reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
oj jakie tu dzis pustki:(

a mnie dzis dwie osoby spytaly czemu sie jeszcze za dzieci nie biore...Jedna w pracy bo opowiadala o tym jak sie cieszy ze ma to juz za soba i ze cieszy sie ze zdecydowala sie tak szybko (majac 20 lat a to na nl naprawde ekstremalnie wczesnie) i o tym jak trzecie dziecko usunela.No i spytala mnie czemu jeszcze czekam...pozniej zas ktos sie spytal(tym razem z pl) nie wiem co ich napadlo,ale smiac mi sie tylko chcialo.Myslalam sobie "glupie,gdybyscie tylko wiedzialy..." no ale tlumaczyc sie nie tlumaczylam.czesto odpowiadam ze nie wiem czy w ogole chce miec dzieci i to ucina rozmowe na ten tamat
 
eijf
najgorzej jak się ktoś tak uczepi tego tematu , a tylko Ty człowieku w myślach przeklinasz, bo inni nie mają pojęcia o całej sytuacji, ale tą opowieść ze usunela 3 dziecko to sobie mogła darowac...
 
eijf
najgorzej jak się ktoś tak uczepi tego tematu , a tylko Ty człowieku w myślach przeklinasz, bo inni nie mają pojęcia o całej sytuacji, ale tą opowieść ze usunela 3 dziecko to sobie mogła darowac...
a wiesz,ja nawet zla nie bylam bo ona chyba nie miala niczego zlego na mysli.po prostu radzila by sie juz za to zabrac...a co do jej trzeciej ciazy to owszem jest to niesprawiedliwe bo na dodatek lykala tabletki,choc jak sama przyznala nieregularnie, to usunela kiedy zaczal sie jej zwiazek sypac.to juz jej prywatna sprawa bo nie wiem czy lepiej miec nieszczesliwe dziecko (choc z drugiej strony co jej by to trzecie pogorszylo)...No ale wkorza kiedy sie wie ze tyle osob sie tak meczy...a ona w kazda ciaze od tak zachodzila.za to jej siostra bardzo dlugo sie starala(37 lat) i moze dlatego radzila by nie czekac
 
reklama
no wiesz rady radami , ale nie ma się chyba czym chwalić ,że usuneła prawda?

Wiesz chyba tu jest troche inna mentalnosc, usuwanie czy inne tego typu sprawy dla nas niepojete moralnie sa niestety na porzadku dziennym:sorry2: w bardzo bliskim mnie kregu znam osoby ktore to zrobily:-:)-:)-( nawet w sobote przeprowadzalam rozmowe z ojcem dziewczynki z rozszczepem kregoslupa ktory to troche tak mi sie zalil jakie to maja teraz zycie przez ta dziewczynke, dodam, ze przesliczna wspaniala dzielna dziewczynka no ale szkoda, ze jej wlasny tato opisywal ja z innej strony tzn ze czasu dla siebie juz nie maja bo 5 dni rehabilitacji 2 razy basen i inne tego typu rzeczy no i napewno nie zdecyduja sie na drugie dziecko bo sie boja ze znowu im sie przytrafi cos czego sobie napewno nie zaplanowali ach przykra historia:sorry2:
 
Do góry