reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

o proszę jaka dyskusja wieczorową porą:-)

miały być dziś przytulanki , ale nie dałam rady... ech mam nadzieje ,że te akcje co 2 dni wystarczą...
 
reklama
o proszę jaka dyskusja wieczorową porą:-)

miały być dziś przytulanki , ale nie dałam rady... ech mam nadzieje ,że te akcje co 2 dni wystarczą...
ja tez juz nie bede szalec codziennie.nic nie daje jak widac.spada mi ta temperatura i czekam jak na wyrok.mam dostac jutro i cudow nie ma.szkoda po raz kolejny.nawet az tak tragicznie nie czulam sie jak przed @...:-(
 
"You are past your usual luteal phase.
You may take a test, you may be pregnant
!"

Przywital mnie ff...

Well, I don't think so...

Temperatura znow spadla,brzuch boli,juz widze zabarwiony sluz, to tylko kwestia minut wlasciwie kiedy rozpoczne nowy cykl:-(
 
Witam sie z rana:-)

Witam serdecynie,
Moje staranka trwają już 15 mies. monitoring cyklu wykazal prawidłową owulację. Mam takie pytanka:

1. lekarz kazał zapisać mi się na badanie drożności jajowodów HCG do Szpitala. Czy takie badania są płatne czy nie? czy to badanie jest bardzo bolesne?

2. przed tym badaniem kazal się zaszczepić przeciw żóltaczce - powiedzial że to z 2 mies. potrwa i trzeba powstrzymac sie od staranek w tym czasie. Tymczasrem przeczytałam w necie, że " Aby uzyskać pełną ochronę przed WZW typu A oraz WZW typu B zgodnie ze schematem podstawowym, podaje się trzy dawki szczepionki skojarzonej - druga przypada po miesiącu od pierwszego wkłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki." Czy to oznacza, że na az 6 mies mam zarzucic staranka??

proszę o informację od osób które już to przezyły.
__________________
Przed zabiegiem robi sie szczepienie na WZW B. WZW A to zóltaczka pokarmowa i nie jest konieczne szcepienie na nia do zabiegu. W przypadku gdy zabieg jest wczesniej niz za 6 miesiecy stosuje sie tzw przyspieszony cykl sczepień na WZW B .
I dawka
II dawka po tygodniu i
III dawka po miesiacu
 
Cześc Dziewczyny;)
Często tu do Was zaglądam choć zarejstrowałam się dopiero dzisiaj. Od tego miesiąca zaczynamy z partnerem starania o fasolke i mamy nadzieję że nam się uda. Nie nastawiam się że to będzie w pierwszych cyklach bo jak czytam to większośc ma problemy z zajściem i mnie pewnie też to nie ominie. Tym bardziej, że po tabletkach mam rozlegulowany cykl :-(. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że w 2010 będe mamusią :tak:. Pozdrawiam serdecznie.
 
witam!

eijf trzymam kciuki za te papierki;) ny przed swietami jest podobno bardzo ladny.

iwcia, biedroneczka rozumiem zmeczenie ale fasolka sie sama nie zrobi;-)

temperatura spadla... to chyba koniec marzen:-:)-:)-( megadołek nadchodzi!
 
reklama
Do góry