reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zresztą laski zafasolkujmy wszystkie na raz to będzie wesoło :-)
no właśnie na to liczę...musimy trzymać się razem, w końcu musi się udać!!! eijf jest dla mnie żywym dowodem, też się nakręcała jak i ja, miała wątpliwości czy wszystko w porządku, różne obawy, a mimo to udało się!!!

Hope - :))) oj uzależnia, ale to zasługa osób ktore tutaj piszą, za bardzo się z Wami związałam :) na jakiś czas całkiem ograniczyłam internet, później zaczęłam zaglądać co u Was, cały czas Wam kibicowałam, przecież nie stałyście mi się nagle obojętne! do tej pory nie zajrzałam na swoje konto na FF, nie wiem co tam się dzieje nawet.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niewatpliwie cos w tym wykresie jest.
Zielona-czy mialas juz kiedys taki spadek ponizej pokrywajacej w fazie lutealnej?
Trzymam mocno kciuki !
o ile się nie mylę to pisała wcześniej ,że ma tak pierwszy raz, takze oby coś się z tego wykluło !

emilchen
kochana jeśli tylko urlopik od BB ma Ci pomóc to próbuj, my tu pamiętamy o Tobie, zresztą sama wiesz;-)
 
dziekuje za gratulacje!dzis obudzialm sie po 5 bo spac nie moglam.zrobilam jeszcze jeden test bo nadal trudno uwierzyc...
aslowik-napisze tylko niestety nie teraz bo musze leciec...
 
dziewczęta bardzo długo mnie nie było, ale czasami zaglądałam do Was jako gość , bez logowania, bo cały czas trzymam za Was mocno kciuki!!!
no ale dzisiaj MUSIAŁAM się zalogować!!!.....
eijf serdeczne gratulacje!!! baaaardzo się cieszę! w końcu Twoje marzenie się spełniło :-D a skoro Tobie się udało to może mi też? może w końcu przełamiesz tę zlą passę która trwa w naszym gronie "weteranek" tego wątku :tak: może i nam się uda w tym cyklu który teraz trwa??
kochane chciałam jeszcze podziękować tym wszystkim które mnie wspierały i pocieszały wtedy, kiedy ogarnął mnie kryzys spowodowany @ (jakieś 1,5 miesiąca temu), wszystko przeczytałam ale Wam nie odpowiadałam, na jakiś czas przestałam wchodzić w ogóle na BB, do tej pory nie mierzę tempek, nic nie zapisuję. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że napisałyście mi wiele ciepłych słów!!! :sorry::tak:
trzymam kciuki za twoje staranka! w koncu sie nam wszystkim uda na pewno:tak:
czasami trzeba odpocząć od bb to prawda....
Ja też w tym cyklu nie mierzę nic nie sprawdzam.... na spokojnie i spontanicznie raczej niż mechanicznie bo"owu" bo trzeba....
I miejmy nadzieje że ten listopad bedzie szczęśliwy nie tylko do eijf ale i dla nas też!;-)
 
Witam:-)
Ja już od 6 na nogach. Dostałam @dziś, a powinnam jutro więc musiałam poprawić suwaczek, no i od dziś mierzę temperaturkę:tak:. Strasznie jestem podekscytowana;-):-).
Zielona trzymam kciukasy

Wszystkim życzę miłego dzionka.:-):tak:
 
reklama
Do góry