reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Zrobilam bobotest - nagatywny.
I troche mi piorka opadly...

A na tescie bylo napisane, ze czulosc 25. To lepiej niz 10?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrobilam bobotest - nagatywny.
I troche mi piorka opadly...

A na tescie bylo napisane, ze czulosc 25. To lepiej niz 10?
no niby 25 powinien wychodzic w dniu spodziewanej @ a 10 przed bo jest czulszy.Powtorz bo ja tak troche nie w temacie ktry to twoj dzien cyklu (wiem ze jestes po terminie chyba) i jak dlugie masz przewaznie te cykle.Moze po prostu sie wydluzyl.moja kolezanka po odstawieniu tabletek ma kosmiczne cykle ktore trwaja od 33 do ponad 50 dni!!1(staramy sie wspolnie od tego samego momentu niemal)zawsze wydaje jej sie ze jest w ciazy i mnostwo testow robi a to po prostu taki cykl.najlepiej jesli masz watpliowsci zrobic beta hcg bo w krwi hormon wykrywalny jest o wiele wczesniej
 
Eijf i jak rezerwacja??? a kotkami kto bedzie sie opiekowal jak Was nei bedzie??
No wlasnie juz chyba cos znalazlam i teraz czekam na mojego.Nie ma co przebierac ,trzeba sie decydowac.Mysle (a przynajmniej mam nadzieje) ze hotel ok jak na standart ny ,3***,w centrum i ma dobre recenzje wsrod podroznikow.szkoda tylko ze wylot z brukseli (czeka nas najpierw 2godzinna jazda samochodem)ale z amsterdamu o kilkaset euro drozej:crazy:.Dam znac czy udalo sie rezerwowac.Mam taka nadzieje.Dopiero na 23.11 ale nie wazne.Na dzien dziekczynienia sie zalapie i moze juz dekoracje swiateczne beda:)
a co do kotkow to mam opiekunke:)
 
Z tego co pisaly Dziewczyny to odwrotnie 10 czulsza, przynajmniej tak zrozumialam z postow. Moze jeszcze za wczesnei bylo na test?

no niby 25 powinien wychodzic w dniu spodziewanej @ a 10 przed bo jest czulszy.Powtorz bo ja tak troche nie w temacie ktry to twoj dzien cyklu (wiem ze jestes po terminie chyba) i jak dlugie masz przewaznie te cykle.Moze po prostu sie wydluzyl.moja kolezanka po odstawieniu tabletek ma kosmiczne cykle ktore trwaja od 33 do ponad 50 dni!!1(staramy sie wspolnie od tego samego momentu niemal)zawsze wydaje jej sie ze jest w ciazy i mnostwo testow robi a to po prostu taki cykl.najlepiej jesli masz watpliowsci zrobic beta hcg bo w krwi hormon wykrywalny jest o wiele wczesniej

No tak to jest jak sie z facetem na temat testow ciazowych gada!!! Nie mial pojecia o temacie, a powinien skoro w aptece sprzedaje!

Jest to 29dc. Ostatnie cykle zawsze 27dniowe jak w zegarku. A tabletek to juz z 3 lata nie lykam.
Na bete boje sie isc bo nienawidze igiel!!!:eek:
A do lekarza to kiedy jest sens isc?
 
No wlasnie juz chyba cos znalazlam i teraz czekam na mojego.Nie ma co przebierac ,trzeba sie decydowac.Mysle (a przynajmniej mam nadzieje) ze hotel ok jak na standart ny ,3***,w centrum i ma dobre recenzje wsrod podroznikow.szkoda tylko ze wylot z brukseli (czeka nas najpierw 2godzinna jazda samochodem)ale z amsterdamu o kilkaset euro drozej:crazy:.Dam znac czy udalo sie rezerwowac.Mam taka nadzieje.Dopiero na 23.11 ale nie wazne.Na dzien dziekczynienia sie zalapie i moze juz dekoracje swiateczne beda:)
a co do kotkow to mam opiekunke:)
No to fajnei ze uz cos wypatrzylas mam nadzieje ze Twoja dura polowka nei bedzie wybrzydzac ;-)to nic nei zostanie jak odliczanie do podrozy :-) oj ciesze sie jakbym to ja sama miala jechac hehehe zycze udanego i cudownego wypoczynku :tak: i czekam na dalsze wiesci:-)
No tak to jest jak sie z facetem na temat testow ciazowych gada!!! Nie mial pojecia o temacie, a powinien skoro w aptece sprzedaje!
Jest to 29dc. Ostatnie cykle zawsze 27dniowe jak w zegarku. A tabletek to juz z 3 lata nie lykam.
Na bete boje sie isc bo nienawidze igiel!!!:eek:
A do lekarza to kiedy jest sens isc?
mimo ze ma sie rowne cykle zawsze moze zdazyc sie wyjatek a szczegolnie jak sie wyczekuje @ lub jej braku zawsze organizm moze odreagowywac rozne rzeczy ;-) z co do testow to tez moze byc roznie, moze jednak skoro @ sie spoznia to lepiej na ta bete isc przynajmniej wynik pewny;-)
 
No tak to jest jak sie z facetem na temat testow ciazowych gada!!! Nie mial pojecia o temacie, a powinien skoro w aptece sprzedaje!

Jest to 29dc. Ostatnie cykle zawsze 27dniowe jak w zegarku. A tabletek to juz z 3 lata nie lykam.
Na bete boje sie isc bo nienawidze igiel!!!:eek:
A do lekarza to kiedy jest sens isc?
może po prostu być tak że owu ci się przesunęła i dlatego cykl się wydłużył
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za Wasze wsparcie. Niezwykle cenne w tych pierwszych tygodniach ciąży. Oby wytrwać do 12 tygodnia później z górki.

Niki_forka i Nikiforka to te same osoby :) zalogowałam się facebooka i trzeba było nowy login podać :eek::eek:
 
Do góry