reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Mam do Was pytanko.
Zaczynam kolejny cykl (z Duphastonem), chciałabym zrobić badania hormonalne- LH FSH estradiol PRL i progesteron, nie chcę tylko czekać, chcę sprawdzić czy tam wszystko ok (lekarz wyznaczył mi wizytę dopiero na styczeń i nie zlecił badań!?). Wiem, że ważny jest dzień cyklu, w którym zostaną wykonane, czy możecie mi powiedzieć które dni będą najodpowiedniejsze?
p.s. W 3dc będę miała długą i męczącą podróż.
 
reklama
Cześć Kamisia, witam Cię serdecznie w gronie staraczek:) Miejmy nadzieję, że niedługo tu zabawisz i szybciutko zobaczysz upragnione dwie kreseczki.

Pozdrawiam
 
Kinga dziękuje:)

co do ciąży to były bardzo podobne żadnych dolegliwości w ogóle czułam się jakbym w ciąży nie była:) jedyna różnica w smaku z Madzia mogłam jeść ciągle słodkie z Hanią cytrusy:tak::-D
 
witam dziewczynki i melduję podgląd ginekolog. Dzisiaj 14 dc i wszystko wygląda następująco:
mam jeden dominujący pecherzyk o wymiarach 17x15 i endometrium 6,6. Lekarka sie nie martwi stwierdziła, ze edno na 100% podrośnie, ze o to mam sie nie martwic i ze mam [rzyjsc z pregnylem w środę - 2 ampułki:szok: więc od środy działamy ostro:tak:
 
reklama
Do góry