reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziękuje dziewczyny za takie miłe przywitanie :)
Jak czytam te Wasze posty o dochodze do wniosku, że my z mężem przy Was to się słabo staramy.... nie mierzymy temperatury, nie obserwujemy śluzu, nie robimy testów owulacyjnych, a o niektórych sprawach to w ogóle nie mamy pojęcia.... Moja pani doktor kazała nam tylko reguralnie, co dwa dni, współżyć, brać kwas foliowy i dbać o siebie.
eh chyba długa droga przed nami...
 
reklama
Witam kobietki :-)

Ja to jakiegoś doła złapałam... :-( Tak se wbiłam do łepka, że nie mam owulki, że masakra...:-( Zbliża się wieczór i mi się smutno robi :-(

To chyba dzień taki...
Ja juz nie wytrzymalam, popracy pomaszerowalam na bete. WIem ze wczesnie... wynik bedzie w poniedzialek po 16ej. Bez sensu, tyle czasu. Dooooopa :no:
A poza tym na pewno sie nie udalo i wogole to wyc mi sie chce i zapodalam sobie drinka. I mam wyrzuty sumienia, ze to zrobilam.
Mozemy posmutkowac razem :zawstydzona/y:
 
Ja się witam porannie z temperaturą 36,8. :sorry:
Z wczorajszych przytulasków nici,więc i z dzidzi pewnie też - życie...
Ale powiem Wam,że w tym miesiącu z mojej strony mierzenie tempki jest bez sensu,bo mi ten mój termometr coś świruje. :wściekła/y: Muszę poszukać gdzieć rtęciowego - o ile w którejkolwiek aptece będą jeszcze mieli. :confused2:

Miłego poranku! ;-)
 
Witam babeczki

agutka ja mam rtęciowy owulacyjny jestem bardzo zadowolona, jest bardzo dokładny i wyraźniejszy od zwykłego rtęciowego. Polecam:tak:
Kinga oby przytulaski były z pozytywnym skutkiem. Trzymam kciukasy:tak::-)

Ja dzis niewyspana, znajomi siedzieli do 2.30, wiec analogicznie rano zaspalam na mieryzenie temp i zamiast o 6.30 mierzylam o 8.30 ale to juz tylko tak dla orientacji (37,25)
Milego dnia lece do sklepu po sniadanko
 
Ja się witam porannie z temperaturą 36,8. :sorry:
Z wczorajszych przytulasków nici,więc i z dzidzi pewnie też - życie...
Ale powiem Wam,że w tym miesiącu z mojej strony mierzenie tempki jest bez sensu,bo mi ten mój termometr coś świruje. :wściekła/y: Muszę poszukać gdzieć rtęciowego - o ile w którejkolwiek aptece będą jeszcze mieli. :confused2:

Miłego poranku! ;-)

Są rtęciowe jeszcze dostępne w aptekach ja cały czas mierze na tych bo są dokładniejesze :tak:

wpadam życzyć wam koleżanki
milutkiego i pozytywnego weekendu!!! :-)

u nas wczoraj serduszko nr1 było:tak::happy:

Pozdrówki!

No to trzymamy ckiuki :tak:

Dziewczynki ja sie zastanawiam czy moge jutro testa walnąc tak z ciekawosci myslicie , ze jak cos to wyjdzie ? dziwny cos ten moj wykres
 
Ja też dłużej nie wytrzymam, jutro testuję...
wiem , że to za wcześnie, ale muszę to zrobić - czasami dziewczynom wychodzą testy już w 10 dpo...
wiem jak to jest ,ze to tylko pare zl ale i tak moze Ci nie wyjsc mi nie wyszedl po 10 dniach poczytaj o tym to tak naprawde to za zaplodnienie producenci uwazaja jak jajeczko juz bedzie w macicy czyli jakies 6dni po owu i wtedy dolicz 10 to i tak najwczesniej mozesz w dzien okresu sprawdzic:tak: ale jak chcesz to rob i zycze Ci zebys juz zobaczyla te dwie krechy:-D

a ktory masz dzien cyklu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry