reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mazia
na niektórych fotkach jesteś strasznie podobna do dziewczyny mojego szwagra hehe ale chudzina z Ciebie:-) kiedy jakieś foty z brzuszkiem wrzucisz?:-)
a co do Twojej mamy to nie ma się co dziwić, będzie szaleć z maleństwem :-) druga młodość hehe chociaż jeszcze nie jest stara, moja rok starsza od Twojej ;-)

laski będę na razie uciekać, gdyż iż ponieważ mój ślubny powrócił hehe zajrze później
 
Ostatnia edycja:
reklama
znikam na razie bo znow mi dzien na nicnierobieniu zleci.dalej w pizamie i dalej zebrac sie nie moge.poza tym mam ogromna nadzieje zdecydowac cos wsprawie wyjazdu przez ten weekend!mam nadzieje ze uda mi sie z moim w koncu cos ustalic!dlatego musze grzebac i przegladac propozycje
 
Martilla wrzuce niebawm.TYlko bede mieć juz swojego kompa .Bo na razie siedzę u brata,a On nie ma tych programów do aparatu.:-):-).Ale mój brzuch nieskromnie mówiąc jest na razie piękny!!:-):-):-):-);-);-);-)
 
maćku
wydaje mi się,że jak owu była później tzn 16-17 dc to i cykl się nieco wydłuzy, a testować najlepiej chyba jakoś w 14 dpo , niektórym wychodzą testy w 12dpo ale różnie to jest

Jesli sie wydluzy to bede zaskoczona, bo jesli juz mam jakies wahania to cykle sa raczej krotsze... no ale zobazcymy.

A testowalam tak wczesnie, bo nie moglam sie doczekac - to po pierwsze;-) A po drugie - mam na tyle regularne cykle, ze nawet w dniu spodziewanej @ nie zdaze pewnie zatestowac, bo przyjdzie z rana...
 
Owu jest najprawdopodobnie 24-36 godz po pozytywnym tescie, dlatego trzeba byloby jeszcze tempke pomierzyc i sluz obserwowac zeby miec przyblizony obraz kiedy byla owu:sorry2:

No wiem, ale nie wiem czy sie za to wezme. Za leniwa jestem... i systematycznosci mi brak:sorry2:
Ale jesli testy wyszly pozytywne no to moge przyjac, ze w tych okolicach owu byla... No i jajnik strasznie mnie bolal.

A czy na podstawie wykresu jestescie w stanie w 100% stwierdzic, kiedi dokladnie jest?
 
No wiem, ale nie wiem czy sie za to wezme. Za leniwa jestem... i systematycznosci mi brak:sorry2:
Ale jesli testy wyszly pozytywne no to moge przyjac, ze w tych okolicach owu byla... No i jajnik strasznie mnie bolal.

A czy na podstawie wykresu jestescie w stanie w 100% stwierdzic, kiedi dokladnie jest?

W duzej wiekszosci wypadkow wspolnymi silami zawsze dojdziemy do jakis wnioskow:tak::tak::tak: Tylko tez nie kiedy jest i kiedy bedzie owu tylko kiedy byla;-)
 
reklama
Do góry