reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Asiucha-L a wiesz, że badanie plemniczków można wykonać w szpitalach w Trójmieście tylko trzeba mieć skierowanie od urologa-czyli miesiąc u urologa i miesiąc w kolejce w szpitalu, więc się nie dziwię, że korzystamy z Invicty.:crazy: A zmieniłaś ginka z musu czy poprostu dużo lepszy.

Chodziłam do babeczzki do invikty a potem chodziłam do jej prywatnego gabinetu bo w invikcie zostawiałam fortunę a u niej prywatnie było dwa razy taniej. Jak dla mnie przez dwa lata nie ma żadnych konkretnych efektów i w sumie nie iwem na czym stoję stąd ta zmiana. Poza tym ta pani miała jedną wadę na którą uskarzaało się wiele pacjentek, nigdy nie pamiętała mnie, zawsze na wejściu musiałam opowiadać caałą historię i z czym przychodzę i po co, zawsze gubiła moją kartę a na ostatniej wizycie rozwaliła mnie pytaniem czy się o dziecko staram no to powiedziałam dość. Teraz wybrałam sobie lekarza z Elbląga, w sumie idę do niego na badanie kolposkopowe bo dużo taniej niż w invikcie i ocenie czy warto do niego dalej chodzić.

Asiu chociaż tyle, że nie jest niebezpieczna, ale sąs zanse że sama się wchłonie???
Dobranoc kobitki i do jutra. Ja z tym śluzem troszkę spanikowałam. faktycznie, że byl i znikł i to na pewno nie zapowiada owulke:tak:

Kerna że torbiel nie jest groźna mówiła mi moja ginka, robiłam na nią badanie z krwi ca 125 o ile dobrze pamiętam czy jest rakowa ale wszystko wyszło ok, torbiel nie jest duża i nie rośnie, jakiś płyn jest tam wodnisty ale mam ją od czerwca i trochę mnie to martwi. Teraz mam @ i boli mnie mocno ten jajnik z torbielą. Pójdę do nowego gina i zobaczymy co powie. Poprzednia ginka mówiła że powinnam zajść w ciąże to torbiel zniknie tylko ja w tą ciąże zaajść? :eek:

Zmykam dziewczynki na moje łoże polowe w pracy trochę pospać.
 
reklama
Dzień dobry kobiety!

Oczywiście przedstawiam dzisiejszą pogodę: 36,9 ból małpowy, gatki suche (jeszcze):cool: rzecz jasna do czasu.... cycusie napięte ale jakby odpuściły i nie są już ognistymi kulami, raczej są wrażliwymi bułeczkami ;-);-):-p

Goście przyjęci, dzieci się wybawiły - wspaniały widok... Oni mają dwójkę, starszy w wieku mojego synka młodszy 9-miesięczny.. No ten mały to po prostu bajka :-D Oczywiście nie obylo się bez hasła: Czy twój synek nie chce rodzeństwa?:crazy:
 
Hej kobietki, mam doła od samego rana :crazy: Tempka niestety 36,5 i wswzystko jasne-kolejny cykl :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kurcze no szkoda!!!! Przykro mi:-(

Dzień dobry kobiety!

Oczywiście przedstawiam dzisiejszą pogodę: 36,9 ból małpowy, gatki suche (jeszcze):cool: rzecz jasna do czasu.... cycusie napięte ale jakby odpuściły i nie są już ognistymi kulami, raczej są wrażliwymi bułeczkami ;-);-):-p

Goście przyjęci, dzieci się wybawiły - wspaniały widok... Oni mają dwójkę, starszy w wieku mojego synka młodszy 9-miesięczny.. No ten mały to po prostu bajka :-D Oczywiście nie obylo się bez hasła: Czy twój synek nie chce rodzeństwa?:crazy:
:wściekła/y:ehhh to wyczucie sytuacji:no::no::no:porażka. no nic następny cykl przed Tobą:zawstydzona/y:ehhh
 
czesc

jejku jak wy dużo piszecie kobiety:) nigdy nie nadrobię!
Pozdrawiam was serdecznie, u mnie okej dziś zakupy robimy takie wieksze już.
No i musze troche posprzątać a jutro party urodzinowe synka:)

Milego i pozytywnego dnia :happy:
 
Marulka ja trzymam kciuki dopóki nie przyjdzie@ &&&&&&& moooocnoooooo:tak::tak::tak: dziś przez Ciebie nie będzie obiadu;-);-);-):-D:-D:-D. ja żałuje, że nie mierze tempki...kurcze chyba ten co mam termometr nie jest zbyt dokladny:no: może jakoś dam rade na samym śluzie:cool2:
 
Hej Dziewczynki:-)

Poranny usmiech przyszłam wam wysłac. Dopiero wstałam. Gdyby nie ta @ to czułabym się normalnie jak w ciąży. Ciągle śpię, cycki bolą mnie nadal i pożeram słodycze,:) A i jeszcze sikam jak najęta:-D
No ta @ to totatlna zmyła:-)
Ale optymistycznie nastawiam się na kolejny cykl, choć chłop mi tu trochę smutnieje i ma muchy w nosie. Znaczy nie na starania:))) YTylko tak ogólnie.
Kto tam na stanowisku. Odezwijcie się. Odbiór...
P.S. Dziękuję za dopisanie na listę Staraczek. Poczułam się przez Was przyjęta. :tak:
 
kerna no ja tak mierzę ale wydaje mi się że to trzeba z pół roku mierzyć, żeby tak na 100% poznać swoje ciało (NIKOMU TAK DŁUGICH POMIARÓW NIE ŻYCZĘ!!!)

loczek melduję się na stanowisku ;-);-)
 
reklama
loczek halo halo tu wierzba:-):-):-) to superowo że humoerk dopisuje, a Małża cmoknij tu i tam i mu przejdzie;-) ja mam średnio fajny dzień..monż w domu i znowu kompletna dezorganizacja:-D
 
Do góry