reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dzień dobry babeczki:-)
Ja znowu ranny ptaszek bo starszego musiałam zaprowadzić na roraty, a za chwilkę muszę zawieść małego do przedszkola.

Nie chcę się nakręcać ale wiecie jak to jest, za 5 dni testowanko, oczywiście wszystkie objawy ciążowe posiadam:-D;-):-p.
A poważnie to mam strasznie nabrzmiały biust w staniki się ledwo mieszczę:shocked2: i czasm pobolewa mnie podbrzusze, ale może to przed @. Grunt to zachować spokój:tak::zawstydzona/y:

Miłego dnia kochane, wpadnę do Was na śniadanko:tak::-)
 
Witam z rana
Dzis moje sapomoczucie ok, ale jednego dnia bylo strasznie kiepsko, czulam sie jakbym miala goraczke i jakbym grype przechodzila, chodze nonstop senna, Dzis juz w miare, ale chyba bez kawy nie wytrzymam. Z objawow mam tylko bol podbrzusza.
A i powiem wam dziewczeta ze warto mierzyc tempke i robic monitoring przy nie regularnych cyklach, bo wtedy wiadomo kiedy owu.
 
Witam
@ nadal nie ma, ale przez zabieganie nie testowalam jeszcze. Boli mnie podbrzusze po lewej stronie, ale nie tak jak zwykle przed @. Nie wiem co myslec. Jutro postaram sie polecec do apteki po test

biedroneczko czytalam troche Twoje wypowiedzi no i oczywiscie wielkie gratulacje ze Wam sie udalo zadzidziusiowac:-)mam do Ciebie prosbe moglabys napisac swoje odczucia jak jeszcze nie wiedzialas?ja mam26dc i strasznie jestem niecierpliwa choc tylko 2 dni zostaly;-)tez mnie boli podbrzusze i sie zastanawiam pomozesz???:eek:
 
biedroneczko czytalam troche Twoje wypowiedzi no i oczywiscie wielkie gratulacje ze Wam sie udalo zadzidziusiowac:-)mam do Ciebie prosbe moglabys napisac swoje odczucia jak jeszcze nie wiedzialas?ja mam26dc i strasznie jestem niecierpliwa choc tylko 2 dni zostaly;-)tez mnie boli podbrzusze i sie zastanawiam pomozesz???:eek:
Kochana mnie bolalo podbrzusze szczegolnie po lewej stronie, tak jakby jajnik z ktorego mialam owu, zreszta nadal czesto pobolewa. Mnie brzuch zawsze bolal dopiero w dzien @, wiec w tym cyklu jak zaczol juz na 3 dni wczesniej to mnie to zdziwilo, choc powiem ze wyjatkowo czulam sie spokojna, jakbym wiedziala ze to to.
Ilo dniowe masz cykle??. Czy wiesz kiedy mialas owu??
 
cykle mam 28 dniowe a owu byla ok 16dc bo 15dc test owu pokazal 2kreske. a np cos sie dzialo z Twoimi piersiami ?bolaly jakos czy moze ciemnialy?

z innych objawow to temp 9 dzien wyzsza ok 37 i szyjka wyskoko troche miekka chyba:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
troche mnie pocieszylas bo ja nawet nie wiem jak moga bolec:zawstydzona/y: robilam test przedwczoraj ale negatywny wyszedl bylo chyba za wczesnie mam nadzieje ze 6 .12 Mikolaj mi przyniesie najpiekniejszy prezent 2 kreseczki :-)Dzieki za odp i zycze Ci spokojnych najwazniejszych w zyciu 9-ciu miesiecy :-)
 
troche mnie pocieszylas bo ja nawet nie wiem jak moga bolec:zawstydzona/y: robilam test przedwczoraj ale negatywny wyszedl bylo chyba za wczesnie mam nadzieje ze 6 .12 Mikolaj mi przyniesie najpiekniejszy prezent 2 kreseczki :-)Dzieki za odp i zycze Ci spokojnych najwazniejszych w zyciu 9-ciu miesiecy :-)
na test z moczu pewnie bylo za wczesnie, dziewczynom wychodzu ok 12dpo ja robilam dzien po terminie @
 
reklama
wczoraj mialam takiego dola juz sie boje ze znow @ przyjdzie nie trace nadzieji ale tak sie boje rozczarowania:no: musze wierzyc w koncu kazdej z Nas sie uda prawda???:eek:
 
Do góry