reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Kochane, żegnam się z wami na weekend, mam ważne szkolenie i mnóstwo stresu. Wiecie co zauważyłam, że chyba przez stres moje cykle ostatnio są bezowulacyjne, piersi mnie nie bolą, tempka nie wzrasta:(
No ale może będzie lepiej.
Ściskam was mocno i słoneczka życzę,

Scully dzięki za życzonka zafasolkowania:D

buźka
 
reklama
Witam!
BYlam w koncu u tego gina. I jestem lekko przerazona:szok: Opowiedzialam mu nasza wzruszajaca historie, zrobil mi usg i stwierdzil, ze mnie wysle na badanie droznosci jajowodow!!! a zdaje sie, ze dziewczyny pisaly, ze to boli!!! Przy okazji maja mi zrobic badania hormonow... A jak u mnie bedzie oki to M pojdzie na odstrzal.
Ale sie zastanawiam, czy to normalne, ze mnie tak od razu na takie badanie wysyla? Czy powinnam sie raczej cieszyc? Sama nie wiem...
Musze tylko poczekac na @. Bo gdyby czasem byla fasolka, "bysmy jeszcze narozrabiali"...
I teraz podwojnie nie chce @ - z powodu fasolki i zeby nie isc na to badanie!!!

Na badaniach drożności to się nie znam. Ja jestem po 1 cyklu starań i gin wysyła mnie na badania hormonalne (mówił, że mi pobiorą krew, poczekam na korytarzu i będzie coś wiadomo). Nic nie mowiłam, że to 1 cykl, ale ze względu na skoki w długości cyklu sam zaproponował badania. Myślę, że im szybciej będą to będzie wiadomo czy jest ok (bo po co czekać pół roku)...:tak:

Pajkaa - ten biały to ja też ostatnio miałam :tak: fajna ściąga (skopiowałam sobie):-)

Pajkaa i jagodka123 - widzę, że u was też 13 dc :-) przytulamy się kobietki i oby owocnie :-) a nóż Mikołaj szczodry będzie :-)

agutkaZG - łepek do góry ;-) odpoczywaj i się relaksuj, trzymam kciuki za Mikołajkowy cykl :tak::tak::tak:

U mnie ciężko... Jajnik nawala i całe podbrzusze bóle mi promieniuje...:-( ale pewnie to dobry znak :-p niech boli, żeby tylko dobrze pracowało tam wszystko :tak:
 
Pajkaa - ten biały to ja też ostatnio miałam :tak: fajna ściąga (skopiowałam sobie):-)

Pajkaa i jagodka123 - widzę, że u was też 13 dc :-) przytulamy się kobietki i oby owocnie :-) a nóż Mikołaj szczodry będzie :-)

ciesze sie, ze ściąga pomogła bądź pomoze :-) ja poprawiam jestem w 11 dc :tak: wiec na owulke mam jeszcze chwilke czasu, ale zapowiedziałam M ze ciezka praca nas czeka od weekendu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciesze sie, ze ściąga pomogła bądź pomoze :-) ja poprawiam jestem w 11 dc :tak: wiec na owulke mam jeszcze chwilke czasu, ale zapowiedziałam M ze ciezka praca nas czeka od weekendu

ja w sumie mam max 44 dc więc może akurat owulacja mi wyjdzie przy twojej ;-) ja dziś strasznie kipnięta jestem, ale wydzielinka obiecująca...więc może dam radę :tak: weekend już dziś także aby owocny... ale bym chciała, żeby tak wszystkie szybciutko zafasolkowały :sorry::sorry::sorry:
 
ja w sumie mam max 44 dc więc może akurat owulacja mi wyjdzie przy twojej ;-) ja dziś strasznie kipnięta jestem, ale wydzielinka obiecująca...więc może dam radę :tak: weekend już dziś także aby owocny... ale bym chciała, żeby tak wszystkie szybciutko zafasolkowały :sorry::sorry::sorry:

no to by było super :-) a czy Ty masz przy tak długich cyklach w ogołe owulacje?? bo ja mam własnie takie cykle naturalne dochodzące do 60 dni, ale wszystkie cykle bezowulacyjne niestety. Szansa jedyne dzięki lekom.
 
no to by było super :-) a czy Ty masz przy tak długich cyklach w ogołe owulacje?? bo ja mam własnie takie cykle naturalne dochodzące do 60 dni, ale wszystkie cykle bezowulacyjne niestety. Szansa jedyne dzięki lekom.

:-(nie wim:-(nigdy nie sprawdzałam... za tydzień będę mieć badania hormonalne... czy na nich może to wyjść?
 
:-(nie wim:-(nigdy nie sprawdzałam... za tydzień będę mieć badania hormonalne... czy na nich może to wyjść?

U mnie na podstawie badan hormonalnych niestety nic nie wyszło:wściekła/y: ja nawet stosunek LH do FSH miałam prawidłowy. Progesteron w normie jedyne co to testosteron miałam podwyższony, ale lekarka się tym nie przejęła.
Tylko wiesz o tym, ze badanie hormonów trza robic w odpowiednich dc? bo inaczej one są niepostrzebne.
Ja robiłam LH i FSH + progesteron+prolaktyna+estradiol robiłam w 4 dc potem progesteron+prolaktyna w 12 dc a potem znowu testosteron, progesteron+prolaktyna w 19 dc.Nie wiem jak Tobie lekarz zlecił badania, ale wiem, ze wszystkich nie ma sensu na raz robic, bo mogą byc zafałszowane wyniki.
Jedynie monitoring Ci powie czy cykle masz owulacyjne czy nie. Ja miałam monitorowanych 5 cykli i ani jeden nie był z owulacją:-(
 
Witam serdecznie,
Czytam o kontroli szyjki i staram się to wszystko zaobserwować u siebie w trakcie cyklu. A jak zachowuje się szyjka na początku ciąży?Gdzie się znajduje i jaka wogóle ma być?
U mnie jutro kontrola, ale niestety cienko to widzę, tempka nie za wysoka...
ticker.php
 
Cześć dziewczynki:-)
U mnie zapowiada się taki ładny dzionek jak wczoraj, ciepło i słonecznie, niestety tylko na dworze bo w domu mały już od 6.30 ma gorączkę 38,2:shocked2: i wymiotuje:no::wściekła/y:, mam nadzieję, że to tylko jakiś wirusek który zaraz minie :eek:
Natomiast mi kręci się w głowie co to może być?:confused2:
Wdodatku dziś małego imieniny i babcie z dziadkiem mają wpaść na kawkę i ciasteczko więc muszę coś upiec i się ogarnąć :-p
Mimo wszystko życzę miłego dnia, pewnie w weekend będzie tu raczej cisza:-(
 
reklama
Witam!
stwierdzil, ze mnie wysle na badanie droznosci jajowodow!!! a zdaje sie, ze dziewczyny pisaly, ze to boli!!! "...
I teraz podwojnie nie chce @ - z powodu fasolki i zeby nie isc na to badanie!!!
Mialam niedawno to badanie. Nawet sie zdziwilam, bo bardzo sie balam, a w sumie bolalo tylko jak zakladali ten wziernik (nie wiem czy tak to sie nazywa). Ale podejrzewam, ze dali mi znieczulenie, bo po jakis 2 godz zaczelo mnie cos pobolewac i tak bylo do konca dnia.

Slyszalam, ze to badanie boli jak ktos ma niedrozne jajowody. Lekarz mi powiedzial przed HSG ze jesli w trakcie cos mnie zaboli to zaczac oddychac gleboko, starac sie zrelaksowac to wtedy mniej boli.
Zycze powodzenia!
 
Do góry