reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

GRATULUJĘ WSZYSTKIM STARACZKOM, że już nie są staraczkami ale przyszłymi mamami:-)
Ja mam środek cyklu ale boję się "starać".9 miesięcy po zabiegu usunięcia martwej ciąży i przez prawie cały miesiąc plamię.
Chyba trzeba przełamać strach choć wszystkie wróżby mi przepowiedziały,że kolejną ciążę też stracę hmmmmmmmmmmmm
 
reklama
Eijf gratulacje i tu :-)

Mmmm nie bierz tego primolutu, na drugą fazę poproś o duphaston albo luteinę. On jest świetny na radzenie sobie z torbielami, ale nie na kłopoty z progesteronem w fazie lutealnej, wklejam Ci coś z bociana:
Primolut to noretisteron - z tego, co wiem wbrew pozorom noretisteron nie wpływa na wzrost poziomu progesteronu w organizmie, tak wskazują badania kliniczne. Mądrzy lekarze nie dają tego leku nawet kobietom w okresie menopauzy, gdzie chodzi o wsparcie a nie o starania - po prostu progesteron (na przykład zwykła dla każdej z nas luteina dopochwowa) lepiej reguluje estradiol i podnosi progesteron.
Noretisteron bardziej podnosi c-peptyd (czyli zwiększa ilość insuliny) w porównaniu z progesteronem (więc bardzo zwiększa apetyt>powoduje tycie).

a przypomnij ile wynosił Twój progesteron?
 
Eijf-szok.Czyli jednak Twoje tempki mowily prawde, a na zagniezdzenie kilka dni moze byc obnizona...
Ogromne gratulacje!!!!:laugh2::tak:
Wyslij mi troche fluidkow. Jak w tym cyklu nie zaskocze to pozniej bedzie trudniej!!!!
 
ale Eijf nie miała obniżenia tempek, cały czas były wysokie, o spadku (implantacyjnym czy innym) można mówić jak tempka spada na linię pokrywającą albo poniżej, małe wahania są nieistotne.
 
dziewczęta bardzo długo mnie nie było, ale czasami zaglądałam do Was jako gość , bez logowania, bo cały czas trzymam za Was mocno kciuki!!!
no ale dzisiaj MUSIAŁAM się zalogować!!!.....
eijf serdeczne gratulacje!!! baaaardzo się cieszę! w końcu Twoje marzenie się spełniło :-D a skoro Tobie się udało to może mi też? może w końcu przełamiesz tę zlą passę która trwa w naszym gronie "weteranek" tego wątku :tak: może i nam się uda w tym cyklu który teraz trwa??
kochane chciałam jeszcze podziękować tym wszystkim które mnie wspierały i pocieszały wtedy, kiedy ogarnął mnie kryzys spowodowany @ (jakieś 1,5 miesiąca temu), wszystko przeczytałam ale Wam nie odpowiadałam, na jakiś czas przestałam wchodzić w ogóle na BB, do tej pory nie mierzę tempek, nic nie zapisuję. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że napisałyście mi wiele ciepłych słów!!! :sorry::tak:
 
reklama
Ejf GRATULUJĘ I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY.

:zawstydzona/y: może jak ochłoniesz to opowiesz o swoich pierwszych oznakach ciążowych oprócz tempki, bo ja odpuściłam tempkę ale brałam tomoxifen, pregnyl w 13 dc i czekam tylko mam wrażenie ciągłej mokrości .:-)
 
Do góry