reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczyny,moge sie dolaczyc?Wlasnie w niedziele odstawilam tabletki i zaczynamy starania,ale narazie tak na luzie,zobaczymy co z tego wyjdzie;-)

Pozdrawiam Was wszystkie i powodzenia
 
reklama
Witaj Olcia udanych staranek
Ja właśnie wstalam po porannych przytulańcach:-)
U mnie 10 dc mam male zniechecenie co do mierzenia tempki,a le narazie jeszce staram sie wytrwac;-)
 
a załych sił staram się nie stresować..ff wskazuje mi na dzień dzisiejszy 70%, że to ciąża, ale ja w te punkty nie bardzo wierzę...co mam być to będzie...:-)przynajmniej optymistyczna jestem
 
dzieńdoberek kobietki!!!

Czy ja dobrze widzę? Czy mamy fasolkę? :-D:-D:-D:-D no to passa przełamana, teraz tylko nieco fluidków od szczęśliwie zafasolkowanej i zarażamy się babeczki :-)
że tak powiem jak jeden mąż:-p

U mnie jakaś paranoja - śpię na stojąco. Pogoda do bani, nic sie nie chce.... Ogólnie kiszka.:eek: do tego teściową miałam na śniadaniu... mamy fajny kontakt, no ale wiecie - kontrola i te sprawy to zawsze stresuje ;-);-)
 
doczytałam sobie i przede wszystkim

eijf ----> moje gratulacje, życzę spokojnych, aktywnych i zdrowych dziewięciu miesięcy. głaskam brzuszek i trzymam kciuki za plumkającą fasolinkę - niech plumka wesoło aż do rozwiązania :-D:-D

no i prosimy o fasolkowe fluidki :-)
 
zresztą laski zafasolkujmy wszystkie na raz to będzie wesoło :-)
kurde powiem wam,że ta radosna nowina od Eijf napełniła mnie jakimś takim wielkim optymizmem:-)

a co do wykresów to mój jakiś jeden z normalniejszych póki co, chyba;-) albo termometr się spierdzielił ...

Tez mam takie podejrzenia co do mojego termometru, bo juz ktorys dzien z kolei ta sama tempke wskazuje.

W momencie owulki tempka spada, tak?
 
reklama
Olcia witaj i życzę powodzenia w staraniach!!! :tak::-)
maćku temp wzrasta tuż przed owu i utrzymuje sie co namniej 3dni jest to okres płodny jak najabrdziej.
Od owulacji temperatura będzie wyższa, niż przed owulacją. Po 3 lub 4 dniach podwyższonej, temperatura zaczyna spadać, i po zmianie śluzu rozpoczyna się okres niepłodności poowulacyjnej i trwa aż do miesiączki. :))
 
Do góry