reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dobrze Noukie, ze przejęłaś ta lsite, bo ja sie zupełnie pogubiłam...
Kurde jeszcze tak fatalnie się dzisiaj czuję...:baffled:
normalnie gardło mnie boli, jestem rozpalona, mam kaszel... normalnie nie wiem skąd jakiegoś dżinksa podłapałam...

Nie Marzi to Ty jestes naszym moderatorem listy;-) ja tylko pomagam:cool2:

chyba tak fatalnie się czuję :(

Oj to zdrowka dziewczyny trzymajcie sie cieplutko;-)
 
Ja juz jestem w domku :-):tak: Wracajac do domku widzialam jedna laske z duzym brzuszkiem... ale chyba ona nie jest zbyt madra... szla w rozpietej kurtce a pod spodem miala jakas biala bluzke przeswitujaca i bylo widac jej cialo... nie rozumiem takich osob ... zamiast dbac o swoje zdrowie to lata z brzuchem na wierzchu gdy jest tak zimno...grrrr Ostatnio sporo widze takich dziewczyn... nawet w sobote widzialam laske w kurtce ( oczywiscie rozpietej ) i koszulce ktora zakrywala jej tylko pol brzucha... smutny to jest widok...bo tak sobie mysle ze skoro teraz nie dba o maluszka to co bedzie jak sie urodzi... Nie wiem czy popieracie mnie w tym temacie ale dla mnie to koszmar...

Rozumiem rozpietą kurtkę przy bardzo dużym nie mieszczącym się brzuchu,ale za to ciepło ubrana,ale żeby tak sobie bimbać i na pół nago chodzić....oj oj to nie!!
 
Dobrze kochana,,pełna rozterek żegnam się z wami i zaglądnę póxniej wieczorem lub rano!
Miłego popołudnia!!!!Buziaczek dla wszystkich starajacych sie i ciążowych :))))))))))))
 
Ja juz jestem w domku :-):tak: Wracajac do domku widzialam jedna laske z duzym brzuszkiem... ale chyba ona nie jest zbyt madra... szla w rozpietej kurtce a pod spodem miala jakas biala bluzke przeswitujaca i bylo widac jej cialo... nie rozumiem takich osob ... zamiast dbac o swoje zdrowie to lata z brzuchem na wierzchu gdy jest tak zimno...grrrr Ostatnio sporo widze takich dziewczyn... nawet w sobote widzialam laske w kurtce ( oczywiscie rozpietej ) i koszulce ktora zakrywala jej tylko pol brzucha... smutny to jest widok...bo tak sobie mysle ze skoro teraz nie dba o maluszka to co bedzie jak sie urodzi... Nie wiem czy popieracie mnie w tym temacie ale dla mnie to koszmar...

Też takie często widuję...:-(
Tragedia jakaś... zero pomyślunku...
 
reklama
Czesc Wam Kobitki :)

Pierwsze co to sie pochwale że nadal nie ma @ a dzis to juz 30dc :), ale nie zapeszam hehe bo od czasu do czasu mam takie uczucie jakby juz miała sie zacząc@ ehh

A moja koleżanka ktora jest w 8 mies.ciazy chodzi rozpieta, ale ubrana w cieply sweterek-i tak to można...czasami spotykam takie "dresiary" w krotkich kurteczkach z plecami i polowa brzucha na wierzchu ehh żle mi sie takie kojarzą...

ps:nie mam nic do dziewczyn ktore chodzą w dresie:blink:, ale wiecie...

Dobra ide cos zjesc bo az nie mogę wytrzymać ;)

Do zobaczenia później :*
 
Do góry