reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no wlasnie ja tez podchodze poki co lekko, temperature sprawdzam tylko sporadycznie, wiec nie jest dla mnie konkretnym znakiem, jedyne co mnie moze kierowac na myslenie o ciazy to fakt, ze sie nie zabezpieczamy, a przytulanki sa :-) testow na owu tez poki co nie probowalam. powodzenia wszystkim srarajacym.
 
reklama
czesc dziewczyny, chcialabym sie przywitac i jesli pozwolicie to dolaczyc sie do was. czytam ten watek od jakiegos czasu, pomyslalam, ze moze czasami cos napisze, zawsze latwiej podzielic sie smutkami i radosciami z kims kto ma podobny cel.
mam 27 lat, nie zabezpieczamy sie od 4 miesiecy, ale nie wiem czy mozna to nazwac staraniami. zobaczymy jak bedzie. poki co sie nie martwie, bo od martwienia sie jescze zablokuje i juz w ogole nic z tego nie bedzie. oczywiscie zawsze z zalem witam @. dzis mam wlasnie termin, ale poki co nic nie widac.
pozdrawiam


Witamy i trzymamy kciuki;-)
 
Ja już po testowaniu- wyszła bledziutka druga kreseczka ale na razie się nie cieszę.@ nie przyszła i nie zanosi się bo mnie nie boli brzuch jak zawsze przed nią.Nie mam zaufania co do tego Pre testu-jakiś on dziwny.Jutro rano powtórka innym z firmy Signa plan, który dołączony był do testów owulacyjnych.
Życzę Wam udanego weekendu.
 
czesc dziewczyny, chcialabym sie przywitac i jesli pozwolicie to dolaczyc sie do was. czytam ten watek od jakiegos czasu, pomyslalam, ze moze czasami cos napisze, zawsze latwiej podzielic sie smutkami i radosciami z kims kto ma podobny cel.
mam 27 lat, nie zabezpieczamy sie od 4 miesiecy, ale nie wiem czy mozna to nazwac staraniami. zobaczymy jak bedzie. poki co sie nie martwie, bo od martwienia sie jescze zablokuje i juz w ogole nic z tego nie bedzie. oczywiscie zawsze z zalem witam @. dzis mam wlasnie termin, ale poki co nic nie widac.
pozdrawiam
Witam i powodzonka życzę :):-):tak:
 
Ja już po testowaniu- wyszła bledziutka druga kreseczka ale na razie się nie cieszę.@ nie przyszła i nie zanosi się bo mnie nie boli brzuch jak zawsze przed nią.Nie mam zaufania co do tego Pre testu-jakiś on dziwny.Jutro rano powtórka innym z firmy Signa plan, który dołączony był do testów owulacyjnych.
Życzę Wam udanego weekendu.
Trzymam kciuki aby jutro II krechy były bardzo widoczne ;) :-):tak:
 
Szkoda ze przyszla:-:)-:)-( no i najgorsze te spoznianie:no::no::no:




Powodzenia w testowaniu:tak:



Bardzo bardzo lubimy:-p:-D:cool2:



Super:-):-):-)



Biedroneczko przytulam Cie mocno kochana ja tez juz niestety mam Tam swoja kochana mame:-:)-:)-( wiem jakie to przykre i nawet nie moge jej jutro odwiedzic:-:)-:)-(



Przykro mi bardzo a ile jestes dpo???

U mnie dzis tempka spadla wczoraj juz myslalam ze @ przyszla bo zawsze przy starcie mnie tak charakterystycznie zakuwa:sorry2: i juz sie nawet rozryczalam, ze przyszla:sorry2: no ale jej jeszcze nie ma:sorry2: wiem ze przyjdzie bo tempka spadla, kluje jak cholera no i testy negatywne ale jeszcze jej nie ma i to jest chyba teraz najbardziej wkurzajace:-:)-:)-:)-( to czekanie nawet poszlam troche w ogrodzie pograbic zeby ja rozruszac ale nadal nic:sorry::sorry::sorry: Brrrrr

Do tego dalej robia ten dach nigdzie nie moge pojsc bo dzis koncza i musze te wszystkie faktury poodbierac a sloneczko swieci siostra mnie na zakupy wyciagala chcialam sobie plaszczyk kupic a tu siedze w domu z ekpia do dachu no i sama bo M oczywiscie w pracy i szybko nie wroci juz zapowiedzial:sorry2: Prawdziwy Halloween:-D:-D:-D:-D
Noukie trzymaj się i nie smutkaj... :tak::-)
 
U mnie dziś 29dc... @ jeszcze nie ma...do poniedziałku ma czas... a jak jej nie bedzie to żadnych spóźnien nie chce... Sama wyszukuję sobie objawów @ ... nie wiem już czy cos czuje czy nie ... siedzę sobie sama w domku i fiksuje...ehhh Ja już chcę wtorek... nawet jeśli muszę siedzieć w pracy... :-):tak:
 
U mnie dziś 29dc... @ jeszcze nie ma...do poniedziałku ma czas... a jak jej nie bedzie to żadnych spóźnien nie chce... Sama wyszukuję sobie objawów @ ... nie wiem już czy cos czuje czy nie ... siedzę sobie sama w domku i fiksuje...ehhh Ja już chcę wtorek... nawet jeśli muszę siedzieć w pracy... :-):tak:


No to niedlugo testowanko u Ciebie:-):-):-)

Okropne te siedzenie samemu:sorry2: u mnie to samo, jeszcze w normalny dzien jakos ok ale jak przychodza takie dni to cos okropnego:sorry:

Ja nadal czekam na @ ale jakos sie jej nie spieszy:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
No to niedlugo testowanko u Ciebie:-):-):-)

Okropne te siedzenie samemu:sorry2: u mnie to samo, jeszcze w normalny dzien jakos ok ale jak przychodza takie dni to cos okropnego:sorry:

Ja nadal czekam na @ ale jakos sie jej nie spieszy:sorry::sorry::sorry:
Nie znam się na tempkach, ale wydaje mi się ze powinny być wyzsze jesli miałaby być fasolka... :-(
 
Do góry