reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Bry. ;-)

Jak Wam niedziela mija? U Nas Zuzia śpi,G. mnie przed chwilą zaczepiał :-p,obiadek gotowy,tylko pyrki pozostało ugotować. :tak:

G. mnie właśnie za plecami uświadamia,w jakiej pozycji najlepiej zrobić Bobaska. :-D :laugh2: :-D Bo gdzieś o tym ostatnio czytał. :-p
 
reklama
Scully w fazie poowulacyjnej nie ma juz pecherzyka dominujacego gdyz pękl i uwolnil komorke jajowa, z peknietego pecherzyka powstaje cialko zolte ktore powinno byc widoczne na USG

To ja już nic nie rozumię :-( Gin mi powiedział, że to wygląda na II fazę cyklu, a potem, że mam 5 pęcherzyków w czym jeden 6mm (0,53 było na monitorze)... :eek: Powiedział, że wszystko ładnie i czyściutko :eek:
Z drugiej wypowiedzi wynika, że jestem przed owulacją :confused2: zresztą jeszcze skoku nie miałam...

Witam się w niedzielny dzień :-)
 
Hej dziewczyny,dawno tu nie zaglądałam z powodu braku czasu :zawstydzona/y: Mierzyłam tempkę i robiłam testy owu i doczekałam się odpowiedniej chwili,teraz czekam,aby zobaczyć czy wszystko się udało:-) Mam nadzieję że doczekam się dwóch kreseczek,czego9 również i Wam życzę:-)3majcie się cieplutko staraczki :-*
 
A ja jestem zła. Wściekła. Poirytowana. Chce mi się ryczeć i zaraz zrobię awanturę.
I wściekło mi się libido, wiec pewnie progesteron nie bardzo działa...
I przez to jestem jeszcze "źlejsza" ;-)
Zastanawiam się nad Betą HCG w przyszłym tygodniu. Wiem, że wcześnie, ale...
Jak wyłączyć myślenie o brzuszku?:eek:
 
Czesc dziewczyny. Razem z mezem staramy sie o dzidzie 2 miesiace.W zeszlym miesiace sie nie udalo ale moze teraz bo mam troszke inne objawy jak zawsze.Pare dni po owulacji zaczely mnie bolec piersi a zwykle zaczynaja mnie bolec ok tygodnia przed miesiaczka. Oprocz tego zauwazylam duzo mlecznego sluzu. Wiecej juz objawow nie zauwazylam gdyz to dopiero 10 dzien od owulacji a czy do zaplodnienia doszlo to nie mam pewnosci ale bardzo sie staralismy :). Co sadzicie? Czy jeszcze za wczesnie na jakie kolwiek objawy?
Przdwczoraj (27-go)zauważyłam następny objaw :) Takie różowe plamienia miałam ale tylko przez jakieś pare godzin. Dziś narazie nic nie zauważyłam ale może jeszcze też tam się coś zadzieje. Olres mam dostać dopiero 9 grudnia więc jeszcze czas. Oprócz tego od paru dni mam podwyższoną temperature ciała około 37 i powyżej. Piersi nadal bolą. Czuję się troszke jak przeziębiona i do tego to osłabienie.Mam nadzieje że tym razem się udało. :) Ale chyba jeszcze za wcześnie żeby się cieszyć? Co myślicie?
lusiaczek: Witam gorąco i ciesze się ża mozna się podzielić z kimś swoimi odczuciami :) Trzymam za ciebie kciuki i pracujcie pracujcie nad malenstwem :p
 
Przdwczoraj (27-go)zauważyłam następny objaw :) Takie różowe plamienia miałam ale tylko przez jakieś pare godzin. Dziś narazie nic nie zauważyłam ale może jeszcze też tam się coś zadzieje. Olres mam dostać dopiero 9 grudnia więc jeszcze czas. Oprócz tego od paru dni mam podwyższoną temperature ciała około 37 i powyżej. Piersi nadal bolą. Czuję się troszke jak przeziębiona i do tego to osłabienie.Mam nadzieje że tym razem się udało. :) Ale chyba jeszcze za wcześnie żeby się cieszyć? Co myślicie?
Cos mi sie tu nie zgadza - @ masz miec 9 grudnia a kilka dni temu bylas w 10dpo? To raczej niemozliwe, gdyz faza poowu trwa 10-16 dni. Wiec owu bylo pewnie pozniej niz myslisz... To normalne, ze temperature masz podwyzszona, gdyz w II fazie cyklu taka wlasnie ma byc. A te plamienia moga zwiastowac fasolke, gdyz niektore kobiety plamia jak sie fasolka zagniezdza. Trzymam kciuki!
 
Cos mi sie tu nie zgadza - @ masz miec 9 grudnia a kilka dni temu bylas w 10dpo? To raczej niemozliwe, gdyz faza poowu trwa 10-16 dni. Wiec owu bylo pewnie pozniej niz myslisz... To normalne, ze temperature masz podwyzszona, gdyz w II fazie cyklu taka wlasnie ma byc. A te plamienia moga zwiastowac fasolke, gdyz niektore kobiety plamia jak sie fasolka zagniezdza. Trzymam kciuki!
Podejrzewam że owulacje miałam około 17 listopada gdyż miałam śluz płodny i kłucie w jajniku.Cykle mam zwykle 33 dniowe ale zdarzają się tez i nieregularne. Przypuszczam że i tym razem tak było i nie bedzie to cykl 33 dniowy. Dlatego to wszystko tak dziwnie wygląda :) Zastanawiam się czy w związku z tym że to nie bedzie cykl 33 dniowy moge wczesniej zrobic test? wczesniej niz 9 grudzien? a dokladnie kiedy? Domniemane zagniezdzenie było 27 listopada więc po jakim czasie mogła bym zrobić ten wiarygodny test?
 
Podejrzewam że owulacje miałam około 17 listopada gdyż miałam śluz płodny i kłucie w jajniku.Cykle mam zwykle 33 dniowe ale zdarzają się tez i nieregularne. Przypuszczam że i tym razem tak było i nie bedzie to cykl 33 dniowy. Dlatego to wszystko tak dziwnie wygląda :) Zastanawiam się czy w związku z tym że to nie bedzie cykl 33 dniowy moge wczesniej zrobic test? wczesniej niz 9 grudzien? a dokladnie kiedy? Domniemane zagniezdzenie było 27 listopada więc po jakim czasie mogła bym zrobić ten wiarygodny test?
Nadal cos mi sie nie zgadza;-) Zagniezdzenie jest 4-7 dnia po zaplodnieniu. Wiec owulka musiala by byc pozniej niz 17go. A sluz plodny moze pojawic sie wczesniej (ja mialam 4 dni przed tym jak test owu wyszedl pozytywnie). Jesli jestes niecierpliwa to zrob testa w tym tygodniu, tylko kup test czuly. Ale nawet jesli wyjdzie negatywny to nie pekaj i odczekaj do terminu @
 
reklama
Podejrzewam że owulacje miałam około 17 listopada gdyż miałam śluz płodny i kłucie w jajniku.Cykle mam zwykle 33 dniowe ale zdarzają się tez i nieregularne. Przypuszczam że i tym razem tak było i nie bedzie to cykl 33 dniowy. Dlatego to wszystko tak dziwnie wygląda :) Zastanawiam się czy w związku z tym że to nie bedzie cykl 33 dniowy moge wczesniej zrobic test? wczesniej niz 9 grudzien? a dokladnie kiedy? Domniemane zagniezdzenie było 27 listopada więc po jakim czasie mogła bym zrobić ten wiarygodny test?
Kochana faza lutealna czyli poowulacji trwa ok 10-16 dni, skoro spodziewasz sie @ na 9 grudnia to niemozliwe by owu byla 17 listopada. Przy cyklach 33 dniowych owu przypada na ok 17- 23 dzien cykl. Jesli masz cykla nieregularne to bez dokladnych wykresow tempki nie da sie powiedziec kiedy byla owu. A co do zagniezdzenia to przeciez sama nie mozesz powiedziec kiedy bylo dokladnie, nawet lekarz ci tego nie powie. A testy czule wychodza niektorym juz 10 dpo
 
Ostatnia edycja:
Do góry