reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Jeszcze ja, jeszcze ja do tej listy starających (mam nadzieję, że nie na długo, wolałabym być na tej liście wyżej ;-))
To mój 4 cykl starań, drugi z mierzeniem tempki. A @ planowana jest... za 9miesięcy :-D (a wcześniejszy termin to 15.12). Właśnie wkroczyliśmy w fazę serduszkowania ;-)).
Pozdrowionka
 
OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca-
8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 4 cykl (test 5.12.)
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 2 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 3 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3cykl
LauraOna -
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
MALUTKA1023 - (test 6.12.)
Sie uakualnilam:tak:
 
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 -
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 4 cykl (test 5.12.)
toska32- URLOPIK
chup - 3 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 3 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3 cykl
LauraOna -
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - 14 cykl (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 - 2 lata 4 m-ce
MALUTKA1023 - 3 cykl (test 6.12.)
myszka1987 - 2 cykl (test 29.11.)
skowronek - 4 cykl (test 15.12.)

O kobietkach zapomnianych "przepraszam" i dajcie znać to dopiszę!
Lista jest stara więc jak cykl się nie zgadza lub jest pusto to piszcie :biggrin2:

Jeszcze ja, jeszcze ja do tej listy starających (mam nadzieję, że nie na długo, wolałabym być na tej liście wyżej ;-))
To mój 4 cykl starań, drugi z mierzeniem tempki. A @ planowana jest... za 9miesięcy :-D (a wcześniejszy termin to 15.12). Właśnie wkroczyliśmy w fazę serduszkowania ;-)).
Pozdrowionka

:-) jak najbardziej życzę nie pojawienia się @ :-) serduszkujcie sobie "ile wlezie", a potem będziemy się wszystkie cieszyć z II kreseczek :-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny prosze o pomoc w interpretacji ;owu ok 16dc teraz mam 24dc temp od 16dc stala 36,8 sluz po owu czasem bialy czasem rozciagliwy szyjka srednio wysoko przedwczoraj bardziej twarda niz dzis (teraz to tak jakby z wierzchechu byla miekciejsza) poza tym bole podbrzusza jak podczas okresu no i dzis test robilam i tylko jedna krecha:crazy: myslicie ze sa jakies szanse?dodam ze cykle mam 28 dni.prosze o rade:tak:
 
dziewczyny prosze o pomoc w interpretacji ;owu ok 16dc teraz mam 24dc temp od 16dc stala 36,8 sluz po owu czasem bialy czasem rozciagliwy szyjka srednio wysoko przedwczoraj bardziej twarda niz dzis (teraz to tak jakby z wierzchechu byla miekciejsza) poza tym bole podbrzusza jak podczas okresu no i dzis test robilam i tylko jedna krecha:crazy: myslicie ze sa jakies szanse?dodam ze cykle mam 28 dni.prosze o rade:tak:
Oczywiscie, ze szanse sa. A testy wychodza podobno dopiero ok 10 dnia po owu, a Ty masz dopiero 8. Wiec spokojnie jeszcze poczekaj. Wiem, ze jest to bardzo trudne. Sama tak mam co miesiac ;-) I wiem, ze im sie czlowiek bardziej nakreca tym np brzuch bardziej boli.
Teraz taka madra jestem, a juz widze co bedzie za jakies 2 tygodnie:-D
Trzymam kciuki!
 
dzieki za pocieszenie a ten brzucho moj ciagle rwie w dol i ciagle do kibelka latam czy krewy nie ma bo to moze to bobas sie domowi i jakas taka spokojna jestem jak nigdy nawet jak test rano zrobilam to sie niezasmucilam moze to to??? a moze jeszcze resztki tabsów wariuja bo dopiero trzeci mc nie biore i pierwszy cykl 33dni a drugi 28 ?testy owu robilam i niby pik byl co sadzisz?
 
reklama
dziewczyny prosze o pomoc w interpretacji ;owu ok 16dc teraz mam 24dc temp od 16dc stala 36,8 sluz po owu czasem bialy czasem rozciagliwy szyjka srednio wysoko przedwczoraj bardziej twarda niz dzis (teraz to tak jakby z wierzchechu byla miekciejsza) poza tym bole podbrzusza jak podczas okresu no i dzis test robilam i tylko jedna krecha:crazy: myslicie ze sa jakies szanse?dodam ze cykle mam 28 dni.prosze o rade:tak:

test zdecydowanie za wczesnie!! testy wychodzą najlepiej po terminie @ ewentualnie beta po 10 dniach od zagnieżdzenia.

dzieki za pocieszenie a ten brzucho moj ciagle rwie w dol i ciagle do kibelka latam czy krewy nie ma bo to moze to bobas sie domowi i jakas taka spokojna jestem jak nigdy nawet jak test rano zrobilam to sie niezasmucilam moze to to??? a moze jeszcze resztki tabsów wariuja bo dopiero trzeci mc nie biore i pierwszy cykl 33dni a drugi 28 ?testy owu robilam i niby pik byl co sadzisz?

tak jak pisałam wczesniej to, ze test owu wychodzi pozytywny w ogóle nie musi świadczyc o tym, ze owu była.
Jedynym poświadczeniem tego jest monitoring cyklu. Testy mogą wychodzic pozytywne, a do owulacji wcale nie musi dochodzić. Miałas robiony monitoring??

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf- 7cykl
milusia83 -
biedroneczka1980- 8 cykl


OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 11 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 4 cykl (test 5.12.)
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 2 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 3 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 -
Maxymka -
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl
elleth - 3 cykl
LauraOna -
olcia23 - (test 5.12.)
Cameo - (test 8.12.)
chiara1 - (test 9.12.)
Pajka - 14 cykl (test 10.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
MALUTKA1023 - (test 6.12.)
myszka1987 - 2 cykl (test 29.11.)
skowronek - 4 cykl (test 15.12.)

ja się dopisąłam co do ilości cykli :tak: niestety az tyle :wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry