reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Agniesiar nie mow tak, jest Ci pisane:tak:, czasami trzeba poczekac na ten cud, ale napewno tez bedziesz miala kolejna fasolinke. Wiem trudno jest czasami myslec optymistycznie, ale postarajmy sie. Przytulam Cie mocno i nadal mocno trzymam kciuki za staranka i za twe zdrowko:tak:
 
również witam!

Mnie też ostatnio mało na forum i nie ma szans na nadrobienie
Pozdrawiam wszystkich tu
i życzę miłego dnia
i super weekendu!
Testującym II kreseczek
starającym sie owocnych nocek
i tulam tych co sie nie udało..
:happy:
 
witajcie kobietki... zaczynamy nowy dzień :-) u mnie kolejny dzień oczekiwania na teścik.
Jestem nastawiona dość pesymistycznie - raczej nie czuję żeby się udało w tym cyklu...
 
reklama
witajcie kobietki... zaczynamy nowy dzień :-) u mnie kolejny dzień oczekiwania na teścik.
Jestem nastawiona dość pesymistycznie - raczej nie czuję żeby się udało w tym cyklu...

Hej Marulka! Oj od razu pesymistycznie!!! Głowa do góry bedzie dobrze!!!:tak::tak:

Witam się z rana ;) :tak::-)
Miłego dzionka wszystkim zyczę!!! :tak:

Iwcia,witaj,co u ciebie?
 
Do góry