reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Fajnie bedziesz miała z tymi wakacjami. My z T moze w marcu lub kwietniu uderzymy do Barcelony lub Maroco, ale wszystko zalezy od finansow niestety:eek: A śluz poraz pierwszy mam taki az przez trzy dni. W sumie to moze przez wiesiolka no i powiem wam ze wreszcie od kiedy przestalam brac anty wrocilo mi libido normalnie, bo caly weekend mialam taka ochote i caly czas uczucie wilgotnosci, a moze to kwestia odpoczynku od pracy:eek:
fajne zdjecie:)
najgorsze jest to ze nie wiemy czy pojedziemy i gdzie.planujemy cos na listopad ale czy wyjdzie?jak na razie zalatwiam wize i potem zobaczymy czy w dniach w ktorych hcemy jechac znajdziemy cos sensownego.W sumie zawsze cos mozna znalezc ale moj w 2gwiazdkowych hotelach spac nie chce a inne sa czesto bardzo drogie.Kwestia szczescia bo ostatnio znalazlam super miejsce za wzgledna cene z tym ze jeszcze rezerwowac nie moge i to troche wczesniej niz planowalismy jechac.
jesli ny teraz nie wyjdzie to sprobuje inne miejsce gdzies blizej(choc bardzo bym sie rozczarowala) np barcelone wlasnie bo nie bylam jeszcze.z tym ze troche byloby mi szkoda bo do barcelony to sobie zawsze na weekend z kolezanka moge wyskoczyc...
 
reklama
Witam dziewczyny!

Dziś 17dc. - w czwartek był 14dc. i jajeczko w monitoringu miało 21mm (wedle przewidywań gin. owulacja miała nastąpić w piątek lub sobotę) Temperatura do dziś ładnie rosła i już myślałam, że jajo pękło i mamy spokój. Dziś temperatura mi znów spadła i ja już nic z tego nie rozumiem.

Do czwartku jajo rosło 2mm na dobę. Czy to możliwe by zwolniło swój przyrost i jeszcze nie pękło? (bo gdyby nadal rosło tak jak do tej pory to dziś by miało 27mm- a takie duże to one nie rosną -już powinno pęknąć)

Jeżeli chodzi o śluz to wygląda na zupełnie nie płodny, jest kleisty i raczej biały.

Nic z tego nie rozumiem -POMÓŻCIE!!!

Czy uważacie, ze dziś powinniśmy sie poprzytulać!!!
Ja mam podobna sytuacje. Co prawda nie mierze temki tak jak powinnam (czyli rano o stalej porze) tylko jak mi sie przypomni, z czystej ciekawosci. W zeszlym cylku mierzylam sobie od polowy i temperatura krecila sie ok 37. Jak przyszla @ spadla.
W tym cyklu sytuacja wyglada tak - w czartek i piatek test owu wyszedl pozytywnie (a wczesniej byly negatywne), a temperatura do dzisiaj pozostaje niska. I tez nie wiem jak to rozumiec - byla owu czy nie?
 
fajne zdjecie:)
najgorsze jest to ze nie wiemy czy pojedziemy i gdzie.planujemy cos na listopad ale czy wyjdzie?jak na razie zalatwiam wize i potem zobaczymy czy w dniach w ktorych hcemy jechac znajdziemy cos sensownego.W sumie zawsze cos mozna znalezc ale moj w 2gwiazdkowych hotelach spac nie chce a inne sa czesto bardzo drogie.Kwestia szczescia bo ostatnio znalazlam super miejsce za wzgledna cene z tym ze jeszcze rezerwowac nie moge i to troche wczesniej niz planowalismy jechac.
jesli ny teraz nie wyjdzie to sprobuje inne miejsce gdzies blizej(choc bardzo bym sie rozczarowala) np barcelone wlasnie bo nie bylam jeszcze.z tym ze troche byloby mi szkoda bo do barcelony to sobie zawsze na weekend z kolezanka moge wyskoczyc...
No to oby udało sie Wam znalesc cos fajnego i w rozsadnej cenie. My mielismy wczesniej plany jeszcze na ten rok, ale przeprowadzka i inne wydatki troche nam plany pozmienialy. Barcelona fajne miejsce, ale tez jeszcze nie bylam. Choć najwieksza ochote mam w Hiszpani na Andaluzję, to specyficzny region, no i te pokazy flamenco:-D:tak:
 
bol owulacyjny moze ale nie musi wystepowac.jesli to twoj 22 dc to jeszcze chyba za wczesnie na test.Chyba nie masz tak krotkich cykli?wiesz mniej wiecej ile trwaja?Zalozmy ze 28 dni to jescze kupa czasu!moim zdaniem test zrobilas o wiele za wczesnie ale to oczywiscie zalezy od owulacji i tego kiedy byla oraz od dnia w ktorym masz dostac @.A obserwowalas sluz moze?


Powiem Ci tak...teraz już jest taki poł na pół z przewagą na biały i gęsty...tą tzw galaretkę miałam już w zaszłym tygodniu...czyli co nici w tym miesiącu? :-(Cykle mam raczej 28-dniowe i dłuższe...
Test tez mi się wydaje, że za wcześnie, ale to na prośbę męża ktory tak jak juz pisałam chciałby od razu i już:-)
Tak już się nastawiłam na tę ciąże, że od ok tygodnia mam mdłości, ale to zapewne takie "urojone bycie w ciązy" hehe
 
Powiem Ci tak...teraz już jest taki poł na pół z przewagą na biały i gęsty...tą tzw galaretkę miałam już w zaszłym tygodniu...czyli co nici w tym miesiącu? :-(Cykle mam raczej 28-dniowe i dłuższe...
Test tez mi się wydaje, że za wcześnie, ale to na prośbę męża ktory tak jak juz pisałam chciałby od razu i już:-)
Tak już się nastawiłam na tę ciąże, że od ok tygodnia mam mdłości, ale to zapewne takie "urojone bycie w ciązy" hehe
Zapewne za wczesnie na test, ja bym poczekała zdecydowanie do dnia spodziewanej @ i wtedy zatestowala
 
Powiem Ci tak...teraz już jest taki poł na pół z przewagą na biały i gęsty...tą tzw galaretkę miałam już w zaszłym tygodniu...czyli co nici w tym miesiącu? :-(Cykle mam raczej 28-dniowe i dłuższe...
Test tez mi się wydaje, że za wcześnie, ale to na prośbę męża ktory tak jak juz pisałam chciałby od razu i już:-)
Tak już się nastawiłam na tę ciąże, że od ok tygodnia mam mdłości, ale to zapewne takie "urojone bycie w ciązy" hehe
tych "objawow" szczegolnie w tak wczesnym po owu momencie to nie bralabym sobie do serca.uwierz mi na poczatku staran mialam je wszystkie i inne dziewczyny pewnie tez to potwierdza.Poczekaj spokojnie.Skoro masz juz bialy i gesty a "galaretka " byla to moglo dojsc do zaplodnienia.jesli masz ok.28cykle to owu mogla juz byc (powiedzmy ok 15,16 dc) i naprawde za wczesnie by cos powiedziec.To dopiero twoj 22 dc i nawet jesli jajo zostalo zaplodnione to nie mialao szansy sie jeszcze zagniezdzic a co dopiero pokazac to na tescie.Poczekaj jeszcze 4,5 dni i wtedy mozesz sprobowac czuly test.Wiem jak meczace jest eczekanie ale 22dc to zdecydowanie za wczesnie na testy
 
No nic trza dokonczyc obiadek i ewentualnie potem na maly spacerek, by sie lepiej trawilo. Bo widze ze slonko wyszlo:-). Wiec znikam na troszke, jak wroce to zajrze co slychac. Narka:-D:-)
 
No to oby udało sie Wam znalesc cos fajnego i w rozsadnej cenie. My mielismy wczesniej plany jeszcze na ten rok, ale przeprowadzka i inne wydatki troche nam plany pozmienialy. Barcelona fajne miejsce, ale tez jeszcze nie bylam. Choć najwieksza ochote mam w Hiszpani na Andaluzję, to specyficzny region, no i te pokazy flamenco:-D:tak:
wlasnie patrzylam na barcelone i powiem ci ze ceny w porownaniu do ny sa tak niskie!ja to zawsze wymysle.jesli chodzi o barcelone to nie ma problemu by tam leciec (myslalam nawet by poleciec tam w urodziny mojego czyli gdzies na przelomie stycznia/lutego) ale teraz wolalabym ny...Tylko te ceny.Normalnie nie byloby problemu ale koniec roku zawsze tyle wydatkow.W dodatku moj kupil sobie w lato lodz i teraz dowiaduje sie ze trzeba ja wyciagnac z wody i dac na taki specjalny parking ,tzn przechowac na zime i kosztuje to ponad tys euro!akurat teraz trzeba zaplacic....:( tak wiec sie nie napalam za bardzo,ale jescze zobaczymy
 
reklama
tych "objawow" szczegolnie w tak wczesnym po owu momencie to nie bralabym sobie do serca.uwierz mi na poczatku staran mialam je wszystkie i inne dziewczyny pewnie tez to potwierdza.Poczekaj spokojnie.Skoro masz juz bialy i gesty a "galaretka " byla to moglo dojsc do zaplodnienia.jesli masz ok.28cykle to owu mogla juz byc (powiedzmy ok 15,16 dc) i naprawde za wczesnie by cos powiedziec.To dopiero twoj 22 dc i nawet jesli jajo zostalo zaplodnione to nie mialao szansy sie jeszcze zagniezdzic a co dopiero pokazac to na tescie.Poczekaj jeszcze 4,5 dni i wtedy mozesz sprobowac czuly test.Wiem jak meczace jest eczekanie ale 22dc to zdecydowanie za wczesnie na testy


Dziękuje i zgodnie z PolecenieM ;-) poczekam z duza nadzieją hehe
Miłego dnia dziewczyny :)
ps:Siedze w domku wiec czesto tu zagladam w weekendy i od pn-pt od 16:00 za kazdym razem licze na jaka konkretna rozmowe i w koncu sie udało hehe Dzieki i podrawiam :-)
 
Do góry