reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a tak w ogóle to nie wiem czy mnie pamiętacie dziewczyny bo nie zaglądałam tutaj ponad miesiąc...
byłam w polsce porobiłam badania u mnie wyszło wszystko dobrze , robilismy tez badania męza wyniki wyszły średnie nie sa złe ale tez nie najlepsze więc teraz bierze różne witaminki:))
dzisiaj jest mój 44dzien cyklu, 12 dpo temperatura wysoka ale moja faza lutealna ma 14, 15 dni tak więc jeszcze może spaść , jak nie spadnie testuje w niedziele

No pewnie ze pamietamy i trzymamy kciuki:-):-):-)
 
reklama
to ja się przywitam:-):-);-)Jestem mamą ze stycznia 2009, ze względu na kłopoty hormonalne nie zamierzamy czekać długo z drugim dzieckiem i zaraz po pierwszych urodzinkach naszego synka zaczynamy starania o drugiego Elfa:-):-);-);-)Chcielibyśmy, żeby nam się udało za pierwszym razem:)choć o Jacka staraliśmy się rok.Udało siępo terapii bromergonem, pabi deksamethasonem i clostibegetem, no i luteiną. Teraz od początku mam wspieraną fazę lutealną progesteronem, a owulacja jest;-)więc jest nadzieja;-);-);-);-)choć szczerze przyznam, że boję się znów tego czasu oczekiwaniu w nadziei, że koniec cyklu nie przyniesie@, tego czekania..a czuję, że rodzeństwo konieczne,bo zacałuję mojego jedynaka na śmierć;P
Witam cię i życzę powodzenia w staraniach które niebawem zaczniecie :tak:
U nas też jedynak który pragnie siostrę lub braciszka :-)

A ja mam w sobie tyle miłości że staraczy nawet dla drugiego szkraba:happy:
 
Witam serdecznie.
Nie wiem czy na dobre forum trafiłam, ale mam nadzieję, że znajda się osoby które będą mogły mi pomóc. Chcę zapytać o testy owulacyjne (LH). Od 3 cykli staramy się o nasze pierwsze małeństwo. Od 4 miesięcy moje cykle trwają 23 dni. Testy wykonywałam dopiero w dwóch cyklach. Poza tym mierze rano temp. W pierwszym wogóle nie było szczytu LH-może cykl bezowul. Teraz w 10dc test był pozytywny (choć wykonany o 20.15 ). Zabraliśmy się do przytulania... Rano juz temp była wyższa. Postanowiłam wykonywać testy dalej- przez kolejne 5dni test był pozytywny. Dziś był już ujemny. Czy to normalne? O czym to świadczy? Czy to znaczy , że nie jestem w ciąży? Proszę o pomoc i wskazówki.
 
dzięki noukie:)))
nie wiem w ogóle co tu na watku słychac... przejrzałam tylko kilka stron oprócz eijf były wczesniej jeszcze jakieś fasolki??

a co w ogóle u Ciebie ??

Mellisa no dalej sie staramy:sorry: bylo duzo nowych fasolek ale dziewczyn nowych, z weteranek Nikiforce sie udalo no i teraz Eijf:-)

Wracaj do nas jak masz ochote:-):-)
 
Eijf SERDECZNE GRATULACJE!!!!:-):-):-):-):-)
dobrze czytać takie wiadomości:)))

a tak w ogóle to nie wiem czy mnie pamiętacie dziewczyny bo nie zaglądałam tutaj ponad miesiąc...
byłam w polsce porobiłam badania u mnie wyszło wszystko dobrze , robilismy tez badania męza wyniki wyszły średnie nie sa złe ale tez nie najlepsze więc teraz bierze różne witaminki:))
dzisiaj jest mój 44dzien cyklu, 12 dpo temperatura wysoka ale moja faza lutealna ma 14, 15 dni tak więc jeszcze może spaść , jak nie spadnie testuje w niedziele

Myślałam, że tylko ja mam takie cykle długie:eek: Mój najdłuższy to 44 dni:sorry:
Trzymam kciuki za zafasolkowanie:tak::tak::tak:
 
Witam serdecznie.
Nie wiem czy na dobre forum trafiłam, ale mam nadzieję, że znajda się osoby które będą mogły mi pomóc. Chcę zapytać o testy owulacyjne (LH). Od 3 cykli staramy się o nasze pierwsze małeństwo. Od 4 miesięcy moje cykle trwają 23 dni. Testy wykonywałam dopiero w dwóch cyklach. Poza tym mierze rano temp. W pierwszym wogóle nie było szczytu LH-może cykl bezowul. Teraz w 10dc test był pozytywny (choć wykonany o 20.15 ). Zabraliśmy się do przytulania... Rano juz temp była wyższa. Postanowiłam wykonywać testy dalej- przez kolejne 5dni test był pozytywny. Dziś był już ujemny. Czy to normalne? O czym to świadczy? Czy to znaczy , że nie jestem w ciąży? Proszę o pomoc i wskazówki.

NIe mam duzych doswiadczen z testami owu, ale w zeszlym cyklu dwa dni pod rzad mialam pozytywne. Pozniej nie sprawdzalam. I gdzies mi sie kiedys "o oczy obilo", ze w ciazy testy owu moga wychodzic pozytywnie. Czy to prawda-nie wiem.
Powodzenia!
 
Myślałam, że tylko ja mam takie cykle długie:eek: Mój najdłuższy to 44 dni:sorry:
Trzymam kciuki za zafasolkowanie:tak::tak::tak:

ja mam takie od odstawienia tabletek rozregulowało sie wszystko niestety
dzięki za kciuki:-)

Mellisa no dalej sie staramy:sorry: bylo duzo nowych fasolek ale dziewczyn nowych, z weteranek Nikiforce sie udalo no i teraz Eijf:-)

Wracaj do nas jak masz ochote:-):-)

wiesz co szczerze mówiąc z jednej strony chciałabym troche popisac z drugiej jak juz sie wciągne to nic innego nie robie tylko siedze na bb a chcciałabym troche przystopować znaczy odciągac mysli od ciązy i objawów....
mam zamiar kupć sobie pieska juz tak dawno o tym marze i wreszcie chociaż jedno moje marzenie sie spełni a i może to tez mnie oderwie od ciążowych mysli

dam znać za kilka dni czy @ przyszła czy nie
pozdrwaiam i trzymam kciuki za Ciebie i za pozostałe staraczki:-)
 
Witam serdecznie.
Nie wiem czy na dobre forum trafiłam, :zawstydzona/y: ale mam nadzieję, że znajda się osoby które będą mogły mi pomóc. Chcę zapytać o testy owulacyjne (LH). Od 3 cykli staramy się o nasze pierwsze małeństwo. Od 4 miesięcy moje cykle trwają 23 dni. Testy wykonywałam dopiero w dwóch cyklach. Poza tym mierze rano temp. W pierwszym wogóle nie było szczytu LH-może cykl bezowul. Teraz w 10dc test był pozytywny (choć wykonany o 20.15 ). Zabraliśmy się do przytulania... Rano juz temp była wyższa. Postanowiłam wykonywać testy dalej- przez kolejne 5dni test był pozytywny. Dziś był już ujemny. Czy to normalne? O czym to świadczy? Czy to znaczy , że nie jestem w ciąży? Proszę o pomoc i wskazówki. :-(
 
reklama
Witam serdecznie.
Nie wiem czy na dobre forum trafiłam, :zawstydzona/y: ale mam nadzieję, że znajda się osoby które będą mogły mi pomóc. Chcę zapytać o testy owulacyjne (LH). Od 3 cykli staramy się o nasze pierwsze małeństwo. Od 4 miesięcy moje cykle trwają 23 dni. Testy wykonywałam dopiero w dwóch cyklach. Poza tym mierze rano temp. W pierwszym wogóle nie było szczytu LH-może cykl bezowul. Teraz w 10dc test był pozytywny (choć wykonany o 20.15 ). Zabraliśmy się do przytulania... Rano juz temp była wyższa. Postanowiłam wykonywać testy dalej- przez kolejne 5dni test był pozytywny. Dziś był już ujemny. Czy to normalne? O czym to świadczy? Czy to znaczy , że nie jestem w ciąży? Proszę o pomoc i wskazówki. :-(

Witaj:))
tozalezy od tego jakie masz testy, nie zawsze testy są wiarygodne, jezeli w poprzednim cyklu temperature miałas dwufazowa oznacza ze owulacja była, po samych testach nie da sie stwierdzic czy owulacji bylo czy nie.
co do poztywnych testów czasami sie zdaza ze sa przez kilka dni ale to w żadnym wypadku nie znaczy że nie jestes w ciąży bo testy owu wykrywaja hormon lh a nie hormon ciążowy. jeżeli nadal twoje temperatury sa wyższe to znaczy ze owulacja była. jak długo masz wyzsze temperatury??
 
Do góry