reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam Dziewczynki :-);-),

dzisiaj piątek trzynastego, ale mam nadzieję, że dla nikogo ten dzien nie okaże się pechowy...

u mnie dzisiaj 15 dc, spokój... były staranka i 13 i 14, więc chyba cykl nie poszedł tak bardzo na starty...:-D mam nadzieję, że zbałamuce mojego jeszcze przynajmniej ze 2 razy... hihihihi:szok::cool2:

A co tam u Was Dziewczynki???

P.S. Aha, u mnie półtorej kilograma mniej na wadze... fitness zaczął przynosić rezultaty!!!
 
reklama
czesc kochane:-)u mnie dzisiaj dopiero 7dpo..(po tym przestawieniu owulki przez ff z 13dc na 15dc..ff na dzien dzisiejszy daje mi 83 punkty, że to ciąża..zobaczymy, ja sie nie nakręcam..testuje dopiero w poniedzialek, albo środe- jesli plamienie się nie pojawi do tego czasu
 
jagodka właśnie doszłam do wniosku, że nic a nic nie mam przeczucia, cienia nadziei.... raczej nic z tego w tym cyklu... poza tym jak sobie przeanalizowałam przytulanka z A. to raczej nie trafiliśmy.... Więc ten cykl odpuszczam. Nie kupuję testu, czekam na @. Już mam nawet objawy - wyskoczył mi pryszczoch i boli mnie pół twarzy ;-):wściekła/y:;-)

marzi ooo uświadomiłaś mnie o tym trzynastym :szok: no i gratuluję i podziwiam za te póltora kilo... mi chyba przed @ ze trzy kilo przybyło..... czuję sie jak balooonik
 
P.S. Aha, u mnie półtorej kilograma mniej na wadze... fitness zaczął przynosić rezultaty!!!


Witaj Marzi - mniejsza o 1,5 kilo :-D:-D wow,podziwiam!!! Ja też wybrałabym się na siłkę....może się zmuszę...?

czesc kochane:-)u mnie dzisiaj dopiero 7dpo..(po tym przestawieniu owulki przez ff z 13dc na 15dc..ff na dzien dzisiejszy daje mi 83 punkty, że to ciąża..zobaczymy, ja sie nie nakręcam..testuje dopiero w poniedzialek, albo środe- jesli plamienie się nie pojawi do tego czasu

Trzymam mocno kciuki,może będziesz następna po Eijf która przełamie złą passę!!!

jagodka właśnie doszłam do wniosku, że nic a nic nie mam przeczucia, cienia nadziei.... raczej nic z tego w tym cyklu... poza tym jak sobie przeanalizowałam przytulanka z A. to raczej nie trafiliśmy.... Więc ten cykl odpuszczam. Nie kupuję testu, czekam na @. Już mam nawet objawy - wyskoczył mi pryszczoch i boli mnie pół twarzy ;-):wściekła/y:;-)

Marulka,poczekajmy do @ wtedy będziesz smutać ok? A teraz głowa do góry!
 
czesc kochane:-)u mnie dzisiaj dopiero 7dpo..(po tym przestawieniu owulki przez ff z 13dc na 15dc..ff na dzien dzisiejszy daje mi 83 punkty, że to ciąża..zobaczymy, ja sie nie nakręcam..testuje dopiero w poniedzialek, albo środe- jesli plamienie się nie pojawi do tego czasu

Zielona, trzymam mocno kciukasy... no własnie jakoś ostatnio mało testujacych jest...;-):-) oby Fasolinka była!!!:rofl2:

jagodka właśnie doszłam do wniosku, że nic a nic nie mam przeczucia, cienia nadziei.... raczej nic z tego w tym cyklu... poza tym jak sobie przeanalizowałam przytulanka z A. to raczej nie trafiliśmy.... Więc ten cykl odpuszczam. Nie kupuję testu, czekam na @. Już mam nawet objawy - wyskoczył mi pryszczoch i boli mnie pół twarzy ;-):wściekła/y:;-)

marzi ooo uświadomiłaś mnie o tym trzynastym :szok: no i gratuluję i podziwiam za te póltora kilo... mi chyba przed @ ze trzy kilo przybyło..... czuję sie jak balooonik

Marulka, nie smutaj, nie poddawaj się... przeciez dopóki nie ma @ to jeszcze nie wszystko stracone...:tak:

A z tym piątkiem trzynastego to śmiesznie... dopóki sobie nie uświadomisz, ze jest to nic sie nie dzieje, a potem może być meksyk... oby nie...:-)
 
Zielona, trzymam mocno kciukasy... no własnie jakoś ostatnio mało testujacych jest...;-):-) oby Fasolinka była!!!:rofl2:

Jagódka, cześć Kochana... ;-)
Eeee... tam ... półtora kilograma to dopiero początek... choć już troche lepiej sie czuję, bo przynajmniej spodnie tak nie uwierają...;-):-D na tym moim brzuchu ala ciążowym...:eek:

Szkoda, ze nie mieszkamy w jednym mieście... razem byłoby raźniej na siłce...
 
nie smutam nie... po prostu nie oczekuję cudów w tym cyklu... jestem na 98% pewna że przyjdzie @

mało się przykładałam do staranek, ale teraz od następnego cyklu zacznę regularnie mierzyć tempkę. no i muszę wreszcie się zmobilizować i umówić się do gina... może na przyszły tydzień... chociaż to chyba lepiej podczas owulki nie??
 
reklama
Jagódka, cześć Kochana... ;-)
Eeee... tam ... półtora kilograma to dopiero początek... choć już troche lepiej sie czuję, bo przynajmniej spodnie tak nie uwierają...;-):-D na tym moim brzuchu ala ciążowym...:eek:

Szkoda, ze nie mieszkamy w jednym mieście... razem byłoby raźniej na siłce...

Marzi ja też bardzo żałuje,bo przynajmniej byłoby mi łatwiej się ogarnąć i w takim fajnym towarzystwie powyginać się!!!! a tak....cięzko jest...:-(

nie smutam nie... po prostu nie oczekuję cudów w tym cyklu... jestem na 98% pewna że przyjdzie @
mało się przykładałam do staranek, ale teraz od następnego cyklu zacznę regularnie mierzyć tempkę. no i muszę wreszcie się zmobilizować i umówić się do gina... może na przyszły tydzień... chociaż to chyba lepiej podczas owulki nie??

Spokojnie,spokojnie,co ma być i tak będzie!

Hej Jagodka!!! U mnie jakos leci... ten tydzień to dla mnie koszmar pocieszam się że jeszcze tylko kilka godzin i weekend... :) :-):tak:
Nawet tempki skaczą mi jak oszalałe... :-(
A co u Ciebie??? Wszystko ok???

Hej Iwcia!!! U mnie ok,jestem naładowana energią....hihihihih
 
Do góry