reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

maćku
wydaje mi się,że jak owu była później tzn 16-17 dc to i cykl się nieco wydłuzy, a testować najlepiej chyba jakoś w 14 dpo , niektórym wychodzą testy w 12dpo ale różnie to jest
 
reklama
zielona-moj od poczatku jest przeciwny tym planowanym staraniom.On wychodzi z zalozenia ze samo przyjdzie.temperature mierze przewaznie bo sie przyzwyczailam.co do progesteronu to wiem ze w jakiejs konkretnej fazie sie to robilo chyba ale wiecej nie pamietam.chyba w drugiej poowulacyjnej ale jak zapytasz emmy to na pewno bedzie wiedziala najlepiej

Progesteron i Prolaktyne bada sie w 7 dpo (7 wyzsza tempka);-)
 
HEj dziewczyny.Dawno się nie odzywałam bo nie miałam kompa.U mnie juz 17 tydzień,maleństwo od 3 dni stuka do mnie.Dziś to w ogole szaleje z tym pukaniem.Z ciążą wszystko ok:tak::tak::tak: za 2 tygodnie ide na USG 4D dowiedzieć się jaka jest płeć i czy wszystko jest ok.MAm juz bardzo duzo ubranek dla dziecka kazdy mnie obdarowuje:-):-)

Za równe 2 tygodnie wychodzę za mąż:-):-):-)

Jestesm bardzo szczęśliwa,a zarazem smutna jak widzę ,że "moje" dziewczyny nadal tutaj piszą,zamiast siedzieć na marcówkach,czy tam czerwcówkach.

Trzymam za Was kciuki!!

CO TAM SŁYCHAĆ??
 
Eijf zmiana czasu ma znaczenie tylko jeśli wypada dokładnie w okolicy spodziewanego skoku, a u Ciebie do niego chyba jeszcze parę dni? organizm szybko się przystosowuje, tzn w niedzielę powinno się zmierzyć wg starego czasu a juz w poniedzialek wg nowego, bo zegar biologiczny się dostosuje.

Zielona są choroby które dają fałszywie pozytywny wynik testu ciązowego, z pierwszej lepszej ulotki:
7. Czy pozytywny wynik może oznaczać coś innego niż normalną ciążę?
W pewnych stanach patologicznych poziom hCG w moczu może być podwyższony, np.: ciąża pozamaciczna, torbiele jajników, niektóre choroby nowotworowe.

ale u Ciebie te kreski znikają, więc na pewno żadna choroba (bo wtedy te kreski byłyby cały czas). wg mnie opcje są dwie- albo dochodzi u Ciebie to bardzo wczesnych poronień (i tylko betą to sprawdzisz), albo w jakiś magiczny sposób u Ciebie akurat testy wychodzą źle. w każdym razie bez bety nie zgadniesz. jak Ci wyjdzie rano blada kreska to leć od razu na betę i wszystko będzie jasne.
 
HEj dziewczyny.Dawno się nie odzywałam bo nie miałam kompa.U mnie juz 17 tydzień,maleństwo od 3 dni stuka do mnie.Dziś to w ogole szaleje z tym pukaniem.Z ciążą wszystko ok:tak::tak::tak: za 2 tygodnie ide na USG 4D dowiedzieć się jaka jest płeć i czy wszystko jest ok.MAm juz bardzo duzo ubranek dla dziecka kazdy mnie obdarowuje:-):-)

Za równe 2 tygodnie wychodzę za mąż:-):-):-)

Jestesm bardzo szczęśliwa,a zarazem smutna jak widzę ,że "moje" dziewczyny nadal tutaj piszą,zamiast siedzieć na marcówkach,czy tam czerwcówkach.

Trzymam za Was kciuki!!

CO TAM SŁYCHAĆ??
no niestety mazia, "twoje dziewczyny" nadal sie mecza.o ile sobie przypominam to jescze zadnej sie nie udalo.zielona dopiero co @,wisienka na razie zrezugnowala,kiciaq tez @,ja przed owu,martilla nie wie,emilchen odpoczywa od forum itd.itd.
swietnie ze wszystko jest ok i serdecznie gratuluje slubu.mam nadzieje ze niedlugo zobacze zdjecia na nk z tego cudowanego dnia!!!No i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc o plci!!!!!!!!!!!!!!!!Boze jak to zlecialo.
 
Dziś jestem w 28dc i @ nie ma hehe ale u mnie to niestety czasem 28-31dni trwa cykl wiec ...nie zapeszam,ale...
Ostatnio odebrałam wyniki badania (robione w 24dc)na:
-morfologie
-OB
-cukier
-cholesterol

i wszystko jest OK tylko podobno ciut ciut za duzo mam limfocytów -56-co to oznacza?

Jak myślicie gdybym była w ciąży to wyszłoby to podczas takiego badania?:-)
 
Ostatnia edycja:
Eijf zmiana czasu ma znaczenie tylko jeśli wypada dokładnie w okolicy spodziewanego skoku, a u Ciebie do niego chyba jeszcze parę dni? organizm szybko się przystosowuje, tzn w niedzielę powinno się zmierzyć wg starego czasu a juz w poniedzialek wg nowego, bo zegar biologiczny się dostosuje.

Zielona są choroby które dają fałszywie pozytywny wynik testu ciązowego, z pierwszej lepszej ulotki:
7. Czy pozytywny wynik może oznaczać coś innego niż normalną ciążę?
W pewnych stanach patologicznych poziom hCG w moczu może być podwyższony, np.: ciąża pozamaciczna, torbiele jajników, niektóre choroby nowotworowe.

ale u Ciebie te kreski znikają, więc na pewno żadna choroba (bo wtedy te kreski byłyby cały czas). wg mnie opcje są dwie- albo dochodzi u Ciebie to bardzo wczesnych poronień (i tylko betą to sprawdzisz), albo w jakiś magiczny sposób u Ciebie akurat testy wychodzą źle. w każdym razie bez bety nie zgadniesz. jak Ci wyjdzie rano blada kreska to leć od razu na betę i wszystko będzie jasne.
u ciebie to zawsze mozna liczyc na konkretna odpowiedz bo my to sobie tak czesto bardziej gdybamy i w chmurach zyjemy...No u mnie owu przewaznie pojawia sie 15dc a dzis jest 11 i dlatego obawialam sie ze mi ja niepotrzebnie wyznaczy.No ale on patrzy tez na sluz a tego na razie jak na lekarstwo choc widze ze zaczal sie rozrzedzac.

zielona ma naprawde czesto te pozytywne testy.Pokazywala nawet zdjecia.Poza tym jedna ciaze pozamaciczna juz miala wiec tym bardziej niech leci na te bete!
 
Eijf zdjęcia na pewno zobaczysz:)

A czas leci strasznie.Brzuch mi się powiększa z dnia na dzień totalna maskra.Przytyłam dopiero 3g a jem jak najęta:D
 
Ostatnia edycja:
Eijf zdjęcia na pewno zobaczysz:)

A czas leci strasznie.Brzuch mi się powiększa z dnia na dzień totalna maskra.Przytyłam dopiero 3g a jem jak najęta:D

Szkoda ,że


mazia nie moge sie na te zdjecia doczekac jak rowniez na informacje o plci!masz juz suknie?Powiedz troche jak bedzie wygladac?
a z innych dziewczyn ktore znalas to robale jak przypuszczalysmy wcale nie byla w ciazy ale to zadna nowosc.Na jednym pisala ze tak a na drugim o tescie ktory byl negatywny itp.potem sie ulotnila ale ona nigdy dobrze krytyki nie znosila...
 
reklama
mazia
super ,że sie odezwałaś i u Ciebie wszystko w porządku! koniecznie daj nam znać jaka płeć jak już się dowiesz! no a jak tam stresik jest przed ślubem?:-D kurde mam nadzieję,że wrzucisz jakieś foty tu na BB bo ja nie mam Cię w znajomych na nk..
 
Do góry