reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziękuję "Maćku" za odpowiedź! ;-)
Ale czy test owulacyjny powinien być ciągle dodatni po owulacji jeśli doszło do zapłodnienia komórki?
 
reklama
Dopiero 5 temperatur wyższych , tzn. 5dni od ostatniej niższej, 1 była równa z najwyższą z 6 niższych. W sobotę była ostatnia niższa temp i pierwszy test dodatni. Skok był w niedzielę rano. Dziś był pierwszy ujemny test. Testów używam jednakowej firmy LH TEST
 
Dopiero 5 temperatur wyższych , tzn. 5dni od ostatniej niższej, 1 była równa z najwyższą z 6 niższych. W sobotę była ostatnia niższa temp i pierwszy test dodatni. Skok był w niedzielę rano. Dziś był pierwszy ujemny test. Testów używam jednakowej firmy LH TEST

aha ja tez te testy używałam:)) z regóły testy używa sie do pierwszego pozytywnego , jezeli zaczynasz robic test np od 11 dc przez kolejne dni i w 15 dc jest test pozytywny to znaczy że owulacja bedzie za ok 24-36 godzin i po tym pozytywnym tescie nie ma sensu robic kolejnych, bo wiadomo że skok nastąpi.
ten negatywny test owu wczoraj znaczy tylko tyle że nie bedzie skoku lh przez najblizsze kilka godzin, bo wiadomo ze juz był. :))
no i testy owulacyjne juz pisłam wczesniej nie wykrywaja ciązy,
musisz byc cierpliwa i poczekac jeszcze kilka dni przynajmniej 7 i zrobic test ciązowy:) życze powodzenia i 2 kreseczek na tescie:)
 
aha ja tez te testy używałam:)) z regóły testy używa sie do pierwszego pozytywnego , jezeli zaczynasz robic test np od 11 dc przez kolejne dni i w 15 dc jest test pozytywny to znaczy że owulacja bedzie za ok 24-36 godzin i po tym pozytywnym tescie nie ma sensu robic kolejnych, bo wiadomo że skok nastąpi.
ten negatywny test owu wczoraj znaczy tylko tyle że nie bedzie skoku lh przez najblizsze kilka godzin, bo wiadomo ze juz był. :))
no i testy owulacyjne juz pisłam wczesniej nie wykrywaja ciązy,
musisz byc cierpliwa i poczekac jeszcze kilka dni przynajmniej 7 i zrobic test ciązowy:) życze powodzenia i 2 kreseczek na tescie:)

Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Tak myślałam, że powinnam poczekać do przyszłego weekendu. Tylko te testy mnie zmyliły. Tak bardzo bym chciała aby nam się udało. Jestem po laparoskopi obu jajników (3lata temu). Jedna torbiel- czekoladowa była bardzo duża, druga mniejsza. Po zabiegu brałam hormony ale nie mogliśmy zdecydować się wcześniej na dziecko ze względu na leczenie-nie związanie z planowaną ciążą.
Wiem,że to nie piekarnia i trzeba być cierpliwym-a ja niestety nie jestem i bardzo wszystko przeżywam.
Pozdrawiam i również trzymam za wszystkie pary kciuki
 
Witam wieczorową porą:tak:, dopiero się ogarnęłam ale miałam dziś dzień zalatany, padam na twarz:shocked2:;-)
Witam mamy których nie znam i nowe mamy.:-);-)
Faktycznie strony nam zjadło, co za dziadostwo, dobrze pamiętam, że było więcej bo wczoraj cieszyłyśmy się;-) że piszemy na 2010 hihi.;-)
 
Cały czas znikają nam stronki.
Przed chwilą post zielonej był na 1988, a teraz już jest na 1987:szok:
Co się dzieje?
Może samoistnie kasują się stare strony z przedawnienia, bo chyba nikt nie siedzi i nie robi nam psikusów w postaci kasowania forum:-(
Strach iść spać hihi, obudzi się człowiek a tu forum nie będzie ;-):no:
 
Dzieńdoberek:-)
Wczoraj byłam ostatnia dziś pierwsza?

Mierzę sumiennia temperaturkę to i wcześnie wstaję:tak::-)

miłego dnia babeczki, wpadnę w na śniadanko jak dzieciaczki porozprowadzam:tak:
 
reklama
Do góry