reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja ciągle myśle o tym, że na pewno się nie uda.. A wiem, że to bardzo nie dobrze, bo psychika odgrywa dużą rolę. W przyszłym tygodniu mam wizyte u lekarza i popytam trochę o tą nieregularną @. Może skieruje mnie na jakies badania.
Pozdrawiam :-)

skoro masz obawy to myślę, że warto :tak: badania na pewno cię uspokoją :tak:
 
reklama
A czy Ty robiłaś jakieś badania?
Kurcze jakaś zdolowana jestem tym tematem starań... a przecież dopiero zaczeliśmy.
Eh... ten mój pesymizm...
 
Witam się niedzielnie, kompletnie niewyspana ale z psem trzeba było wyjść.

Stefanka przecież Ty dopiero ślub wziełaś i jak sama piszesz starasz sie o dzidzię dopiero kilka dni ( domniemam, że nawet jeden cykl nie minął), na forum są dziewczyny co staraja się po kilka - kilkanaście cykli, to czemu się tak dołujesz, jak to mówią nie od razu Rzym zbudowano.Trzeba myśleć pozytywnie.Prędzej czy później napewno zobaczysz swoje upragnione dwie kreseczki.
Miłej niedzieli życzę

A jak tam nasze zafasolkowane się czują?
Trzymam kciukasy za wszystkie staraczki
Kto testuje od poniedziałku
 
Moja małpka powinna pojawić się w okolicach środy. Ja OCZYWIŚCIE nie wytrzymałam i zatestowałam, niby po tygodniu od mojej przypuszczalnej owu, i - jak było do przewidzenia - jedna kreska w teście...
Teraz ta beta pobierana po 10ciu dniach od owu też pewnie niewiele pokaże, ale nie wytrzymałam...:zawstydzona/y:
Wogóle to muszę się otrząsnąć, bo zaczynam żyć rytmem cyklu, a przecież to dopiero pierwszy miesiąc staranek!!! Jak szybko nie wyjdzie zbzikuję zanim zafasolkuję :eek:


Nie przejmoj sie ja tez tak mamteraz zrobilam test w sob w 25dc i negatywny:-(...

Zobaczymy bo brzuch mnie boli i sl;uz jset caly cas ale zdaje sobie sprawe ze to mozebyc tez przez to ze przestalam bac tabletki:crazy:
 
A WIEC ZROBILAM TEST I WYNIK NEGATYWNY:wściekła/y: MIMO TO OKRESU NIE WIDAC JUZ WCZORAJ W NOCY POWINIEN BYC NO I TAK MNIE NA NIEGO BRZUCHO BOLAL ,TEMPKA WCIAZ WYSOKA TERAZ NIC NIE BOLI CZY MYSLICIE ZE MOGL SIE POMYLIC? CZYTALAM ZE NIEKTORYM NAWET TYDZIEN PO @ DOPIERO WYCHODZILY POZYTYWNE:szok:
 
A czy Ty robiłaś jakieś badania?
Kurcze jakaś zdolowana jestem tym tematem starań... a przecież dopiero zaczeliśmy.
Eh... ten mój pesymizm...

kobietko my bez zabezpieczenia i bez presji (żadnego wyznaczania dni płodnych, tempki, badań) próbowaliśmy od czerwca i nic. I tego nie liczę do staranek, bo to było na ślepo (czasem 2 razy w cyklu, czasem częściej serduszkowaliśmy). 1 cykl staranek sprawdziałam dni płodne i codziennie serduszkowaliśmy i nic. 2 cykl zaczęłam mierzyć temp i nie ma u mnie wysokich temp i niskich (same niskie), a że szłam do gin na cytologię to wspomniałam mu, że mam nieregularny cykl. Sam mnie skierował na badania i się okazało, że mam niskie wyniki (a to mój 2 cykl) i ten cykl jest bezowu. :eek:
ty dopiero zaczynasz i nie martw się na zapas, bo naprawdę twój organizm sam się zablokuje :tak: wyznacz se ewentualnie dni płodne i szalej w nich do woli :tak:;-):-)

A WIEC ZROBILAM TEST I WYNIK NEGATYWNY:wściekła/y: MIMO TO OKRESU NIE WIDAC JUZ WCZORAJ W NOCY POWINIEN BYC NO I TAK MNIE NA NIEGO BRZUCHO BOLAL ,TEMPKA WCIAZ WYSOKA TERAZ NIC NIE BOLI CZY MYSLICIE ZE MOGL SIE POMYLIC? CZYTALAM ZE NIEKTORYM NAWET TYDZIEN PO @ DOPIERO WYCHODZILY POZYTYWNE:szok:

jak nie ma @ to jest szansa :tak:;-):-) trzymam kciukasy żeby @ się nie pojawiła :tak:;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moje drogie Panie,
Pkt 5 Regulaminu:
"Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana"
 
DZIEKI BARDZO JAK @ NIE PRZYJDZIE WE WTOREK ZROBIE KOLEJNY INNEJ FIRMY:tak:

Trzymam kciuki:)

A czy Ty robiłaś jakieś badania?
Kurcze jakaś zdolowana jestem tym tematem starań... a przecież dopiero zaczeliśmy.
Eh... ten mój pesymizm...
Stefanko, już to gdzieś pisałam, każdy ma swój plan, czasami cybermaszyny, badania nie pomagają:) Nie stresuj się bo to dopiero początek, przed wami wiele upojnych nocy i dni bez zbędnego stresu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień doberek. :-)
img010.jpg


Mikołaj był? :cool2: :-)

Ja dziś znowu z dziwną tempką - wczoraj 36,8 a dziś już 37,4 - normalnie mi ten termometr chyba nieźle fiksuje! :wściekła/y: :zawstydzona/y:


A WIEC ZROBILAM TEST I WYNIK NEGATYWNY:wściekła/y: MIMO TO OKRESU NIE WIDAC JUZ WCZORAJ W NOCY POWINIEN BYC NO I TAK MNIE NA NIEGO BRZUCHO BOLAL ,TEMPKA WCIAZ WYSOKA TERAZ NIC NIE BOLI CZY MYSLICIE ZE MOGL SIE POMYLIC? CZYTALAM ZE NIEKTORYM NAWET TYDZIEN PO @ DOPIERO WYCHODZILY POZYTYWNE:szok:

jak nie ma @ to jest szansa :tak:;-):-) trzymam kciukasy żeby @ się nie pojawiła :tak:;-):-)

Dokładnie,tak,jak pisze Scully! :tak:
Trzymam kciuki również. :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry