reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

noukie
ja rozumiem ,że jak w czasie badań okaże się ,że płód jest uszkodzony i dziecko urodzi się chore , wtedy coś takiego jest podstawą do usunięcia, nikt nie chce mieć chorego dziecka i żeby ono samo się męczyło , ale jak teraz się słyszy ,że nastoletnie dziewczyny usuwają , bo matka z domu wyrzuci to dla mnie jest coś przerażającego...
a ta historia która opisujesz faktycznie przykra:-(
 
reklama
noukie
ja rozumiem ,że jak w czasie badań okaże się ,że płód jest uszkodzony i dziecko urodzi się chore , wtedy coś takiego jest podstawą do usunięcia, nikt nie chce mieć chorego dziecka i żeby ono samo się męczyło , ale jak teraz się słyszy ,że nastoletnie dziewczyny usuwają , bo matka z domu wyrzuci to dla mnie jest coś przerażającego...
a ta historia która opisujesz faktycznie przykra:-(

No wlasnie dla mnie to tez jest nie do przyjecia:no: ale tu niestety na porzadku dziennym legalna aborcja nie dziwi nikogo jedynie krotka rozmowa z psychologiem czy niby z Toba ok i po sprawie:-:)-:)-(
 
dziwię się jak po czymś takim z człowiekiem później może być ok, sumienie by mnie gryzło do końca życia:-(

Ja nawet nie chce myslec brrr :sorry2:ciezkie dylematy niech sobie pozniej te dziewczyny za to odpowiadaja:sorry2:

Marti koniec smutania przed snem:-)

Ja juz w szlafroku zaraz ide przytulic sie do poduszki:tak::tak::tak:
 
właśnie chciałam proponować zmianę tematu:-)
ja co prawda oczy na zapałki w dalszym ciagu, ale jeszcze w piżamie nie latam:-) ale zaraz się będę zbierać, bo nie ma co siedzieć:-) a zimno u mnie rety aż mam skostniałe dłonie brrr
 
właśnie chciałam proponować zmianę tematu:-)
ja co prawda oczy na zapałki w dalszym ciagu, ale jeszcze w piżamie nie latam:-) ale zaraz się będę zbierać, bo nie ma co siedzieć:-) a zimno u mnie rety aż mam skostniałe dłonie brrr

U mnie cieplo ale podgrzewanie podkrecilam;-)

Zmykam do jutra:tak: kolorowych snow Marti:-)

Eijf owocnych staranek;-)
 
noukie
nie kuś tym ciepełkiem , bo zaraz wpadne do Ciebie na noc:-) heh
kolorowych!

ps.a ja sobie jeszcze słucham erica claptona na you tube i chyba zaraz włącze sobie płytke z wesela hi hi tak mnie wzieło na sentymenty:-)
 
Witam sie z rana!

Ja jestem jakaś padnięta, znów zegar biologiczny obudził mnie o godzinę wcześniej, a teraz ledwo co siedzę.

U mnie dziś 26dc i 9dpo., nie mam żadnych przeczuć - jeżeli jakieś to, to że tym razem znów pudło. Ale nic to z moich wyliczeń wychodzi, że za 19-20 dni kolejna szansa- wiec głowa do góry i walczymy dalej!
 
reklama
Ja tez chodze padnieta
Wczoraj non stop chcialo mi sie spac, nie lubie zmiany czasu bo zanim sie organic przestawi to czlowiek czasami kilka dni padniety chodzi;-)
Agniesiar pozytywne nastawienie przede wszystkim
 
Do góry