reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 - 3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 4 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - cykl 4
MALUTKA1023 - (test 6.12)
Uaktualmilam sie po raz kolejny. Dziewczyny, tak jak ktos juz wczesniej wspominal, wpisujac sie kopiujcie ostatnia liste a nie jakas stara, bo sie zamieszanie robi...:tak:
 
reklama
W moim przypadku było to bardzo spontaniczne tuż przed wyjazdem do Warszawy, czekało nas 5 godz. podróży, a moje libido aż pękało z napięcia pożądania.
Apropos gimnastyki, podobno jest ona niezbyt skuteczna, bo podczas wytrysku tyle plemników ile ma się dostać, się dostanie, śluz podobno zatrzymuje je natychmiast, tworzy barierę ochronną, więc wszystkie bez względu na pozycję znajdą się w tym samym miejscu startu.
Jednak BARDZO ISTOTNE jest wspólne osiągnięcie orgazmu, wówczas szyjka macicy regularnie się kurczy i zasysa spermę, działa niemal jak odkurzacz.
Często kobieta, która pragnie dziecka, nie może się zrelaksować i myśleć o namiętności, i bardzo trudno jej osiągnąć szczyt, jeżeli mąż już osiągnął orgazm, a kobieta nie to takim osobom bym poleciła poleżeć w objętościach partnera/męża i poprosić go o miłe pieszczoty w pozycji leżącej. Ale jestem bezpośrednia uff:zawstydzona/y:
buziaki

Bezpośrednie ale treściwe informacje ;-);-) też tak myślałam, że to bez znaczenia... tamtym razem po prostu gorzej radziłam sobie ze staraniem się... Teraz najważniejsze, że chcemy tego razem i oboje dbamy o "kontakty" ;-);-)
 
witam wszsytkie Starczaki!!!
wracam tu po malej przerwie ale z wielka satysfakcja wiec mam nadzieje ze mnie ponownie przyjmiecie.wczesniej tylko podczytywalam bo jak nie moglismy sie starac to jakos tak przykro i nie chcialam nikomu humoru psuc:-), ale pecherz juz zdrowy:-) i lekarze dali mi wreszcie zielone swiatlo do staranek,Boze jak ja sie ciesze moje drogie,wiec oficjalnie zaczynam ponownie juz chyba 4 cykl w takim razie:-)
wracam a tu prosze!!!wysyp fasolek,superrr!!!gratuluje Wam - Milusia i Biedroneczka!!!!z calego serca gratulacje i zycze spokojnych 9 miesiecyyy,moze jeszcze sie zalapie na Wasze fludki moje drogie:-)
postanowilam tez wrzucic bardzije na luz - przynjamniej sie postaram bo wiadomo ze to latwo sie mowi:-) - bo to poczatek moich staran wiec na razie co ma byc to bedzie;-)zycze nam wszystkim moje drogie super malych slodkich i upragnionych prezentow choinkowych:-)buzioleee
aaa jeszcze jedno, kurde jak sie wkleja tez suwaczki - ja mam na lilypie - poradzcie:-)
 
Ostatnia edycja:
Maksymka dziękuję za gratulacje,
co do suwaczków, musisz skopiować to, co wyskoczyło Ci po zakończeniu konstruowania suwaczka, będziesz tam chyba miała trzy kody, wybierz pierwszy lub drugi.
Następnie wejdź w ustawienia, kolejno w "edytuj sygnaturę" i tam wklej ten kod, jak chcesz podejrzeć czy kod jest aktywny to daj "podgląd", jeżeli w podglądzie zamiast suwaczka ujrzysz kod to wybierz inny ze strony, na której miałaś trzy suwaczki i znowu to samo, jeżeli na podglądzie zobaczysz suwaczek, to tylko zatwierdź i suwaczek gotowy.
P.S. owocnych staranek
 
Milusia - oki, zrobilam jak mowilas :-) kurcze troche ytechniki i czlowike sie gubi:-)zobaczmy czy dziala...
kurcze cos nie tak,niby pokazalo mi suwaczek jak zatwierdzilam ale nic nie widac sprobuje sie wylogowac i moze wtedy...eh...:-)
 
Ostatnia edycja:
Kurczę znów mnie nie ma na liście :-( a o 15.30 aktualizowałam się, no ale może tym razem... :-):-):-)
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -

pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 - 3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 4 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - cykl 4
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek 4 cykl
 
Kurczę znów mnie nie ma na liście :-( a o 15.30 aktualizowałam się, no ale może tym razem... :-):-):-)
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -

pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 - 3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 4 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - cykl 4
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek 4 cykl

no to ja sobie pozwolilam siebie zaktualizowac :-) oooo i suwaczek dziala:sorry: calkiem nowy poczatek:-)
 
mąż wziął dziecko i pojechali - mam godzinę dla siebie :-D

jestem pełna nadziei bo elegancko czuję jajniki - to znaczy że coś się tam dzieje :tak::-D w zeszłym miesiącu w ogóle nie miałam znanych mi tak dobrze objawów, no i przytulanki były mało częste...
Teraz dbamy o kontakt, za to los o nas nie dba - same przygody, wyjazdy itd... do tego stresy, do tego bunt dwulatka :eek: szaleństwo....
Mąż zapowiedział, że ma dziś ochotę na piwko... Czy to dobrze? nie wiem, ale powiedziałam mu, że jeśli ma ochotę to niech się nie hamuje - przecież musimy żyć normalnie ;-);-)
Zakładam, że będzie pozytywnie - musi w końcu się udać :-)
 
reklama
jasne że w koncu musi sie udać Marta! i sie uda! :)


u mnie 7d.c. i czuję lewy jajnik wiec chyba pęcherzyk już rośnie powoli.
od 10d.c. startuję z testami owu.
tyle u mnie..
:sorry:
 
Do góry