reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

milusia83 moze masz racje... nie nakrecam sie ale mam pewne powody (zdrowotne) dla ktorych wolalabym wiedziec odrazu. a ja mialam miec @ 29.11 wiec to tak jak ty. a tak w ogole to GRATULUJE...
 
reklama
Myszka, a czy masz takie inne objawy jak przed @? Powiem Ci, że ja zrobiłam testy tylko dlatego, bo zamiast w dniu przyjścia @ odczuwać napięcie, stres, nerwy to czułam się bardzo senna, rozbita, nic mnie nie interesowało.
milusia no tak jak zawsze przed @ jestem wkurzona, rycze z byle powodu i mam mega biust, nic wiecej. z innych to nic oprocz lekkiego bolu glowy od jakiegos czasu i boli mnie dol brzucha tak jak w pierwszym dniu @ to wszystko.
 
Myszko spokojnie, póki @ nie przyszła, zawsze są szanse, jeżeli nie możesz wytrzymać to idź na badanie beta hcg z krwi, od razu będziesz wiedziała co i jak. Cena od 20 - 30 zł w zależności od laboratorium.
Buziaki i trzymam kciuki, żeby było pozytywnie
 
Myszko spokojnie, póki @ nie przyszła, zawsze są szanse, jeżeli nie możesz wytrzymać to idź na badanie beta hcg z krwi, od razu będziesz wiedziała co i jak. Cena od 20 - 30 zł w zależności od laboratorium.
Buziaki i trzymam kciuki, żeby było pozytywnie
milusia dzieki... bedzie ok... jakkolwiek by nie bylo
 
Biedroneczko - GRATULUJĘ :-) Kolejna zafasolkowana kobietka u nas :-):-):-) Tyle radości... :-):-):-)
To kto kolejny??

myszka1987 - może ty! :-) trzymam kciki, bo póki @ nie ma to jest szansa :-):tak::tak::tak:

LauraOna - kobietko nie dołuj się :-) wierzę się się w końcu uda!! :-) trzeba tylko odczekać swoje... :tak: proponuje relaks nie przy wiinku tylko w łazience przy SPA :-)

milusia83 - tak jak już ci odpisali temp mierzone pod pachą nie jest wiarygodne i będzie się różnić! ;-) a u ciebie jest OK! Nie szukaj problemów tylko się relaksuj :tak:

sigmag1 - witaj na forum :-)

maćku - super, że już "po" :tak: co by ci tam nie wyszło: "jesteśmy z tobą" :tak: łepek do góry i walczymy!! :-)


A u mnie :sorry: trochę mi przeszło po wczorajszej wizycie u gin. A raczej mam mechanizm wyporu! :tak: Myślę sobie, że w następnym cyklu owulka będzie i się uda, bo przecież Bozia da w końcu fasoleczkę :tak: Temp w dół, ale cóż zrobić...

 
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 -
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 4 cykl (test 5.12.)
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 2 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 4 cykl (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 3 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3cykl
LauraOna -
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
MALUTKA1023 - (test 6.12.)

O kobietkach zapomnianych "przepraszam" i dajcie znać to dopiszę!
Lista jest stara więc jak cykl się nie zgadza to piszcie lub jak brak cyklu to też piszcie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry