reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Miałam wpaść na śniadanie ale się zabiegałam. Teraz Was nadrabiam ale tyle naskrobałyście, że znowu muszę spadać po maluszka do przedszkola, no ale wieczór, oczywiście zanim mąż wróci mam na kompa:-p:cool2::laugh2:Mam nadzieję że moje dzieciowate potwory;-);-);-) dadzą mi się zrelaksować, marzę żeby wyciągnąć kopytka na łóżku i o niczym nie myśląc pobuszować w necie:tak::tak::tak:.

Kto pierwszy w kolejce do testowanka? widziałam, że jagódka chyba jutro, a kto następny.:confused2::eek:
Ja jak się pochwaliłam wam dziś moimi objawami "ciążowymi", to wszystkie minęły, no zostały mi tylko nabrzmiałe piersi ale przerz ostatnie 3 tygodnie w ogóle przytyłam więc i cycki może mi się upasły:-D
 
reklama
MALUTKA a ja dzis dostalam @ ale mocno trzymam kciuki zeby tobie sie udalo:tak:

jak ktos bedzie aktualizowal liste to prosze o wpisanie mnie na liste staraczek 4 cykl:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny zaciążone,
a bolą Was same sutki, piersi i sutki czy piersi "w środku"?
U mnie jest straszna wrażliwość sutków, piersi jako tako nie bolą, tylko wrażliwość, takie smyranko w środku:)

jak ktos bedzie aktualizowal liste to prosze o wpisanie mnie na liste staraczek 4 cykl:-(
Myszko zobaczysz, że się uda:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
milusia no ja mam taka nadzieje ale jak widzisz nie przezywam bardzo bo nie warto, zrobie wszystkie badania i nadal bede sie starac, na pewno w koncu mnie tez spotka to szczescie:tak:
 
kochana, ja jestem przekonana, że zostaniesz szczęśliwą mamusią, trzeba w to bardzo wierzyć, ja wiem, że to może głupie, ale jak przytulankowałam z mężem, zamiast myśleć o tym, jak jest fajnie, modliłam się do Boga....... i nadal nie wierzę, że dostałam taki prezencik.
Ponadto myszko wcinaj kwas foliowy bo komórki są nim wysycone dopiero tak po ok. 1 miesiącu.
 
milusia ty jestes 3m-ce po slubie tak szybko sie zdecydowalas na dzidziusia? ja jestem po slubie 1 rok i 2 m-ce i dopiero niedawno zaczelam myslec powaznie o powiekszeniu rodzinki:tak: super ze tobie tak szybko sie udalo! no jak moja rodzinka sie powiekszy to ja bede juz pewnie po 2 rocznicy
 
MALUTKA a ja dzis dostalam @ ale mocno trzymam kciuki zeby tobie sie udalo:tak:

myszko a ja za Ciebie bede trzymac zobaczysz bedzie dobrze i napewno Ci sie uda tym razem.Chyba kazda z nas musi poczekac na swa kolej i ktoregos dnia tam na gorze zdecyduja ze tym razem Ciebie obdaruja tym szczesciem :tak: Pomysl sobie ze jeszcze tylko 10-12 dni i znow bedzie szansa;-)
 
reklama
milusia ty jestes 3m-ce po slubie tak szybko sie zdecydowalas na dzidziusia? ja jestem po slubie 1 rok i 2 m-ce i dopiero niedawno zaczelam myslec powaznie o powiekszeniu rodzinki:tak: super ze tobie tak szybko sie udalo! no jak moja rodzinka sie powiekszy to ja bede juz pewnie po 2 rocznicy

Myszko, ja już od dawna myślałam o dzidziusi, i myśleć to znaczy brać na siebie całkowitą odpowiedzialność tej decyzji.....I powiem Ci, że nie należę do osób, które siedzą w domu, zawsze uwielbiałam wspólne wypady w góry czy nad morze z przyjaciółmi, taniec, wycieczki z mężem, wspinaczkę itp. należę do osób, które kochają jak coś się dzieje. Jednak od ślubu zaczęłam myśleć o małej kruszynce, potem dużej:) Z resztą z mężem jesteśmy już od czasów liceum, więc ślub to była tylko formalność:) Ostatnio - jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży, obejrzałam z rana z mężem poranek z tvn i było o kobietach sukcesu, które mają 3, 4 dzieci, dawno nie widziałam tak szczęśliwych kobiet. Ja mam 3 rodzeństwa i wiem jakie to dla nas było cudowne, dziecko to owoc miłości i życzę żeby każda z was pięknie zaowocowała.
 
Do góry