reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
masz rację, zrób test za kilka dni i wszystko się wyjaśni, a gdyby to nie była fasolka niech lekarz da ci skierowanie na badania hormonów, lepiej chuchać na zimnie...

a to dobrze że już remont z głowy, do jak dędzie dzidziuś będzie bużo ważniejszych wydatków ;)

to napewno nie jest tylko plamienie tylko normalna @ bo krwawienie już jest normalne i brzuch mnie boli, no ale najważniejsze że bromergon już chyba działa i już teraz są dużo większe szanse na szanse na fasolkę.
Dokladnie jak juz isc na wizyte to lepiej ja jak nalepiej wykorzystac ;-) choc wiadomo chcialabym uslyszec ta bardzo mila wiadomosc hehe ale to wiadomo kazda z nas tego pragnie;-)
tak wazniejsze wydatki i w sam raz moze juz nadchodzic dzidzia bo jest ladnie i czysto :-D
A to szkoda ze jednak @, ale dobrze mowisz, najwazniejsze ze leki dzialaja i teraz napewno sa duze szanse na fasolke :-) to teraz czekamy na dobre wiesci hihihi
 
Czesc Wam Dziewuszki...ja nadal nie mam @! :) 27.10.2009 minął miesiąc odkąd miałam ostatnią @ wiec jest szansa hehe Prawda??Mam mdłości rani i wieczorkiem dziś wyjątkowo mniej i czasami kręci mi sie w głowie i tak od ok 2 tyg... Jak myślicie?:-)
Kupiłam dziś test i chyba jutro rano go zrobię :-) bo już nie potrafie sie doczekac-szkoda tylko jak pokaże sie 1 kreseczka...bo bedzie mi smutno:-(
a ilodniowe cykle??
 
Dokladnie jak juz isc na wizyte to lepiej ja jak nalepiej wykorzystac ;-) choc wiadomo chcialabym uslyszec ta bardzo mila wiadomosc hehe ale to wiadomo kazda z nas tego pragnie;-)
tak wazniejsze wydatki i w sam raz moze juz nadchodzic dzidzia bo jest ladnie i czysto :-D
A to szkoda ze jednak @, ale dobrze mowisz, najwazniejsze ze leki dzialaja i teraz napewno sa duze szanse na fasolke :-) to teraz czekamy na dobre wiesci hihihi
nam jeszcze remont w łazience został, trzeba kupiś nową kabinę i M chce zrobić sufit podwieszany, a ja bym chciała jeszcze jakąś dużą szafkę do kuchni bo normalnie się nie mieszczę ;( a jeszcze dużo rzeczy mi brakuje ;p
 
Czesc Wam Dziewuszki...ja nadal nie mam @! :) 27.10.2009 minął miesiąc odkąd miałam ostatnią @ wiec jest szansa hehe Prawda??Mam mdłości rani i wieczorkiem dziś wyjątkowo mniej i czasami kręci mi sie w głowie i tak od ok 2 tyg... Jak myślicie?:-)
Kupiłam dziś test i chyba jutro rano go zrobię :-) bo już nie potrafie sie doczekac-szkoda tylko jak pokaże sie 1 kreseczka...bo bedzie mi smutno:-(
Trzymam kciuki za pozytywny wynik;-) a co do objawow to roznie to bywa;-)
dzieki za linka bardzo ciekawe wykonanie :-) humorek mi sie poprawil, dawno nei sluchalam dobrej muzy;-)
 
nam jeszcze remont w łazience został, trzeba kupiś nową kabinę i M chce zrobić sufit podwieszany, a ja bym chciała jeszcze jakąś dużą szafkę do kuchni bo normalnie się nie mieszczę ;( a jeszcze dużo rzeczy mi brakuje ;p
a to wiem jak to jest hehehe, no nam tez brakuje ale zamiast szafki bedziemy kombinowac tak: wyrzucamy stol zamiast tego dajemy jeden dlugi blat i od sciany odsuwamy mebelki gdzie od sciany zrobimy 2-3 polki bo nei ma szans dokupic szafki, a nei ma co calosci wymieniac. Ale za to do lazienki kupilismy podwujny slupek (bo tez nie bylo jak sie pomiescic) i jestem bardzo zadowolona :-)
Podwieszane sufity bardzo fajnei wygladaja, a oswietlenie tez bedzie w takim suficie?

ilonkasz przy starankach tez czasem moze sie poprzesuwac co neico ;-)
 
a to wiem jak to jest hehehe, no nam tez brakuje ale zamiast szafki bedziemy kombinowac tak: wyrzucamy stol zamiast tego dajemy jeden dlugi blat i od sciany odsuwamy mebelki gdzie od sciany zrobimy 2-3 polki bo nei ma szans dokupic szafki, a nei ma co calosci wymieniac. Ale za to do lazienki kupilismy podwujny slupek (bo tez nie bylo jak sie pomiescic) i jestem bardzo zadowolona :-)
Podwieszane sufity bardzo fajnei wygladaja, a oswietlenie tez bedzie w takim suficie?

ilonkasz przy starankach tez czasem moze sie poprzesuwac co neico ;-)


w zeszłym zrobiliśmy generalny remont całego piętra, M położył nowe podłogi i pomalował, płytki w kuchni ułożył, kupiliśmy meble na wymiar bo w kuchni jest wnęka i nie można było normalnych mebli kupić i byłam przekonana że wszystkie wydatki mamy z głowy, a tu nic z tego, gary mi się po prostu nie mieszczą :)

tak w suficie będą halogeny, jeszcze bym chciała płytki zmienić bo łazienka jest mała, płytki są ciemne a w łazience jest ciemno, no ale zobaczymy jak będzie z tym nowym oświetleniem, tym bardziej że kabiny jakie oglądaliśmy sa drobie
 
reklama
Do góry