reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
u mnie nadal nudy jesli chodzi o starania...Pogoda piekna i ubolewam ze naprawde naprawde w domu zostac musze.
zastanawiam sie co tam u zielonej i emilchen???
 
widziałam wykres zielonej na pierwszej stronie forum, 7 dpo i jak na razie wyglada nieźle
a co do emilki to nie mam pojęcie, myślaam że moze odzywała się do ciebie
 
widziałam wykres zielonej na pierwszej stronie forum, 7 dpo i jak na razie wyglada nieźle
a co do emilki to nie mam pojęcie, myślaam że moze odzywała się do ciebie
tak,napisala raz do mnie ze chce troche odpoczac i dlatego nic do niej nie wysylam.moze jej taka przerwa dobrze zrobi?choc osobiscie nie wierze ze mozna przestac myslec.a co zielonej to poczaekamy.mysle ze jak sie uda to na pewno da znac.wiem ze ona miala zawsze ladne temperatury
 
witam wzystkie drogie Panie:) od Piatku mnie na forum nie bylo i raczej marne szanse ze nadrobie czytanie. mialam straszny mlyn w domu i normalnie chwili spokoju zeby przed kompem usiasc. normalnie sie za wami stesknilam! zauwazylam ze znowu jakies kwasy na forum byly,ale nie jestem w temacie wiec sie nie wypowiem. a pozatym jakie sdobre wieści? jak tam Rudka po wizycie?? ktos jeszcze testowal ostatnio??
u mnie nic nowego, wyslalam meza z córcia na basen a ze samam mam @ i za bardzo mnie do wody nie ciagnie to siedze sobie w domku i odpoczywam. potem na obad do tescia znowu wiec luzik mam:-)
 
witam wzystkie drogie Panie:) od Piatku mnie na forum nie bylo i raczej marne szanse ze nadrobie czytanie. mialam straszny mlyn w domu i normalnie chwili spokoju zeby przed kompem usiasc. normalnie sie za wami stesknilam! zauwazylam ze znowu jakies kwasy na forum byly,ale nie jestem w temacie wiec sie nie wypowiem. a pozatym jakie sdobre wieści? jak tam Rudka po wizycie?? ktos jeszcze testowal ostatnio??
u mnie nic nowego, wyslalam meza z córcia na basen a ze samam mam @ i za bardzo mnie do wody nie ciagnie to siedze sobie w domku i odpoczywam. potem na obad do tescia znowu wiec luzik mam:-)
w sumie zadnych dobrych wiesci typu fasolki.No ale przeciez ktoras musi cos takiego oznajmic w tym mc!U mnie nudy jesli chodzi o staranka bo koncowka @...
Poza tym tez w domu siedze i nie moge zebrac sie do zrobienia czegos ale chyba musze w koncu zaczac.choc pogoda piekna i troche szkoda.
 
reklama
Witam dziewczęta
U mnie od piatku intensywny weekend. Albo cos tam pichcimy wspolnie z ukochanym, albo sprzatamy, albo...;-) dzialamy przyjemne rzeczy hehehe:-D.
Tylko na ile to da jakies efekty. Przez te skaczace temki jakos nie jestem w stanie powiedziec czy owu bedzie czy byla:eek:. W tym miesiacu rzadnego pobolewania jajnikow jak to bylo wczesniej, no chyba ze wszystko jeszcze przede mna
A do środy jeszce sie bycze na L4:-)
 
Do góry