reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja 9 powinnam dostać @, więc jak mnie nie nawiedzi to testuję 10.
No chyba że nie wytrzymam i w dniu @;-):-p
Choć mysle, że i tak nic z tego, ja zazwyczaj jak czegos bardzo chcę to dostaje po nosie:-(
 
Moja małpka powinna pojawić się w okolicach środy. Ja OCZYWIŚCIE nie wytrzymałam i zatestowałam, niby po tygodniu od mojej przypuszczalnej owu, i - jak było do przewidzenia - jedna kreska w teście...
Teraz ta beta pobierana po 10ciu dniach od owu też pewnie niewiele pokaże, ale nie wytrzymałam...:zawstydzona/y:
Wogóle to muszę się otrząsnąć, bo zaczynam żyć rytmem cyklu, a przecież to dopiero pierwszy miesiąc staranek!!! Jak szybko nie wyjdzie zbzikuję zanim zafasolkuję :eek:
 
Moja małpka powinna pojawić się w okolicach środy. Ja OCZYWIŚCIE nie wytrzymałam i zatestowałam, niby po tygodniu od mojej przypuszczalnej owu, i - jak było do przewidzenia - jedna kreska w teście...
Teraz ta beta pobierana po 10ciu dniach od owu też pewnie niewiele pokaże, ale nie wytrzymałam...:zawstydzona/y:
Wogóle to muszę się otrząsnąć, bo zaczynam żyć rytmem cyklu, a przecież to dopiero pierwszy miesiąc staranek!!! Jak szybko nie wyjdzie zbzikuję zanim zafasolkuję :eek:

szybko idzie zbzikowac ja testuje juto w dzien @ zobaczymy
 
Jejku,też już bym chciała testować... Chciałabym mieć w końcu tą pewnośćże to już... Buuuuuuu... :-(

Co do termometrów rtęciowych,to pytałam się o nie narazie w 2 aptekach i nie mają. Poszukam dalej,a jak nie,to kupię na allegro. ;-)

W ogóle domek już wysprzątałam,poprasowałam,Zuzia poszła spać,więc muszę jeszcze tylko ziemniaczki obrać na obiad i mogę chwilę odsapnąć. :tak: :-)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za takie miłe przywitanie :)
Jak czytam te Wasze posty o dochodze do wniosku, że my z mężem przy Was to się słabo staramy.... nie mierzymy temperatury, nie obserwujemy śluzu, nie robimy testów owulacyjnych, a o niektórych sprawach to w ogóle nie mamy pojęcia.... Moja pani doktor kazała nam tylko reguralnie, co dwa dni, współżyć, brać kwas foliowy i dbać o siebie.
eh chyba długa droga przed nami...
Witam Cie i ja:-)
Spokojnie - posiedzisz troche na tym forum i staniesz sie ekspertem. I temperarture tez pewnie zaczniesz moerzyc;-) Ja sobie nie wyobrazalam, ze moge sie zdobyc na taka systematycznosc, a jednak juz drugi cykl mierze... I nie zakladaj, ze dluga droga przed Wami, bo przeciez wielu para udaje sie za pierwszym podejsciem. Powodzenia!

Ja się witam porannie z temperaturą 36,8. :sorry:
Z wczorajszych przytulasków nici,więc i z dzidzi pewnie też - życie...
Ale powiem Wam,że w tym miesiącu z mojej strony mierzenie tempki jest bez sensu,bo mi ten mój termometr coś świruje. :wściekła/y: Muszę poszukać gdzieć rtęciowego - o ile w którejkolwiek aptece będą jeszcze mieli. :confused2:

Miłego poranku! ;-)
Przestan gadac glupoty!!! Przeciez na kilka dni przed owu przytulanki byly. I moze wystarczyly! Na 28dni czytalam ostatnio o lasce, ktora serduszkowala jeden jedyny raz w cyklu i stal sie cud! Wiec poki nie ma @ masz byc nastawiona pozytywnie!:tak:
Ja tez kupuilam ostatnio termometr rteciowy owulacyjny. Ale jest "niewygodny", wiec nalad mierze starym elektronicznym.


Ja nie licze na ten cykl. Leki zaczynam brac dopiero od nastepnego weekendu, wiec o fasolce moge myslec dopiero po nowym roku. Nawet nie wiem, czy sobie testy owu robic... Moze to i dobrze - w swieta i sylwka bede sobie mogla chlapnac...;-)

I jeszcze wracajac do tematu owulacji - byla czy nie byla. Moj gin tez mi powiedzial, ze to, iz mam skok temperatury, bole brzucha i testy wychodza pozytywne nie swiadczy o tym, ze owu byla lub tez byla prawidlowa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry