reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć dziewczynki:-)
Właśnie wciągam śniadanko i popijam kawką oczywiście zbożową :tak::-)
Ja też powinnam dostać @ 9grudnia,ale owu miałam ok 25 listopada +- 2dni. Przynajmniej tak wnioskuję z moich oserwacji i pomiarów:tak:
maćku dzięki, tempka taka sama jak wczoraj to chyba też OK

Miłego dzionka
 
reklama
Witajcie kobietki!!
Właśnie zabieram się za drugą kaweczkę... Niestety miałam taki nawał zajęć, że nie bardzo mi idzie z tempką więc kolejny raz zdaję się na łaskę i niełaskę natury. Ale zmieniliśmy nieco z mężem tryb życia, on zaakceptował moje pragnienie zajścia w ciążę więc staramy się pełną parą :tak::-)

Jestem krótko przed owulką, śluzu jeszcze nie ma, ale przyznam wam, że libido mam tak rozbujane, że wczoraj ledwo wytrzymałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aż mąż był zaskoczony przytualnkami ;-);-):-p
Oby były owocne! Wam oczywiście też tego życzę:-D
 
Hejka

witam się z wami i życzę miłego dnia:)

Biedroneczko co tam u ciebie jak testowanie??!!!! :happy:
pisz!

Dziewczyny życzę wam powodzenia w grudniowych staraniach i testowaniach oby to był i dla mnie i dla was ostatni miesiąc starań o dzidzię.
Pozdrawiam!
 
Witajcie kochane,

u mnie szalony weekend pracu, obecnie czekam całyczas na @, ale jakoś się opóźnia. Gdyby nie niska temp. pewnie bym sobie już wkręcała :)
buziaki
 
Witam się w nowym dniu :-) Widzę, że testów już w tym m-cu nie będzie więć grudzień przed nami od jutra ;-) i oby szczęśliwy dla wszystkich :tak:;-):-)

Mnie strasznie podbrzusze nawala :-D Mam nadzieję, że wszystko "pracuje" w owulacyjnym rytmie :sorry::-D
 
Trzeba coś tu uaktualnić widzę... :happy:


Starające się o fasolkę:

Biedroneczka 29-30 listopada test
milusia83 @ się opóźnia
Cameo 8 grudnia test
chiara1 9 grudnia test
Pajka 10 grudnia test
Scully 13 grudnia test
martulka 17 grudnia test
agutkaZG 18 grudnia test
maćku 21 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test
&Ewcia 26 grudnia test
kiciaq87
LauraOna
Hope 33


Nie wiem dokładnie kiedy wy testujecie kobietki
Jak coś to możecie edytować i zapisać się tak jak powinno być! :tak:;-)
 
Dziewczynki przed chwilą testowałam z czystej ciekawości, wyszłam z pracy i sprawdzałam. Z jednej strony mogłabym się cieszyć i mieć jakąś nadzieję bo na dwóch testach wyszły mi 2 blade kreseczki, ale wiem, że moja temperatura jest bardzo niska, więc raczej to pomyłka:)
Buziaki czekam dalej na @
 
Cześć dziewczynki...
Nam powoli zbliża się owulka więc trzeba zakasać rękawki do serduszkowania. Mam nadzieję, że tym razem uda się i trafimy na naszą małą komóreczkę.
Trzymam kciuki za wszystkie starające się ;-)
 
reklama
Do góry