reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:-)Co do siedzenia samej w domku to nie jestem przyzwyczajona... i nie wiem za co sie wziąć... :-( Rano ogarnęłam chatkę więc teraz siedzę tu na forum ;) :tak::-) Cały tydzień pracujemy z mężem od rana do wieczora więc te dni szybko nam lecą a weekendy zazwyczaj jesteśmy poza domkiem a dziś niestety musze siedziec sama ...znajomi powyjeżdzali do swoich rodzin, został mi net i tv ;):) Juz nawet nie umiem odpoczywać... :-)
 
reklama
Nie znam się na tempkach, ale wydaje mi się ze powinny być wyzsze jesli miałaby być fasolka... :-(


Ty masz ogolnie nizsze tempki przed owu (podobnie Martilla) dlatego po owu tez sa nizsze ale spokojnie nie jest zle tylko przyznam sie szczerze jakos tak przyzwyczajona jestem do FF, i na tym 28 mi sie zle patrzy:sorry2:
 
Tutaj chyba też wszystkie dziewczyny powyjeżdzały.. bo takiej ciszy nigdy nie było... Weekendowe forum zawsze nadrabiam w poniedziałek rano w pracy i ma niezłą lekturę... a dziś ja jestem na forum a ctu cisza...
Noukie dobrze że Ty jestes,,, jakies plany na dziś masz??
 
czesc dziewczyny
możecie mnie usunąć z listy testujących puki co.
Dostałam dziś @
w 29d.c. jak w zegarku.
Smutno jest no ale trudno.... staramy się na sierpień teraz.

Buziaczki i powodzenia dla reszty!! :happy2:
Do poniedziałku bajjj!
 
Tutaj chyba też wszystkie dziewczyny powyjeżdzały.. bo takiej ciszy nigdy nie było... Weekendowe forum zawsze nadrabiam w poniedziałek rano w pracy i ma niezłą lekturę... a dziś ja jestem na forum a ctu cisza...
Noukie dobrze że Ty jestes,,, jakies plany na dziś masz??

Sorki, ze tak zniknelam ale Ci fachowcy wlasnie skonczyli i musialam sie nimi zajac:sorry2::sorry2: tzn fakturami:-D:-D:-D

czesc dziewczyny
możecie mnie usunąć z listy testujących puki co.
Dostałam dziś @
w 29d.c. jak w zegarku.
Smutno jest no ale trudno.... staramy się na sierpień teraz.

Buziaczki i powodzenia dla reszty!! :happy2:
Do poniedziałku bajjj!


Szkoda:-:)-:)-( do mnie tez zawita ale kiedy:no: najgorsze te czekanie:no::no:
 
Cze dziewczeta!

Ja tez na razie siedze w domu i od czasu do czasu tu zaglada. Ale jestem w najnudniejszej fazie cyklu, wiec nie mam co pisac...
no moze tylko wspopmne, ze @ jest nieco inna niz zwykle - jakby krotsza i mniej obfita... Mam tylko nadzieje, ze przez te staranka nic mi sie nie pokrecilo tam na dole...:-(
 
dziekuje za wszystkie powitania. Hm, zaczyna mnie bolec brzuch, a wlasciwie to prawy jajnik, chociaz miesiaczke powinnam dostac dzis lub jutro i poki co tylko pobolewa, temperatura wciaz podwyzszona, he, nawet w test zainwestowalam ;-) ale poki co jeszcze nie uzylam, jakby co to bedzie za przyszly miesiac.
Ewa1985 gratuluje :-) a kreska na pewno sie zamieni w kreche!
 
witam w sobotni wieczor!
zmajstrowalam wielkiego multi posta i mi sie komp zawesil:wściekła/y:
nie chce mi sie pisac go jeszcze raz wiec w skrocie napisze:
Eijf ciesze sie ze zalazlas wreszcie wycieczke i mam nadzieje ze Ny ci sie spodoba
Kinga, Ilonkasz bardzo mi przykro ze @ przyszla
Noukie mam nadzieje ze robotnicy sobie juz poszli i masz to z glowy. widze ze przewidujesz @, trzymaj sie i nie poddawaj, trzeba walczyc dalej.
Ewa1985 trzymam kciuki!!
Katia Jedna krecha dzis ale @ jeszcze nie ma i oby nie przyszla!
Biedroneczka przykro mi ze nie masz juz rodzicow ale zmarli zawsze sa gdzies blisko nas, ja stracilam tylko tate ale i tak jest mi przykro tym bardziej ze nie moge byc w swieto Zmarłych na jego grobie.
niestety tej popoludniowej tempki nie mozesz brac pod uwage ale trzymam kciukasy zeby to byla fasolka!!
witam tez nowa forumowiczke Dziewczyne z daleka:-)

a u mnie dalej niewiadoma. temka troszke dzis wzrosla ale sluzu jak na lekarstwo. wczoraj maz mi zrobil iespodzianke i kupil nam nowe łoże hehe straaasznie wygodne! nie chcialo mi sie dzis wstawac, no ale obowiazki wzywały wiec musialam. strasznie meczace sa soboty a jeszcze jutro robie obiad dla rodzinki:baffled: ciekawe czy mi sie cos uda hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
widze ze nie szalalyscie z pisaniem.No i dobrze bo nie bylo mnie i dopiero co weszlam do domu.Bylismy u znajomych.Wy pewnie powyjezdzalyscie na swieto zmarlych.
No a u mnie juz drugi dzien porzadnego skoku a tu nagle zobaczylam plodny sluz...nic z tego nie rozumiem!Czekalam na ten nieplodny ktory pojawia sie po owu a tu mi sie ciagnie jak "eggwhite"...No a przeciez temperatura wzrosla.Szkoda ze nie ma emmy moze wiedzialaby o co chodzi.Pisali cos na ten temat na ff ale nie chcialo mi sie czytac.No nic,za bardzo wnikac w to nie bede.jestem padnieta i chyba zbieram sie do lozka...
 
Do góry