reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej ,
ja już po pracy, jakaś taka nie przytomna jestem... pogoda do kitu... ciemno już , blee jak ja nie lubię jesieni i zimy, wiosne chce!!!
 
reklama
hej ,
ja już po pracy, jakaś taka nie przytomna jestem... pogoda do kitu... ciemno już , blee jak ja nie lubię jesieni i zimy, wiosne chce!!!

Cześć Martilka, no ja jeszcze pół godzinki i zmykam do domku...:-)

Ja też nie lubię jesieni i zimy... i okropnie jest jak wyglądam przez okno... ale jest coś takiego co poprawiłoby mi humor na długo... 2 kreseczki!!!! i jesien byłaby piekna!!!!:-);-) zresztą pewnie nie tylko mi...:cool:
 
Marzi
racja nie tylko Tobie:-) najgorzej ,że tak ciemno już za oknem,niby 5 godzina a ja czuję się jakbym zaraz spać się miała kłaść, masakra...
 
Marzi
racja nie tylko Tobie:-) najgorzej ,że tak ciemno już za oknem,niby 5 godzina a ja czuję się jakbym zaraz spać się miała kłaść, masakra...

hihihi... byłoby pięknie... słońce na całego!!!;-)
Kurde, ale jak mnie boli gardło i jakas tak dziwna jestem... wczorajsza... kaszel mam... no tragedia...:-(
Dobrze, że zaraz do domku... spać spać spać... :-)
 
Seimka ja jakos ledwo zyje dzis i wogole jakas nei w sosie jestem a do tego @ w kulki leci jaos cos dziwna jest w tym miesiacu :szok:

Zielona trzymam kciuki miloby bylo gdyby to jednak nei byla @... ;-)
Nikiforka spokojnie nie kazdy ma takei oczywiste objawy w ciazy znajoma z pracy dowiedziala sie w 3 miesiacu dopiero bo nic a nic nie dawalo znakow, a @ miala wiec tez sie nie domyslala, trzymaj sie cieplutko i zdrowo:tak:
Marzi trzymam dalej mocno kciuki moze jednak to ten szczesliwy cykl, a z testami roznie bywa i moze nie wykryl tak wczesnie ;-) i moze idz do lekarza skoro tak zle sie czujesz
Mmm Ty tez koniecznie odwiedz lekarza moze to jakis wirus niedobry, i trzymaj sie dzielnie i cieplutko


A u nas leje i leje, a miala byc pogoda wzgledna ehhh A co do chorowania to moj kocurek jest biedny kicha i prycha i spi taki jakis zmeczony jest no i dostaje antybiotyk wiec ma nadzieje ze szybko mu przejdzie
 
Marzi55 podaj mi stronę z suwaczkami bo chcialabym miec taki ktory pokazuje ile tygodni staramy sie o dzidziusia :-) Z góry dziękję :-)
 
Seimka ja jakos ledwo zyje dzis i wogole jakas nei w sosie jestem a do tego @ w kulki leci jaos cos dziwna jest w tym miesiacu :szok:

Zielona trzymam kciuki miloby bylo gdyby to jednak nei byla @... ;-)
Nikiforka spokojnie nie kazdy ma takei oczywiste objawy w ciazy znajoma z pracy dowiedziala sie w 3 miesiacu dopiero bo nic a nic nie dawalo znakow, a @ miala wiec tez sie nie domyslala, trzymaj sie cieplutko i zdrowo:tak:
Marzi trzymam dalej mocno kciuki moze jednak to ten szczesliwy cykl, a z testami roznie bywa i moze nie wykryl tak wczesnie ;-) i moze idz do lekarza skoro tak zle sie czujesz
Mmm Ty tez koniecznie odwiedz lekarza moze to jakis wirus niedobry, i trzymaj sie dzielnie i cieplutko


A u nas leje i leje, a miala byc pogoda wzgledna ehhh A co do chorowania to moj kocurek jest biedny kicha i prycha i spi taki jakis zmeczony jest no i dostaje antybiotyk wiec ma nadzieje ze szybko mu przejdzie
dzisiaj w ogóle jest paskudny dzień, mam nadieję ze samo m przejdzie, ja nienawidzę lekarzy :(
 
reklama
dopiero zaczne was czytac.jestem strasznie podekscytowana bo przyszedl mi dzis paszport ale nie bylo mnie w domu a trzeba osobiscie odebrac.aaa!No i jutro tez nie mam jak,chyba ze w srode...Usram sie do srody bo strasznie niecierpliwa jestem i chce miec juz dowod ze ta wiza tam jest!Tzn wiem ze mi ja dali ale zanim zarezerwuje chce widziec na wlasne oczy!No a rezerwowac chce juz!kuc zelazo poki gorace!Jezu jeden krok do wyjazdu blizej!

A co do ff to glupi jest i sie nie zna:-p.Jak mogl mi dzis wyznaczyc owu.jestem przekonana ze jej nia mialam .Raz ze mialam wtedy sluz nieplodny na 100 %.Poza tym to sa temperatury jakie mam w I fazie.Owu u mnie jak w zegarku i jak w zegarku pojawil sie dzis sluz plodny.jak na lekarstow go ale jest!Po wpisaniu 'eggwhite", tak jak przypuszczalam,ff zmienil decyzje:)
 
Do góry