reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Czesc dziewczyny:-)

Dziewczyny głowy do góry,pogoda okropna pada śnieg :-(,ale ma to swoje dobre strony trzeba sie natralnie dogrzewać i fosolki robić:-p Proszę porzucić depresję i być dobrej myśli :-)


Snieg:szok::szok::szok: u nas zimno ale sloneczko tak skromnie wyglada;-)

Dziewczyny ja sie wkoncu wzielam za te staranka wkoncu to byl wczoraj 10 dc, bo od 15 dc poprzedniego cyklu nie bylo nic:sorry::sorry::sorry: libido u mnie 0:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
no to was nie pociesze jak powiem ze u mnie niebo czysciutkie. slonko jeszcze nie wstalo ale juz niedlugo:tak: i bedzie piekny choc pewnie mroźny dzien ehh wkoncu!
 
cześć dziewczyny:-)Widzę, że wszystkie w jesiennych humorkach:-)U nas wieje jak cholerka- mieszkam 60 km od elbląga, masakra jakaś na dworze jest, ale przynajmniej nie bede miala wyżutów sumienia, że z małym na dwór nie wyjdę. jestem tak starsznie zmęczona, chce mi się paskudnie spać- miałam bardzo cieżki tydzień w pracy, 4 dni dyżury do 22, a po wczorajszym bardzo sługim dyżurze jeszcze dzisiaj na 6.30- pobudka wychowanek w ośrodku...masakra..ledwo dycham..jajniki ćmią. 4 dpo leci, ciekawe co bedzie w tym miesiącu- 8 dni mężuś chłopków zbierał do pracy:-)potem intensywne 3 razy, po każdym leżenie przez 30 minut i czekamy...jeszcze pare dni i wszystko bedzie jasne w tym miesiącu..w ogóle mam chandrę- sprzedaliśmy samochód i taka beznadzieja pogoda jest, że chyba bedziemy musieli kupić następny..szykujemy się na kia sportage- jeździła któraś z was tym???tak to wygląda:
Kia Sportage 2,0 BENZYNA + GAZ, 2002r., 1998cm3, 120KM - otoMoto
 
Witajcie kochane moje!!!Ależ mnie głowa dzisiaj boli....pogoda okrutna!!!

"You are past your usual luteal phase.
You may take a test, you may be pregnant!"

Przywital mnie ff...Well, I don't think so...
Temperatura znow spadla,brzuch boli,juz widze zabarwiony sluz, to tylko kwestia minut wlasciwie kiedy rozpoczne nowy cykl:-(

Myszko...tak mi przykro....przytulam mocno......:tak:

Cześc Dziewczyny;)

Witaj kochana i trzymam kciuki!!!

temperatura spadla... to chyba koniec marzen:-:)-:)-( megadołek nadchodzi!
Powoli ze spokojem,.,... póki nie ma @ nie może byc doła! głowa do góry!

Czesc dziewczyny:-)
libido u mnie 0:szok::szok::szok::szok:

No to jest najgorsze......ja się męczyłam z libido przez cały czas brania tabletek antykonc. a teraz kiedy biore te moje hormony.....toooo uuuuuuu...:-D:-D:-D
 
Marzi napisalam ze was nie pociesze heh. to wszystko rownowaga w przyrodzie. jak u mnie byly sztormy i snieg to u was swiecilo sloneczko. nie gniewaj sie na mnie:sorry:


hehehheee żartowałam... swoja droga chyba powinnam nauczyć sie czytać...:-)
Widzę, że wszystkie się zmyły do pracy... to zmykam i ja... odezwę się później...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Laski:-),

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno niedługo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
 
Do góry