reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Toska32 Nie pisz takich rzeczy.Ja mam 33 lata i znowu nadzieje, ze zafasolkuje. Chyba powyzej 35 dopiero trzeba dzialac szybko...
Dobrze, ze to jest jeszcze stan przedrakowy. Nie jest jeszcze za pozno.Wylecz tylko to paskudztwo bo to najwazniejsze!

Dzisiaj mam jeszcze sporo do zrobienia w domu.
Wiec do jutra!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Toska32 Nie pisz takich rzeczy.Ja mam 33 lata i znowu nadzieje, ze zafasolkuje. Chyba powyzej 35 dopiero trzeba dzialac szybko...
Dobrze, ze to jest jeszcze stan przedrakowy. Nie jest jeszcze za pozno.Wylecz tylko to paskudztwo bo to najwazniejsze!
A ja mam jeszcze więcej:szok: i też mam nadzieję, że mi się uda:tak::-)
 
powiem tylko tak:nigdy,ale to nigdy nie przypuszczalabym ze staranie sie o dziecko bedzie takie stresujace i smutne wlasciwie...
 
Witam:-) czy przyjmiecie do waszego grona kolejna Staraczkę ? chociaż dopiero sie zdecydowałam mam nadzieje , że długo niepotrwaja starania ( Paulinka była poczęta w ciagu miesiaca tak nam sie spieszyło :-) ) pozdrawiam serdecznie
 
Witam:-) czy przyjmiecie do waszego grona kolejna Staraczkę ? chociaż dopiero sie zdecydowałam mam nadzieje , że długo niepotrwaja starania ( Paulinka była poczęta w ciagu miesiaca tak nam sie spieszyło :-) ) pozdrawiam serdecznie
witaj
p.s. nam sie tu wszystkim spieszy,niestety nie mialysmy takiego szczescia...
 
Witam:-) czy przyjmiecie do waszego grona kolejna Staraczkę ? chociaż dopiero sie zdecydowałam mam nadzieje , że długo niepotrwaja starania ( Paulinka była poczęta w ciagu miesiaca tak nam sie spieszyło :-) ) pozdrawiam serdecznie

witam!!

powiem tylko tak:nigdy,ale to nigdy nie przypuszczalabym ze staranie sie o dziecko bedzie takie stresujace i smutne wlasciwie...

och widze Eijf ze cie nie opuszcza kiepski humor. niedlugo pojedziesz na wakacje odpoczniesz od tego wszystkiego

ja znikam dziewczyny. milego wieczoru i do jutra!!
 
reklama
Do góry