reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

macku-najprawdopodobniej owulke mielam ok 21-23 list ,wiem ze powinnam czekac ale to tak strasznie sie dluuuzy
To 10 dni juz minelo. Wiec mozesz sprobowac zatestowac. Ale jak wyjdzie negatywny sie za wczasu nie martw, bo moze byc za wczesnie.

Mąż zapowiedział, że ma dziś ochotę na piwko... Czy to dobrze? nie wiem, ale powiedziałam mu, że jeśli ma ochotę to niech się nie hamuje - przecież musimy żyć normalnie ;-);-)
No bez przesadyzmu!!! Gdyby piwko mialo tak szkodzic populacja ludzka juz dawno bylaby na wymarciu...

u mnie 7d.c. i czuję lewy jajnik wiec chyba pęcherzyk już rośnie powoli.
od 10d.c. startuję z testami owu.
tyle u mnie..
:sorry:
To bedziemy testowac razem, bo ja mam 9 dc ale owu jest zawsze pozniej, wiec zaczynam dopiero w 13dc.
 
reklama
no i chyba kicha

od początku....
Jak juz pisałam miałam do zrobienia bete ale i estradiol i progesteron, 11 dzien po inseminacji ale tak wogóle 24 dc...


odebrałam wyniki
estradiol 1318 p mol/l
progesteron 68 n mol/l
beta < 1,2

zadzwoniłam do doktorka a ten ucieszony jak szurniety..., ze beta mogła jeszcze nie wyjsc a te pozostałe wyniki SUPER i zeby zostac na lekach do przyszłego czwartku i powtórzyc bete... JAK JA MAM WYTRZYMAC DO PRZYSZŁEGO CZWARTKU???? i po co mnie tak zwodzic? zeby było mi lepiej? czy któras z was widzi jeszcze szanse????
 
no i chyba kicha

od początku....
Jak juz pisałam miałam do zrobienia bete ale i estradiol i progesteron, 11 dzien po inseminacji ale tak wogóle 24 dc...


odebrałam wyniki
estradiol 1318 p mol/l
progesteron 68 n mol/l
beta < 1,2

zadzwoniłam do doktorka a ten ucieszony jak szurniety..., ze beta mogła jeszcze nie wyjsc a te pozostałe wyniki SUPER i zeby zostac na lekach do przyszłego czwartku i powtórzyc bete... JAK JA MAM WYTRZYMAC DO PRZYSZŁEGO CZWARTKU???? i po co mnie tak zwodzic? zeby było mi lepiej? czy któras z was widzi jeszcze szanse????

szansa zawsze jest :tak: trzymam mocno kciukasy :-):-):-)
 
simag jasne że jest szansa! Czekaj spokojnie lub niespokojnie ale czekaj kobieto:-D:-) 3mam kciuki za ciebie!!

A ja sie zastanawiam czy nie wybrać sie na monitoring w tym cyklu...
Jezeli tak to chyba jutro bym juz poszła pierwszy raz... jak myslicie? :sorry:
 
Zaliczyłam dziś wizytę u gina. Podobno wszystko super i moim bólem mam się nie przejmować. Mógł to być np.... opóźniony pęcherzyk jajowy, który nie otworzył się w trakcie owulacji, nie uwolnił jajeczka, za to po kilku dniach pękł. To pękanie i "wylanie zawartości" mogło boleć. Mogła pęknąć jakaś malutka torbiel. I jakieś inne duperele mogły to być.
Ale ogólnie jest cacy i "mam zachodzić". Zobaczymy. Póki co - piersi mnie nie bolą (i chyba trochę "zeszły z rozmiaru"), śluzu ni ma, spać mi się nie chce nic a nic. Luzik. Więc chyba to "zachodzenie" przerzucamy na przyszły miesiąc, chociaż gin się ze mnie śmiał i mówił, że jeszcze nic nie widać i dużo się może okazać.

Simag, nie spuszczaj noska. Może dobrze będzie. W końcu ginowi się podobało :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, chcialam sie Was poradzic...
ja do tej pory mialam bardzo regularne cykle - 28 dni - no moze@ przychodzila wieczor przed albo nastepny ranek, a od jakis 4 cykli troche zaczyna swirowac, raz bylo 27 dni, potem 29, raz chyba 31 a ostatnio dluzej - 33 takze w sumie nie wiem co o tym myslec (suwaczek ustawilam wg. sredniej),troche mam stresow ostatnio - wiecej niz zwykle - wiec moze to przez to..ale w kontekscie staranek to troche mi to burzy obraz,no bo w sumie nie wiadomo kiedy owulka itp. moze macie jakies pomysly albo porady,bede wdzieczna za kazda wskazowke:-)buziole i milej nocki dla wszsytkich:-)
 
Do góry