęła, nie rośnie choć odtatnie usg miałam we wrześniu a mam ją od czerwca. Mam w niej jakiś plyn przeźroczysty i to niby nic poważnego ale się martwię dlaczego jest tak długo.
Ostatnio jak byłam na tym usg to akurat była piękna owulacja z prawego jajnika. Zastanawiam się co dokładnie się dzieje z lewym jajnikiem jak jest jego kolej owu ale tego lekarza nie dopytałam.
 
reklama
Ja już miałam dwie torbiele usunięte-laparoskopowo. :-(
Teraz jak będę u gina tak szybko mnie się nie pozbędzie, zamęczę go pytaniami.:-p:tak:. Wypytam o wszelkie badania, monitoring i oczywiście tą nową torbiel.
 
Witaj na forum!
Dziewczynki czy wy coś wiecie może o badaniu na wrogość sluzu bo rozkminiam czy nie zrobić takiego badania przy okazji badania plemników mojego M w styczniu.
Czy chodzi tobie o badanie przeciwciał w śluzie na plemniki? I gdzie planujesz to zrobić? W invikcie? A porównałaś ceny badania M napisz jak teraz wyglądają czy dużo podrożały? Czy w trójmieście w innym miejscu idzie zrobić takie badania?
 
Ja już miałam dwie torbiele usunięte-laparoskopowo. :-(
Teraz jak będę u gina tak szybko mnie się nie pozbędzie, zamęczę go pytaniami.:-p:tak:. Wypytam o wszelkie badania, monitoring i oczywiście tą nową torbiel.

Skowronku a jak taki zabieg laparoskopowy wygląda, boli i czy mozna od razu starać się o dzidzie czy trzeba poczekać?
Czy ten zabieg wykonuje gin w gabinecie czy to robi się w szpitalu?

Czy chodzi tobie o badanie przeciwciał w śluzie na plemniki? I gdzie planujesz to zrobić? W invikcie? A porównałaś ceny badania M napisz jak teraz wyglądają czy dużo podrożały? Czy w trójmieście w innym miejscu idzie zrobić takie badania?

Lopop na badanie plemników chcemy iść do Invicty bo tam jest taki pokój osobny do tego badania z tego co wiem. My nasienia z domu nie dowieziemy bo w pół godziny do trojmiasta nie dojadę. Nie umawiałam się jeszcze na to badanie bo własnie zastanawiałam się nad ta wogoscią sluzu a poza tym czytałam ze to lepiej zrobić za jednym razem. Myślałam że może któraś z dziewczyn ma jakieś doświadczenie albo wie coś o tym badaniu. Do Invikty bede dzwonić na dniach aby zapisać się na badanie plemniczków, zapytam o to badanie ze śluzem, ide tam także do endokrynologa więc postaram sie załatwić to za jednym zamachem ale to bedzie dopiero w styczniu.
Nie porównywałam cen z innymi placówkami w trójmieście bo nie wiem nawet gdzie są takie laboratoria gdzie to robia, może gdzieś przy szpitalach. Miałam jeszcze do wyboru Elblag bo tam teraz bede chodzić do gina ale tam materiał do badania musisz zbierać w toalecie więc to nie jest komfortowe.
A to badanie własnie to na przeciwciała i tak się nad nim zastanawiam.
 
Asiucha -Skowronku a jak taki zabieg laparoskopowy wygląda, boli i czy mozna od razu starać się o dzidzie czy trzeba poczekać?
Czy ten zabieg wykonuje gin w gabinecie czy to robi się w szpitalu?


Ja miałam zabieg w szpitalu, pełna narkoza, u mnie była jedna torbiel o średnicy 7cm-wypełniona krwią, druga była mniejsza.Po laparoskopi zostaly mi trzy blizny-dwie na wysokości jajników i jedna na pępku.
O dzidziusia mogłam zacząć się starać po trzech miesiącach od zabiegu. Lekarz mówił, że najlepszym sposobem na to aby torbiel nie pojawiła się po zabiegu-co jest możliwe, jest właśnie ciąża.
 
A ja podrzucam pełną listę, bo ktoś po drodze nie kopiował osób zafasolkowanych ;-):tak::-D:-)

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl

mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 - 3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl

jagódka1231- 5 cykl

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl (test 5.12.)
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl i URLOPIK
Cameo - (test 8.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - 4 cykl
MALUTKA1023 4 cykl
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987 - 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L - 7 cykl
 
To i ja się dopiszę do listy.

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl

mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl

jagódka1231- 5 cykl

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 2 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
Cameo- (test 8.12.)
martulka- (test 17.12.)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl


 
Ja miałam zabieg w szpitalu, pełna narkoza, u mnie była jedna torbiel o średnicy 7cm-wypełniona krwią, druga była mniejsza.Po laparoskopi zostaly mi trzy blizny-dwie na wysokości jajników i jedna na pępku.
O dzidziusia mogłam zacząć się starać po trzech miesiącach od zabiegu. Lekarz mówił, że najlepszym sposobem na to aby torbiel nie pojawiła się po zabiegu-co jest możliwe, jest właśnie ciąża.

Dziekuje Skowronku
moja torbiel jak mówila moja ginka nie jest niebezpieczna, bez krwi ale teraz zmieniam gina, ide do niego w styczniu więc zobaczymy jakie on ma zdanie na ten temat.
 
Asiucha-L a wiesz, że badanie plemniczków można wykonać w szpitalach w Trójmieście tylko trzeba mieć skierowanie od urologa-czyli miesiąc u urologa i miesiąc w kolejce w szpitalu, więc się nie dziwię, że korzystamy z Invicty.:crazy: A zmieniłaś ginka z musu czy poprostu dużo lepszy.
 
reklama
Jutro ide zrobic (badanie moczu) do przychodni,wynik w pn i jak za tydz nie dostane to krew.Robilam ostatni w niedz i byl negatywny:-(

No chyba ze te testy mnie nie lubia...
Olcia to trzymam kciuki za dobry wynik:tak::tak::tak:

Tak właśnie jest, jajniki pracują na zmianę.
Też mam torbiel na lewym jajniku średnica 2cm :no::wściekła/y: Prawdopodobnie od nie pękniętego pęcherzyka.
W styczniu wizyta u gina-zmuszę go do monitoringu kolejnego cyklu, no :confused:
Kurcze co jestz tymi torbielami....:wściekła/y:jak nie urok to sr...ka

Dziekuje Skowronku
moja torbiel jak mówila moja ginka nie jest niebezpieczna, bez krwi ale teraz zmieniam gina, ide do niego w styczniu więc zobaczymy jakie on ma zdanie na ten temat.
Asiu chociaż tyle, że nie jest niebezpieczna, ale sąs zanse że sama się wchłonie???
Dobranoc kobitki i do jutra. Ja z tym śluzem troszkę spanikowałam. faktycznie, że byl i znikł i to na pewno nie zapowiada owulke:tak:
 
Do góry