reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 -
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 4 cykl (test 5.12.)
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 3 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3 cykl
LauraOna -
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
MALUTKA1023 - (test 6.12.)
myszka1987 - 2 cykl (test 29.11.)
skowronek - 4 cykl (test 15.12.)

poprawiłam tylko u mnie 3cykl starań...

Pozdrawiam was!


MALUTKA po owu z reguly tem wzrasta to normalne.
 
Witam się z rana :-)
W tym m-cu nie testuję :-(, ale trzymam za was kciukasy, bo widzę, że zaraz sypną się teściki :-):-):-) i oby cosik z tego było :-):-):-)
W tym m-cu kawa rozpuszczalna (nie ma szans na fasolkę to kawka wraca!!) :tak: Chociaż taka mała mleczna mi się należy!:tak::-)
 
Witam słonecznie ale mroźnie:-)

Ja dziś od 5.30 na nogach :shocked2:bo moja latorośl zazyczyła sobie na roraty iść:szok:
No i tempke mierzyłam godzinę wcześniej i w związku z tym mam pytanie. Na 28 dni jakaś dziewczyna napisała, że jezeli zmierzy się temp godzinę wcześniej to żeby było ok dodaje się 1*, a jeżeli godzine później to odejmuje się 1*. Słyszalyście coś o tym:eek::confused2:

Miłego dnia
 
Witajcie dziewczyny!

Biedroneczko gratulacje-to wspaniala wiadomosc!

Mozecie mi doradzic kiedy moge zrobic test?To moj pierwszy miesiac po odstawieniu tabletek,wiec nie wiem kiedy powinnam dostac okres.iadomo wtedy mialam regularne co 23 dni,ale teraz to nie wiem.Jestem w 23 dc.Chodze kolo tego testu i nie wiem:-(
 
Witam, pogoda piękna, troszkę mrozu, błękit nieba, słońce w pełni...
Tego Wam życzę dzisiejszego dnia, nie tylko w pogodzie...:tak:
Często piszecie o kawie bezkofeinowej, że chyba też się na nią przerzucę. Ja wypijam kawę tylko rano, 1/3 kubeczka kawy i reszta mleka, no ale chyba czas na INKĘ...
Chyba, że znacie coś smaczniejszego :-)
 
Witajcie dziewczyny!

Biedroneczko gratulacje-to wspaniala wiadomosc!

Mozecie mi doradzic kiedy moge zrobic test?To moj pierwszy miesiac po odstawieniu tabletek,wiec nie wiem kiedy powinnam dostac okres.iadomo wtedy mialam regularne co 23 dni,ale teraz to nie wiem.Jestem w 23 dc.Chodze kolo tego testu i nie wiem:-(


23dc. to moim zdaniem znacznie za wcześnie, najwcześniej w 26dc., choć ja bym poczekała do 28dc
 
reklama
biedroneczko1980 - dawno mnie nie było - wielkie gratulacje!!
Ależ fajnie!!
U mnie rozpoczęty 3 cykl... czekam na odejście @
 
Do góry